Môžu to byť kontrakcie?

burina111
30. aug 2007

ahojte kočky, mám už po termíne, no a malá stále nič. ale od dnes ma príšerne bolí chrbát, tak obyčajne stále, ale občas, nepravidelne mi na pár sekund stvrdne brucho a cítim ako keby také vystrelovanie a tupu bolesť do chrbtice. ako keby sa rozťahovala...neviem, či to môžu byť kontrakcie, zatiaľ nepravidelne? malá sa normálne hýbe. poradte ak máte niektorá s tým skúsenosti...

reanda
2. aug 2012

@lulu19 nie, nemyslim, nie kazdemu sa vsetko da, su ludia, co napriklad maju problem aj vyjst z bytu, aj keby im islo o zivot... nevravim, ze je to jej pripad, ale nemozes vediet, ake vselijake problemy ludia maju.. ale vy ste tu vsetky zrejme dokonale, ked si nieco take neviete predstavit .. ok, najde niekoho, kto povaruje maleho, kym pojde na pohotovost alebo ku gynovi a co ked bude nutna okamzita hospitalizacia? kam da to dieta, ked muz nie je doma a nikoho tak nepozna, aby mu na tyzden zverila dieta do opatery? jasne, vy by ste to zvladli a ked vy, tak kazda.. takze take nieco nie je mozne.. nudi sa a vymysla si, tak do nej! 🙄

lulu19
2. aug 2012

nie tuide o dieta ked ho nema kde dat nech zo zoberie zo sebou daju ho na destke odelenie a bude tam pokial nebude mat ist kam vies takto tpo funguje .nana svokru sestricku ,bratranca na sanitke viem ako to ide v nemocnici .tu ide o to ze ona si robi dobry den .ty kedy ti islo o zivot dietata .vies anija nie som dokonala to nie ale toto bys som nedopustila aby som prisla o dietata alebo ohrozila jeho ziovot prepac ale nie toto je silna kava

kacenka1310
2. aug 2012

@reanda ty si fakt myslis ze ta zena je normalna? nech mi ani zo srandy nikto nehovori ze kvoli tomu ze nema dat kde maleho nepojde do nemocnice ked je ohrozene babatko? ty by si to spravila? no mne keby sa nieco take dialo tak balim tasku, maleho a volam sanitku .... urcite by sa to vyriesilo nejako. Po druhe, kebyze ma sanitka nezoberie, vezmem posledne peniaze, alebo si poziciam od susedy a volam taxik, co 35 euro viac nez zivot dietata?! Ako bud si ta zena vymysla, alebo fakt to v hlave nema v poriadku! Ako poviem len jedno TRUUUUUUBA
@lulu19

reanda
2. aug 2012

@kacenka1310 nie, zaiste nie je normalna, je truuuuba a este si aj vymysla... napis jej to aj do IP, urcite jej to pomoze

matka91
2. aug 2012

@reanda ja si vazne nevymyslam bola som dne u ulekara a ten povedal ze mam silny zapal krcka a predpisal mi antibiotika zinnat 500 a macmiror 500+probiotika a ten zapal mi vyvolava porod ale zatim su to nepravidelne kontrakce a sem len na 2cm otvorena mam vklidu lezat s vylozenyma nohama a co najmenej chodit aby som vraj vydrzala aspon do 36-37tt

matka91
2. aug 2012

jemi uplne jedno co si tu kdo omne mysli ale ja syna s tazkou astmou nedam cizimu koho nepoznam za druha zaklop cizim lidem na dvere a daju ti 35e jentak zatvoje pekne oci naco je takato stranka nato aby si ludi pomohli nebo urazali zato ze kazda zena neni stejna a dokonala ako vy vsetky ketry neumej pochopit druhych??ja rodinu nemam nemam okolo sebe ludi kterymi pomuzou tak sa troska uvedom te laskavoo

reanda
2. aug 2012

@matka91 ja som si nemyslela, ze si vymyslas... tak nech ti to vsetko dobre dopadne - drz sa

matka91
2. aug 2012

@reanda diky snad jo len musim vela oddychovat a zajtra uz bude doma manzel tak on mi uz sevsetkym pomuze a diky

markus239
2. máj 2014

Ahojte baby .. som v 38/5tt a mam bolesti podbrusku .. take tlaky no trva to uz dlhsiu dobu ... v nemocnici mi v stredu povedali ze mam tam naznaku na poslickou ... vcera vecer ma boleli krize aj pichalo v lavom stehne ale neviek co myslite moze to byt niejaky priznak na kontrakcie? Dnes ma cely den bolia krize a trpne brucho ... neviem mozno si uz leb namyslam lrbo to cakam kazdy den .. co myslite vy? Dakujem

kika2111
2. máj 2014

@markus239 ahoj,ja som mala pravidelne bolesti v krizoch a moj gyndos mi poradil,ze aby som si bola ista,ze uz su to tie naozaj kontrakcie,mam si dat teplu sprchu,ak sa po nej bolesti zhorsia,je to ono.
Ale popravde,ked kontrakcie dojdu,tak sa uz sama seba nemusis pytat,ci je to ono..ta bolest je jasna🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre