Môžu to byť kontrakcie?

burina111
30. aug 2007

ahojte kočky, mám už po termíne, no a malá stále nič. ale od dnes ma príšerne bolí chrbát, tak obyčajne stále, ale občas, nepravidelne mi na pár sekund stvrdne brucho a cítim ako keby také vystrelovanie a tupu bolesť do chrbtice. ako keby sa rozťahovala...neviem, či to môžu byť kontrakcie, zatiaľ nepravidelne? malá sa normálne hýbe. poradte ak máte niektorá s tým skúsenosti...

krpcok
1. aug 2012

všetko sa dá len treba chcieť!!!!!!!!!!!!!!!!!

lulu19
1. aug 2012

presne tak ako pise krpcok .a ked si sa pytala ako dopadla kotenko tak ti to napisem ja mala lilinka zomrela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

matka91
1. aug 2012

este vydrzim a rano pojdem

matka91
1. aug 2012

@lulu19 a pocas tehotenstva mala problemi ako ja??? 😢

hedka17
1. aug 2012

@matka91 ja som mala bolesti v 19tt a sla som na pohotovost dali mi magnezium s tym ze tam musim ostat na pozorovani pretoze podla opisu to boli zacinajuce kontrakcie a to som bolesti do krizov mala az pred porodom, byt tebou tiez by som to nenechavala na rano a riesila to cim skor nechcem strasit ale v takychto chvilach mozu aj sekundy byt dolezite teda ak uz nechces porodit

matka91
1. aug 2012

@hedka17 to je jasne ze nechcem strasne sa bojim ale kazdy neumi pochopit situaci druheho

hedka17
1. aug 2012

@matka91 ja nemam druhe dietatko takze neviem ake to je ked musi mama este mat starost aj o svoje prve dietatko, drzim palce aby ste vydrzali 2v1 co najdlhsie 😉 😉

matka91
1. aug 2012

@hedka17 dakujem je to docela tazke

katren
1. aug 2012

@matka91 aspon si nevymyslaj. 🙄
Vcera si sa v inej diskusii pytala presne to iste, ja som ti totiz na to reagovala, takze viem presne......je vidiet, ze su prazdniny a niekto sa nudi.... 🙄
Robit si dobry den z ludi, ktori ti chcu pomoct.....spamataj sa 😠
@lulu19
@krpcok
@hedka17

matka91
1. aug 2012

@katren jakoze v com si vymyslam ze sem napisu viackrat a chci vedet nazory ludi na veci ktery mi pretrvavaj uz 3dni???

lulu19
1. aug 2012

@katren mne to bolo hned divne ved zena pre svpoje dieta urobi vsetko aj nemozne a duplom ak ide o zivot same vyhovorky somariny nemam nikoho nemam peniaze nema ktoi byt s malym .neznasam takych luti ktory klamu takto tolky ludia by dali zato mat dietata a ona takto klame fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
@matka91 daj sa liecit ale na psychiatriu

zabka7
1. aug 2012

ak by si mala také strašné bolesti ako píšeš, tak už dávno si u lekára a nie na internete

katren
1. aug 2012

@matka91 3dni??? A tych 7 dni zapachajuci vytok ti nic nevravi? Mas cas internetit, ale aby si behla doktorovi to nie......ohrozujes svoje dieta a seba.....laskavo zdvihni tu svoju prdel od pocitaca a zavolaj si sanitku.....co chces, aby sme s tebou riesili????ako my mame vediet, co ti vyteka?ci nemas kontrakcie?

matka91
1. aug 2012

ked neverite tak bezte nekam kazdy neni obklopeny ludmi a hlavne e ked sa pristahujete te z cech do neznama a kazdy nema penize na rozhazovani len neumite pochopit druhych a neodsuzujte druhych

matka91
1. aug 2012

@katren tak promin ze sem chcela znam vase nazory

matka91
1. aug 2012

@katren a za druhy mam zapal krcka zato si nejsem jista ci je to vytok od zapalu alebo pl.voda

lulu19
1. aug 2012

@matka91 ale prestan ak ti zalezi na diatati tak bez ak nie cakaj pookial bude neskoro si nezodpovedna mlada .to my chces povedat ze aj muzovi je jedno co sa s tebou deje no moj by uz bol doma vybavil si volno alebo za tych 7 dni mohla pricestovat aj rodina .nemyslis len sa vyhovaras a vyhovaras vlastne ak vobec si tehotna co pochybujem

lulu19
1. aug 2012

o uz aj zapal krcka ,co este si vymyslis

matka91
1. aug 2012

@lulu19 chces poslu ti cez skype tehotensku knizku a za druhy nemuze odejit z prace kedy samu zachce v piatok rano docestuje domu

matka91
1. aug 2012

@lulu19 ano ten zapal mam od 6mesice lebo po operaci sami spravili zrasty kuli kerym sadeje semnou co se deje

lulu19
1. aug 2012

vies co moja posli .odfot a daj sem .co ti nato .ja ti uz neverim ak si a tehotna a nechas to babo trpiet tak potom sorry za vyraz ale co si to za matku

svetllana
1. aug 2012

@matka91 Aj s dietatom sa da ist k doktorovi. Ak by to bolo vazne na hospitalizaciu, som si viac nez ista, ze najdete nejake riesenie..

matka91
1. aug 2012

klidne ti to poslu ja sem matka ktera sa stara syna ktery je od pol roka chory ,sem na vsetko totalne sama jelikoz muz chodi tak daleko pracovat celi svuj zivot sem byla tyrana nemam penize na rozhazovani sme radi ze zijeme od vyplaty do vyplaty preto hovorym ze si nemuzu dovolit taxik za 35e rano pojdem autobusom kam ti mam poslat tu fotku
😢

matka91
1. aug 2012

@lulu19 napis mi tu adresu zajtra ti to poslu zobudil sa mi syn

munu
2. aug 2012

@matka91 ja neviem.. prepac, nechcem sa ta dotknut, to nieje mojim zamerom, ale mi to cele pripada akoby si si vymyslala.. :( kazda mamicka sa snazi pre svoje babatko co najlepsie a kazda tehulka sa cele tehotenstvo boji o svoje babatko a o seba, aby obaja boli zdravi a ty sa takto zahravas s jeho a so svojim zivotom..zda sa mi to dost od veci, ze tam nikoho nemas z rodiny a manzel si kludne odisiel na tyzdnovku a nechal ta samu tehotnu doma.. ved co.. nejako si uz poradis.. ak je vsetko pravda co pises, tak potom sprav ako ti mamicky radia.. ja chapem, ze nemas peniaze na stravu pre svojho synceka v nemocke, ale nieco to musi predsa stat, ak tam naozaj nemas absolutne nikoho, kto by ti pomohol..jasne, ze to mozu byt kontrakcie alebo nejake komplikacie.. zapachajuca vodicka, krv nikdy v tehotentstve neznacia nic dobre a ty si tu vypisujes na konika.. ja by som co prve chytala telefon a volala doktorovi, alebo nasadla do auta aj so synom a utekala na pohotovost a nie pytala o radu na konikovi.. co ak sa stane nieco zle? do konca zivota si to neodpustis.. po ziadnej rade, ani od tej najskusenejsej mamicky alebo priamo doktorky cez modreho konika sa ti neulavi.. ty potrebujes konat zena..

munu
2. aug 2012

@matka91 ak si robis len srandu a utahujes si z nas tu, tak z takych veci sa sranda nerobi.. zivot sa ti moze lahko vypomstit skor alebo neskor..

lulu19
2. aug 2012

urcite si robi lebo toto ziadna matka zena neurobi ze 7 dni z nej nieco vyteka tesne pred porodom potom krv troska a ona caka doma ved to je na hlavu postavene
@mumu

reanda
2. aug 2012

zenske, vy ste padnute na hlavu asi, preco by si mala vymyslat? vy asi zijete vsetky v raji, ked si nedokazete predstavit zenu v takej situacii..
@matka91 co je to za blby zakon, ze dieta nevezmu do sanitky? to ho mas nechat sameho doma??
uz si to nejak poriesila?

lulu19
2. aug 2012

@reanda vsetko sa da ked chcem aspom ked tak behnem na gyndu ku svojmu a ked ma dovolenku tak zastupujucemu .a nie doma sedim .to je troska na hlavu postavene .nech my nepovie ze za 7 dni nenasla nikoho kto by mbol chvilku s malym alebo mamu sestru proste niekoho zavolam ak my ide o zivot dietata nemyslis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre