• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otvorená v 36.týždni. Koľko ešte vydržím?

28. augusta 2007 
ahojte, lekar mi oznamil vcera 36+4, ze som otvorena na 2 cm,mam lezat a setrit sa...nevie mi niektora mamina poradit, kolko mozem este vydrzat do porodu? al. uz budem v najblizsich dnoch rodit?dakujem
24. aug 2007 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj latifka. jooj moja, vobec Ti neviem poradit, nemam skusenost. ale vime si predstavit, aka si vystresovana. Tak sa hlavne upokoj, setri sa, lez, nohy hore a ja ti drzim palcule, aby ste vydrzali co najdlhsie este pokope . Vsetko bude dobre, uvidis :dizzy_face: .
24. aug 2007 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj latifka...a coze ty niesi medzi nami septembrovkami???
ja som od 29tt otvorena pre spic prsta a tu som este....a su baby, ktore su tiez otvorene a este nerodia...len pekne lez.. :wink: a ved uz tiez to mas za par.... :slight_smile:
24. aug 2007 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
svetluska.p-dakujem za podporu...
24. aug 2007 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzkA82-ja neviem, ako sa dostat k septembrovkam...poradis?a ty lezis stale? ci chodis aj von? nakupy a pod.?tak myslis, ze este vydrzim daky dnicek? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2007 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaj latifka, ja druhy tyzden taham matersku, ale mame rodinnu firmu, tak este som skoro kazdy den v robotke...vcera som zmyvala celukupelnu a vysavala cely byt...atd. :grinning: chvalabohu, este drzim, aj ked vsetko je indi vindi...malo co lezim...v noci lezim... :sweat_smile:
si tu nova??? medzi poslednymi temami pozri, ci vidis septembrovky2007 a pod k nam...vidis?
24. aug 2007 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ako latifka?ako sa dari\?
24. aug 2007 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzka82-ahoj! ale celkom sa mi dari...zatial nerodim...lezim a lezim...uz mam toho dost, hlavne, ze manzel vzal syna ku svokrovcom a na kupko, tak ani nemusim varit, ja dojedam len zvysky z chladnicky!!!si ma inac prekvapila, ze si aktivna napriek otvoreniu a stale drzis 2v1, asi je to fakt individualne...uz som bola aj septembrovky kuknut, tam je toho vela...asi sa uz poznate dobre,vsak?tak papa
25. aug 2007 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky, jasne...ale som rada ze si sa pridala...baby tam su straaasne zlate..a hocico potrebujes, ti poradia ak vedia...
tak ty len pekne oddychuj :wink:
25. aug 2007 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj latifka (aj zuzka :grinning: )- aj ja som septembrovka a otvorená som takmer na dva prsty od 32tt, a stále som pokope (ešte do štvrtika, potom už idem "na vec" :grinning: ). tak sa neboj, snaž sa oddychovať, ked máš čas a nemáš doma drobca, tak si panvu podlož vankušikom a tak lež. a jasné žiadne ťažké roboty, túry, žiaden sexík... a je to v pohodičke.
a teraz šup k septembrovkám :wink:
25. aug 2007 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
matar-dakujem,si mila, potesila si ma velmi, ukludnila som sa hned...moj syn ide do prvej triedy, tak som s nim este chcela ist, dufam, ze sa mi to podari...ja len lezim,na tie veci, co si spominala, ani nepomyslim...dnes ideme na obed do restiky,to hadam zvladnem!tak ahoj
26. aug 2007 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola otvorená na 1,5cm od 27tt, až do pôrodu som bola väčšinou v nemocnici s nohami hore a na liekoch. Latifka, už si za vodou :wink:
26. aug 2007 o 11:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
veronika13-ja som tak bola s prvym synom , 9 tyzdnov pred porodom v nemocnici otvorena na 1,5cm a narodil sa v 36 t., preto som len chcela vediet,ci sa to da udrziavat este,ked sa otvoris neskor v 36.,ale ako sa dozvedam,je to individualne, aj u mna- dnes mam ukonceny 37. tyzden a to som oproti prvemu tehu o 6,5 roka starsia,ozaj, teraz som si vsimla,ze mi tu pise o tyzden tehu viac...
26. aug 2007 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Latifka, moja kamaratka bola od 36 otvorena na 2 a bez obmedzovania (ako lezanie atd) vydrzala do 40tt. Uz si za 36tt, takze klud a pohoda.
27. aug 2007 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verím tomu, že možno aj prenášať budeš. A aj keby nie, tak sa už nič nedeje, Adamko :dizzy_face: je už na to pripravený. :wink:
Ja som bola 2-3 týždne pred termínom otvorená na 2 prsty a aj tak som rodila po termíne a po vyvolávačke. :wink:
27. aug 2007 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lula5,sstefi-zienky, ste mile...fakt dakujem, vo stvrtok idem k doktorovi , tak uvidim, ak vydrzim...3.9. sa este chystam so synom prvykrat do skoly a potom uz mozem ist na porodnicu,zacne mi 38.tyzden, taky je moj plan, ale ak to bude inak, nespravim nic,tak sa majte....
27. aug 2007 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
MOja byv. kolegyna rodila vcera v 37 tyzdni a male ma 3,2kg a 52 cm. Myslim, ze teraz by to bolo v pohode.
28. aug 2007 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok