Otvorená v 36.týždni. Koľko ešte vydržím?

latifka
24. aug 2007

ahojte, lekar mi oznamil vcera 36+4, ze som otvorena na 2 cm,mam lezat a setrit sa...nevie mi niektora mamina poradit, kolko mozem este vydrzat do porodu? al. uz budem v najblizsich dnoch rodit?dakujem

svetluska.p
24. aug 2007

ahoj latifka. jooj moja, vobec Ti neviem poradit, nemam skusenost. ale vime si predstavit, aka si vystresovana. Tak sa hlavne upokoj, setri sa, lez, nohy hore a ja ti drzim palcule, aby ste vydrzali co najdlhsie este pokope . Vsetko bude dobre, uvidis 😵 .

zuzka82
24. aug 2007

ahoj latifka...a coze ty niesi medzi nami septembrovkami???
ja som od 29tt otvorena pre spic prsta a tu som este....a su baby, ktore su tiez otvorene a este nerodia...len pekne lez.. 😉 a ved uz tiez to mas za par.... 🙂

latifka
autor
24. aug 2007

svetluska.p-dakujem za podporu...

latifka
autor
24. aug 2007

zuzkA82-ja neviem, ako sa dostat k septembrovkam...poradis?a ty lezis stale? ci chodis aj von? nakupy a pod.?tak myslis, ze este vydrzim daky dnicek? 😝

zuzka82
24. aug 2007

jaaaaaj latifka, ja druhy tyzden taham matersku, ale mame rodinnu firmu, tak este som skoro kazdy den v robotke...vcera som zmyvala celukupelnu a vysavala cely byt...atd. 😀 chvalabohu, este drzim, aj ked vsetko je indi vindi...malo co lezim...v noci lezim... 😅
si tu nova??? medzi poslednymi temami pozri, ci vidis septembrovky2007 a pod k nam...vidis?

zuzka82
24. aug 2007

no ako latifka?ako sa dari\?

latifka
autor
25. aug 2007

zuzka82-ahoj! ale celkom sa mi dari...zatial nerodim...lezim a lezim...uz mam toho dost, hlavne, ze manzel vzal syna ku svokrovcom a na kupko, tak ani nemusim varit, ja dojedam len zvysky z chladnicky!!!si ma inac prekvapila, ze si aktivna napriek otvoreniu a stale drzis 2v1, asi je to fakt individualne...uz som bola aj septembrovky kuknut, tam je toho vela...asi sa uz poznate dobre,vsak?tak papa

zuzka82
25. aug 2007

ahojky, jasne...ale som rada ze si sa pridala...baby tam su straaasne zlate..a hocico potrebujes, ti poradia ak vedia...
tak ty len pekne oddychuj 😉

matar
25. aug 2007

ahoj latifka (aj zuzka 😀 )- aj ja som septembrovka a otvorená som takmer na dva prsty od 32tt, a stále som pokope (ešte do štvrtika, potom už idem "na vec" 😀 ). tak sa neboj, snaž sa oddychovať, ked máš čas a nemáš doma drobca, tak si panvu podlož vankušikom a tak lež. a jasné žiadne ťažké roboty, túry, žiaden sexík... a je to v pohodičke.
a teraz šup k septembrovkám 😉

latifka
autor
26. aug 2007

matar-dakujem,si mila, potesila si ma velmi, ukludnila som sa hned...moj syn ide do prvej triedy, tak som s nim este chcela ist, dufam, ze sa mi to podari...ja len lezim,na tie veci, co si spominala, ani nepomyslim...dnes ideme na obed do restiky,to hadam zvladnem!tak ahoj

veronika13
26. aug 2007

ja som bola otvorená na 1,5cm od 27tt, až do pôrodu som bola väčšinou v nemocnici s nohami hore a na liekoch. Latifka, už si za vodou 😉

latifka
autor
26. aug 2007

veronika13-ja som tak bola s prvym synom , 9 tyzdnov pred porodom v nemocnici otvorena na 1,5cm a narodil sa v 36 t., preto som len chcela vediet,ci sa to da udrziavat este,ked sa otvoris neskor v 36.,ale ako sa dozvedam,je to individualne, aj u mna- dnes mam ukonceny 37. tyzden a to som oproti prvemu tehu o 6,5 roka starsia,ozaj, teraz som si vsimla,ze mi tu pise o tyzden tehu viac...

lula5
27. aug 2007

Latifka, moja kamaratka bola od 36 otvorena na 2 a bez obmedzovania (ako lezanie atd) vydrzala do 40tt. Uz si za 36tt, takze klud a pohoda.

sstefi
27. aug 2007

verím tomu, že možno aj prenášať budeš. A aj keby nie, tak sa už nič nedeje, Adamko 😵 je už na to pripravený. 😉
Ja som bola 2-3 týždne pred termínom otvorená na 2 prsty a aj tak som rodila po termíne a po vyvolávačke. 😉

latifka
autor
27. aug 2007

lula5,sstefi-zienky, ste mile...fakt dakujem, vo stvrtok idem k doktorovi , tak uvidim, ak vydrzim...3.9. sa este chystam so synom prvykrat do skoly a potom uz mozem ist na porodnicu,zacne mi 38.tyzden, taky je moj plan, ale ak to bude inak, nespravim nic,tak sa majte....

biba12
28. aug 2007

MOja byv. kolegyna rodila vcera v 37 tyzdni a male ma 3,2kg a 52 cm. Myslim, ze teraz by to bolo v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre