Plodová voda. Akú má farbu?

renus
11. aug 2007

Prosim vas...potrebujem radu...akej farby je plodova voda...mne odteka nieco ako voda,je to uplne riedke a trosku sfarbene do zlta...ale len trosku...som v 34.t.t....prosim poradte

pipi1211
11. aug 2007

ked mi robili amniocentezu tak som ju videla a prisla mi uplne ako moc 🙂

renus
autor
11. aug 2007

ja neviem,ale veelmi sa bojim...je to uplne ako voda...ale odteka to len tak po trosku...

emmy3
11. aug 2007

Renus, plodová voda by mala byť v 34tt číra, mohol to byť nejaký výtok. Daj si vložku a poprechádzaj sa. Ak sa to bude opakovať, tak skoč na pohotovosť tam ti zistia, či sa jedná o plodovú vodu alebo nie. Ale podľa mna, ak by sa jednalo o plod. vodu, bolo by toho viac.

renus
autor
11. aug 2007

tak ja neviem...dufam,ze to je v poriadku...

iffka2002
11. aug 2007

renus, prave vcera som sa na to kamosky pytala (kt. ma deti), ze ako viem, ze ide o plodovu vodu a povedala mi, ze to na 100percent budem vediet, ze ide o pl. vodu, lebo to odtece vraj skoro tak vela, ako ked si na wc (na malej 😉 ) a ze i viac. Lebo aj mne vselico odteka a tiez sa stale zlaknem, ze co to je. (som v 36.tyzdni). Ak s tym ma niekto ine skusenosti, opravte ma.. Takze na tvojom mieste by som bola v klude, vaaazneee..

renus
autor
11. aug 2007

tak to dufam....ale niekedy to vraj moze byt aj po kuskoch...no uvidime...

iffka2002
11. aug 2007

ale ked je to "voda", tak by to malo byt asi cire, urcite bezfarebne.

renus
autor
11. aug 2007

dufam,ze mas pravdu

iffka2002
11. aug 2007

ale chapem tvoje stresy.. tiez ma niekedy boli brucho a odteka vselico, a potom len rozmyslam, ci mam vsetko zbalene do nemocnice.. 😀 Tak skus nejako vydrzat s nervami este do pondelka, a skocis na gyndu..

renus
autor
11. aug 2007

ok...tak zatial ahoj...

nevesta
11. aug 2007

Renus, zbehni na pohotovost spravia ti jednoduchy test a budes mat pokoj, takto nebudes veiet nikdy... Pripadne zbehni do lekarne, mavaju tam na taketo veci testy...

benabianca
12. aug 2007

baby-plodova voda moze byt aj sfarbena,ak je nejaka infekcia.A moze odtekat aj vo velmi malom mnozstve.Kludne zbehni na pohotovost,nikto ta tam nevysmeje.

dudricka
12. aug 2007

plodova voda je bezfarebna a je skoro bez pachu, akurat ked sa maly narodil vonal po nej.Mozno ze mas vytok v tretom trimestri je to normalne je toho viac daj si vlozku a ked pojdes na pohotovost tam ti tu vlozku otestuju vola sa to Temesvariho skuska ak je na vlozke plod. voda ozelenie. 🙂 Dufam ze bude vsetko v poriadku, hlavne klud mysli pozitivne.

eva4444
12. aug 2007

ahoj, mne odtiekla voda, bola tak jemne ruzovkasta (asi s primesou krvy), ale bolo toho hodne a nebolo pochyb, ze je to ono. ked uz zacne raz odtekat, uz sa nezastavi, ale ak mas pochybnosti utekaj do nemocky (vezmi aj vlozku), spravia ti kratky test a budes vediet na com si, drzim prsteky nech je vsetko ok 😉

renus
autor
13. aug 2007

aj ja dufam,ze je to len vytok...neodteka to stale...takze to asi fakt nie je voda...aspon dufam 🙂

benabianca
13. aug 2007

dudricka-mne odtiekla plodova voda 9dni pred terminom,kontrakcie ziadne,naznaky porodu ziadne,takze ma sledovali 36 hodin,ci nemam vodu sfarbenu,ci nenastala nejaka infekcia,nakoniec sa rozhodli porod vyvolat

dudricka
13. aug 2007

benabianca,ja som po odteceni vody mala slabe kontrakcie, ale nepravidelne, takze mi nakoniec tiez porod vyvolavali,a po 12tich hod. bolesti som skoncila na sekciovej sale, maly sa rozhodol ze sa mi narodi sekciou 🙂 Inak co viem po odteceni vody by sa babetko malo do 24 hodin narodit, je tam vysoke riziko infekcie, ale niektori lekari to podcenuju.

benabianca
13. aug 2007

dudricka-mi hovor,ja som bola uz po 24hodinach pekne na nervy,lebo som vedela,ze by ho mali do 24hod vyvolat a oni nic.Tu v Irsku je vsetko mozne.Bianca sa narodila 3 hodiny po vyvolani,takze dost rychlo nato,ze som mala len malo a nepravidelne kontrakcie dovtedy.

dudricka
13. aug 2007

benabianca, nezavidim ti tie nervy,minule mi svagrina hovorila, tiez je tehu, ze tam kde chodi do poradne, zomrelo babetko, mamicke odtiekla plod. voda a ziadny lekar nebol schopny ju ist vysetrit, prijali ju na oddelenie a nechali ju tak tri dni. Po troch dnoch ju vysetrili a skonstatovali ze babetko zomrelo v 40tom tyzdni.Ja by som za to vrazdila 😠

benabianca
13. aug 2007

aspon by som ich zazalovala,viem,ze dietatko im uz nikdo nevrati 😔 a ziadne peniaze im to nevynahradia.Ja som bola stale na monitore a fakt sledovana,ale na to vyvolanie som ich prehovorila v podstate ja,oni by to odkladali aj dalej.

monika155
4. dec 2012

😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre