• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pocity tesne pred pôrodom

12. februára 2011 
Mńa zašívali len málinko, ale necítila som to /chvalabohu/ a ani som nevedela, kedy som porodila placentu :wink:
5. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja dufam ze to tiez moc citit nebudem...ved oni to hadam umrtvia :slight_smile:
5. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka ani u mna to zatial na porod nevyzera
dnes som bola v poradni a vobec sa zatial neotvaram
ku ktoremu dr. chodis? v detve? hadam len nie melichercik - idu o nom same "ody"
5. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuj presne k melichercikovi chodim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja sa len kazdy den modlikam aby som prinom nerodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo by ma asi kleplo :frowning2: :frowning2: vidis mimi a ja som druhy tyzden otvorena na spicku prsta a stale nic :unamused: :unamused: majinky je asi lenivi vijst z bjuska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mimimali by sme si dohodnut nejake poznavacie znamenie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aby sme sa v tej porodnici spoznali..pchi pchi
5. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej :grinning:
ale mne kamoska rodila pri melichercikovi a povedala, ze v pohode
ja som s jeho synom chodila na gympel, tak ak by nahodou vyslo ze bude mat sluzbu, tak mu to poviem a hadam bude mily
chodis aj na tu predporodnu pripravu?
5. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule- som v nemocnici- stale este nerodim, ale kontrakcie mam, ale daju sa nebojte sa toho :slight_smile:
skor ma trapi ze mi merali prietoky a ze ich mam slabe, kvoli tomu som aj tu- mala to niektora z vas? bojim sa poradte
5. máj 2009 o 22:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cau a ja ze uz rodiiiiiis...
tak kedy asi?
5. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: to sama neviem
6. máj 2009 o 00:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja čakám každý deň kedy to príde...len čo ma troška zabolí v brušku už čakám, či to je ono...vcelku zábavné...ale strach neskutočný
6. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aHOJTE NO AJ ja som tesne tesne pred pôrodom zajtra mam termín :unamused:
6. máj 2009 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam termin piatok ale ruzovo to nevidim :confounded:
6. máj 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi tak ty by sisi taakto protekciu uplatnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja neviem aky je melichercik porodnik ale ako gynekolog stoji za prd :angry: :angry:
6. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skandya tak tz si mi v nemocke??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak sa mi drzkaj moja :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre info: scandya dnes rano porodila :slight_smile:
6. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vidim ze ste tesne pred porodom ,uz niektorej z vas odisla ta hlienova zatka???ja som bola v nemocke na kotrolu a dr.ma vysetroval papalacne no a potom asi o hodku som mala taky hnedasty vytok asi 2dni teraz uz nic ...tak neviem ci to mohla byt ta zatka???
6. máj 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za radu, ok pozrem to,
6. máj 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia.t, tebe to brusko velmi svedci, si taka peknucka, ale samozrejme ze ti prajem aby sa malinky narodil nacas.
6. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia.t

to nebola hlienova zatka, ja som bola tiez v utorok na vyšet. a lekarka ma upozornila, že môžem trocha špiniť...
7. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky boh vie ako sa skanya drzi z malickou v nemocke :wink: :wink: :wink: ???taak jej zavidim ze to ma us za sebou :wink: :wink: aj ja uz chcem,ale moj fudbalista chce ete ostat v bjusku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ach jaj :frowning2:
7. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka chlapcom sa vraj na svet nechce a castejsie sa prenasaju a dievcatka su vraj "akcnejsie" a ponahlaju sa aj skor - to mi aj moj doki povedal
ale ta moja mala potvorka nie a nie na tento svet
som dnes bola na 3hod. prechadzke v meste, tak uvidime co to urobi :slight_smile:
aj som dnes poriadila :wink:
7. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomaly ale isto sa tu "rozpadavate", na vsetky raz dojde tak nech to stoji zato! a drzte sa!

slnecnica, myslis ake motto, co som pisala v prispevku alebo na mojom pase?
7. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kackabrcka už si šla? :astonished:
7. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miabla pozeram že mame rovnake termiy.ako si na tom?otvoren,pripravená?kackabrcka išla dnes na poradnu a hovorila m že sa ozve po piatej tak neviem,možno už rodi
7. máj 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
či otvorená mausy netuším, bo doki v stredu vôbec nepozeral (čomu som aj rada :slight_smile: ) iba načmáral že krčok na 70 % a otvorená na 1,5 cm... a pripravená som už hádam 2 týždne... A Ty? Ešte trpezlivá? Aspon nejaký náznak si už mala - zátka a tak? Bo ja nič, trošku pobolieva takýto čas, ako pri menzese, ale tým to končí :rolling_eyes: ...
7. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi ja som dnes tiez bola asi dve hodky vonku,lebo bolo neskutocne pekne a mala som taaku stasnu chut na zmjzku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj som potom riadila,varila a tak,,ale je sranda ze tym nasim babetkam sa vobec nece :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mna uz ani chrbat neboli,nemam ziadne naznaky na porod a vobec :confounded: :confounded: ani bjusko mi vobec netvrdne mam ho pekne mekucke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: asi este do stredy vydrzime do dalsej poradni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ja by som taaak strasne chcela porodit :slight_smile: teras v nedelu na den matiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no uvidime :slight_smile:
7. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v podstate uz mamicky sme - aj ked len cakatelky :wink:
aj ja by som uz chcela porodit, hlavne mi vsetci volaju, ze co je "nove" a kde prave som a podobne
uz som z toho miestami nervozna :angry:
7. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj mimi hovor mi otom nieco :wink: :wink: :wink: ved ja ked vijdem niekam von medyi ludi tak ma vsetci znami pristavuju a pitaju sa ako sa mam,kedy to cakam,a ako sa citim :frowning2: :frowning2: :frowning2: je to strasne otravne :angry: pocuj mimi ale isto daj vediet ked pojdes rodit aby som vedela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ze si uz v nemocke aby som aj ja potom bezala.....hi hi hi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak ja vydrzim do dalsej poradne 12.5 - v utorok, tak sa chcem s dr. dohodnut, ze kedy ma sluzbu v nemocke a nech mi porod vyvola
aj tak by som rada rodila pri nom, ale 7tis. nezaplatim... :unamused:
takto sa s nim dohodnem a nieco mu supnem do vacku
7. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi a to sa da dohodnut aby ti vyvolali porod:??? :astonished: :astonished: :astonished: to ja tiez scem :wink: :wink: len ja by som prave pri mojom dokim necela rodit :angry: pocuj a ty uz mas aj nejake naznaky co sa tykaju blyziaceho sa porodu???ci ete nic ako ja??? :astonished:
7. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok