Pocity tesne pred pôrodom

pajinka23
26. apr 2009

mamulienky 🙂 🙂 🙂 buduce maminky a tehulky 🙂 🙂 🙂 chcem vediet vsetky pocity co ste citili tesne pred porodom co nasledovalo a tak 🙂 🙂 🙂 🙂tak sem sem zo skusenostami nech som mudrejsia 🙂 🙂 🙂

zuzka279
5. máj 2009

Mńa zašívali len málinko, ale necítila som to /chvalabohu/ a ani som nevedela, kedy som porodila placentu 😉

babullka1
5. máj 2009

No ja dufam ze to tiez moc citit nebudem...ved oni to hadam umrtvia 🙂

mimi21
5. máj 2009

pajinka ani u mna to zatial na porod nevyzera
dnes som bola v poradni a vobec sa zatial neotvaram
ku ktoremu dr. chodis? v detve? hadam len nie melichercik - idu o nom same "ody"

pajinka23
autor
5. máj 2009

juuj presne k melichercikovi chodim ☹ ☹ ☹ ☹ ja sa len kazdy den modlikam aby som prinom nerodila 😀 😀 😀 😀 lebo by ma asi kleplo ☹ ☹ vidis mimi a ja som druhy tyzden otvorena na spicku prsta a stale nic 😒 😒 majinky je asi lenivi vijst z bjuska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mimimali by sme si dohodnut nejake poznavacie znamenie 😅 😅 😅 😅 aby sme sa v tej porodnici spoznali..pchi pchi

mimi21
5. máj 2009

no to hej 😀
ale mne kamoska rodila pri melichercikovi a povedala, ze v pohode
ja som s jeho synom chodila na gympel, tak ak by nahodou vyslo ze bude mat sluzbu, tak mu to poviem a hadam bude mily
chodis aj na tu predporodnu pripravu?

scandya
5. máj 2009

ahojte babule- som v nemocnici- stale este nerodim, ale kontrakcie mam, ale daju sa nebojte sa toho 🙂
skor ma trapi ze mi merali prietoky a ze ich mam slabe, kvoli tomu som aj tu- mala to niektora z vas? bojim sa poradte

slnecnica11
5. máj 2009

no cau a ja ze uz rodiiiiiis...
tak kedy asi?

scandya
5. máj 2009

☹ ☹ ☹ to sama neviem

icejane
6. máj 2009

😀 ja čakám každý deň kedy to príde...len čo ma troška zabolí v brušku už čakám, či to je ono...vcelku zábavné...ale strach neskutočný

cimika222
6. máj 2009

aHOJTE NO AJ ja som tesne tesne pred pôrodom zajtra mam termín 😒

kackabrcka
6. máj 2009

ja mam termin piatok ale ruzovo to nevidim 😖

pajinka23
autor
6. máj 2009

mimi tak ty by sisi taakto protekciu uplatnila 😀 😀 😀 😀 no ja neviem aky je melichercik porodnik ale ako gynekolog stoji za prd 😠 😠

pajinka23
autor
6. máj 2009

skandya tak tz si mi v nemocke??? ☹ ☹ ☹ tak sa mi drzkaj moja 🙂 🙂

valmra
6. máj 2009

pre info: scandya dnes rano porodila 🙂

pajinka23
autor
6. máj 2009

jeeeej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

silvia.t
6. máj 2009

baby vidim ze ste tesne pred porodom ,uz niektorej z vas odisla ta hlienova zatka???ja som bola v nemocke na kotrolu a dr.ma vysetroval papalacne no a potom asi o hodku som mala taky hnedasty vytok asi 2dni teraz uz nic ...tak neviem ci to mohla byt ta zatka???

zuzana1071
6. máj 2009

dakujem za radu, ok pozrem to,

katka1981
6. máj 2009

silvia.t, tebe to brusko velmi svedci, si taka peknucka, ale samozrejme ze ti prajem aby sa malinky narodil nacas.

icejane
7. máj 2009

silvia.t

to nebola hlienova zatka, ja som bola tiez v utorok na vyšet. a lekarka ma upozornila, že môžem trocha špiniť...

pajinka23
autor
7. máj 2009

babulky boh vie ako sa skanya drzi z malickou v nemocke 😉 😉 😉 ???taak jej zavidim ze to ma us za sebou 😉 😉 aj ja uz chcem,ale moj fudbalista chce ete ostat v bjusku 🙂 🙂 🙂 ach jaj ☹

mimi21
7. máj 2009

pajinka chlapcom sa vraj na svet nechce a castejsie sa prenasaju a dievcatka su vraj "akcnejsie" a ponahlaju sa aj skor - to mi aj moj doki povedal
ale ta moja mala potvorka nie a nie na tento svet
som dnes bola na 3hod. prechadzke v meste, tak uvidime co to urobi 🙂
aj som dnes poriadila 😉

giza
7. máj 2009

pomaly ale isto sa tu "rozpadavate", na vsetky raz dojde tak nech to stoji zato! a drzte sa!

slnecnica, myslis ake motto, co som pisala v prispevku alebo na mojom pase?

miabla
7. máj 2009

Kackabrcka už si šla? 😲

mausy21
7. máj 2009

miabla pozeram že mame rovnake termiy.ako si na tom?otvoren,pripravená?kackabrcka išla dnes na poradnu a hovorila m že sa ozve po piatej tak neviem,možno už rodi

miabla
7. máj 2009

či otvorená mausy netuším, bo doki v stredu vôbec nepozeral (čomu som aj rada 🙂 ) iba načmáral že krčok na 70 % a otvorená na 1,5 cm... a pripravená som už hádam 2 týždne... A Ty? Ešte trpezlivá? Aspon nejaký náznak si už mala - zátka a tak? Bo ja nič, trošku pobolieva takýto čas, ako pri menzese, ale tým to končí 🙄 ...

pajinka23
autor
7. máj 2009

mimi ja som dnes tiez bola asi dve hodky vonku,lebo bolo neskutocne pekne a mala som taaku stasnu chut na zmjzku 🙂 🙂 🙂 aj som potom riadila,varila a tak,,ale je sranda ze tym nasim babetkam sa vobec nece 😅 😅 😅 😅 mna uz ani chrbat neboli,nemam ziadne naznaky na porod a vobec 😖 😖 ani bjusko mi vobec netvrdne mam ho pekne mekucke 🙂 🙂 🙂 asi este do stredy vydrzime do dalsej poradni 🙂 🙂 🙂 a ja by som taaak strasne chcela porodit 🙂 teras v nedelu na den matiek 😵 😵 😵 😵 no uvidime 🙂

mimi21
7. máj 2009

no v podstate uz mamicky sme - aj ked len cakatelky 😉
aj ja by som uz chcela porodit, hlavne mi vsetci volaju, ze co je "nove" a kde prave som a podobne
uz som z toho miestami nervozna 😠

pajinka23
autor
7. máj 2009

juuuj mimi hovor mi otom nieco 😉 😉 😉 ved ja ked vijdem niekam von medyi ludi tak ma vsetci znami pristavuju a pitaju sa ako sa mam,kedy to cakam,a ako sa citim ☹ ☹ ☹ je to strasne otravne 😠 pocuj mimi ale isto daj vediet ked pojdes rodit aby som vedela 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ze si uz v nemocke aby som aj ja potom bezala.....hi hi hi 😀 😀 😀 😀

mimi21
7. máj 2009

no ak ja vydrzim do dalsej poradne 12.5 - v utorok, tak sa chcem s dr. dohodnut, ze kedy ma sluzbu v nemocke a nech mi porod vyvola
aj tak by som rada rodila pri nom, ale 7tis. nezaplatim... 😒
takto sa s nim dohodnem a nieco mu supnem do vacku

pajinka23
autor
7. máj 2009

mimi a to sa da dohodnut aby ti vyvolali porod:??? 😲 😲 😲 to ja tiez scem 😉 😉 len ja by som prave pri mojom dokim necela rodit 😠 pocuj a ty uz mas aj nejake naznaky co sa tykaju blyziaceho sa porodu???ci ete nic ako ja??? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre