Pocity tesne pred pôrodom

pajinka23
26. apr 2009

mamulienky 🙂 🙂 🙂 buduce maminky a tehulky 🙂 🙂 🙂 chcem vediet vsetky pocity co ste citili tesne pred porodom co nasledovalo a tak 🙂 🙂 🙂 🙂tak sem sem zo skusenostami nech som mudrejsia 🙂 🙂 🙂

lily1983
20. máj 2009

som chcela este dopisat, ze budem teraz asi otravna, a budem sa vypytovat, dokym neodides do nemocky 😀

pajinka23
autor
20. máj 2009

este sme doma kontrakcie kazdu hodinku 😀 😀 😀 asi je to naozaj pravda ze prvorodicky tym to trva dlhsie 😀 😀 a niesi otravna 😉

lily1983
20. máj 2009

asi tu uz nieje nikto 😒
len som este pozerala, ako to s tebou vyzera...tak uz sa to snad rozbehlo lepsie a si už pripravena aj s nabalenou taškou 😀 😀 😀 ..drz sa.pa pa

dicinka1
20. máj 2009

pajinka..prajem krasny a bezbolestny porod 😉

pajinka23
autor
21. máj 2009

ahojte babule este sme doma ale uz asi nie na dlho 🙂 🙂 🙂 🙂 mam kontrakcie od jednej rano,ale stale su nepravidelne tak neviem celu noc som nespala ☹ ☹ ☹

narcisa
21. máj 2009

pajinka - co este robis doma, sup sup rodit....neboj rozbehne sa to a potom ta uz nezastavi ani vlak 😀 Pobede uz nech su miery miminka na nete! 😉 drzime palce!

narcisa
21. máj 2009

paji ja som mala tiez nepravidelne a tak som si dala prvy krat spravit caj z ostruziny malinovej....a zrazu som to mala kazdych 7minut!

scandya
21. máj 2009

pajinkaaaaaaa- dufam ze uz tlacis 😀 😀 😀

pajinka23
autor
21. máj 2009

este som stale doma ale idem za hodinu k mojmu dokimu lebo mam take zvlastne bolesti tak nech ma radsej pozrie a ak uz je porod rozbehnuty tak nech ma posle do nemocky ja takto nevydrzim domka trpnut,radsej nech viem nacom som ☹ ☹ ☹

pajinka23
autor
21. máj 2009

vsetko je to take divne

bambulka814
21. máj 2009

kočky, ja ma tiez podobne pocity, v noci som sa zobudila na bolest a trdnutie bruska, potom som zaspala, rano sa to opakovalo, dala som si teplu sprchu a bolesti prestali. v stredu som to mala cely den, take pocity ako pred mendzesom..bolesti, nervozita, dokonca sa mi vyhodili tie predkramove vyrazky.

mam taky dojem, ze porod je nedohladne.

co myslite?

bambulka814
21. máj 2009

teda, ze porod je blizko, nie nedohladne 🙂 co to tu trepem???

perla200
21. máj 2009

pajinka...a tie kontrakcie mas každú hodinu? či prestali a potom zase začali? drž sa zlatko 😉

beljanka
21. máj 2009

paji: tak pevne verím, že ťa doki pošle už rovno na sálu 🙂 a budeme mať o chlapa viac. nech máme pre tie naše baby poriadnych a zdravých ženíchov 😀

bambulka: môže byť, že už máš pôrod pred dverami, ale tiež to môžu byť len tí nezbední poslíčkoia, čo ťa na pôrod pripravujú. tak daj vedieť ako pokračuješ.

lily a to ty v noci nemôžeš spávať?

lily1983
21. máj 2009

bre ranko..tak pajinka, ja že už maš po tom ☹
možmo ti voda nechce prasknut, ale aj kontrakcie ustupili? co je toto? nechapem 😠

bambulka814
21. máj 2009

beljanka, uvidime, jasne, dakujem za podporu.

teraz je klud, idem varit a behat po dome, schodoch a uvidime co pride 🙂

pajinka, drzim palce nech sa to rozbehne, to cakanie je najhorsie, ale uz to skutocne nebude daleko, vsetko tomu nasvedcuje. drz sa.

pajinka23
autor
21. máj 2009

babule tak som dneska bola u dokiho lebo som mala bolesti a ten mi povedal ze to boli poslickovia co som mala ale ze porod moze prist kazdu chvilu ☹ ☹ ☹ ja uz nevladzem naozaj

beljanka
21. máj 2009

to ty si ešte doma? sa čudujem, že ťa už neposlal na yvolávačku. ty naša trpiteľka. ale zajtra ti to vari vyvolajú nie?
ja ešte chcem aspoň týždeň vydržať, lebo v u torok mám skúšku z angličtiny. takže moja bambuľka-Emuľka je u starkej. mám doma tak rodím už minulý týždeň. ja mám teda zas opačný problém.

pajinka23
autor
21. máj 2009

no mala by som istna tu vyvolavacku ale ten moj doktor sa mi nezda asi pojdem rovno do nemocky a urobim sa ze mi je straaasne zle a oni mi potom musia vyvolat lebo pri mojom doktorovi budem rodit tak o dva roky ako slon 😠 😠 😠

perla200
21. máj 2009

no pajinka...ked mas také pocity tak chod....moja sesternica mala termín 19. 5 a bola dnes u dr. a ten jej povedal, že malý sa ani nechystá, že je zavretá.....ale tiež už ma toho plné zuby chuda.....

lily1983
21. máj 2009

ahojte.. pajinka je to važne nejake divne, ale chod do tej nemocky, nech to už maš za sebou.
ja nechapem, co sa ti to deje, aky posličkovia?

beljanka, možem spavat, chvalabohu este sa da, ajked to uz nieje take super..niekedy tom tvrda uz o desiatej..niekedy musim jest aj v noci.. 😀 😀 😀

natashkaa
21. máj 2009

pajinka

on je asi taky extremista a caka na to povestne plus minus dva tyzdne takze do 42 😀 uf nech uz to mas za sebou ja uz teraz nadavam nevedela by som si predstavit dalsie 3 tyzdne 😝

scandya
21. máj 2009

pajinka- aj mne par hodin pred porodom doki povedal ze nerodim a za 15 hodin uz som bola na sale

pajinka23
autor
21. máj 2009

juuj skandya ako ti zavidim ze to mas uz vsetko za sebou 😉 😉

denisa87
21. máj 2009

pajinka ty si este tu?? uz sledujem kedy sa dlhsi cas neozves a si myslim ze uz rodis 😅

beljanka
21. máj 2009

lily, mňa našťastie to nočné vyjedanie obchádza a najdlhšie vydržím byť hore do tej pol jedenástej-jedenástej.
no v noci sa často budím na bolesti nôh.

paji: tak zajtra na tu vyvolávačku a nech vieme, že čo to máš za chlapisko čo sa mu nechce von 🙂

beljanka
22. máj 2009

ahojte, tak pajinka ešte nič?

pajinka23
autor
22. máj 2009

ahojte ete nic moj doki je chuj 😠 😠 😠 vcera sme boli unho lebo som mala bolesti,tak mi povedal ze asi v priebehu vikendu porodim tak ze tu vyvolavacku nechame na pondelok 😲 😲 😲 ked to nepride,ale nejako sa nic nedeje a ja zacinam mat stoho vsetkeho strach a to nieje dobre ☹ ☹

sandy80
22. máj 2009

pajinka, ja už sa teraz bojim a som neptrpezliva, tak viem si predstaviť, čo cítiš ty, sledujem tvoje príspevky už asi dva-tri týždne, ale nestresuj a nebud nervozna (viem ze sa to lahko hovori), ono to príde, ako to príroda zariadi. Skús si este oddychnut, potom na to uz nebude čas 🙂 Držim ti palce,nech vsetko dobre dopadne a prajem kratky a bezbolestny porod, tebe, aj vsetkym nam. PS: ja sa strašne bojm 😅

pajinka23
autor
22. máj 2009

sandy ja vem ze skor ci neskor to musi prist ale kedy uz konecne ved v pondelok mam uz 42tt ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre