Pocity tesne pred pôrodom

pajinka23
26. apr 2009

mamulienky 🙂 🙂 🙂 buduce maminky a tehulky 🙂 🙂 🙂 chcem vediet vsetky pocity co ste citili tesne pred porodom co nasledovalo a tak 🙂 🙂 🙂 🙂tak sem sem zo skusenostami nech som mudrejsia 🙂 🙂 🙂

icejane
11. máj 2009

silvia.t...mimi21

s tym potením mám aj ja problém už asi 2tyž....stale sa zobudím mokrá ako nitka...dnes mi svokra rano spravila cukor a mala som velmi nizky len 2,5 .. ona ma cukrovku a vravela mi že priznakom nizkeho cukru je aj nadmerné potenie tak neviem neviem...možno to bude v tom aspon v mojom pripade..tak budem papat viac sladkeho 😵

mimi21
11. máj 2009

no icejane u mňa to asi nedostatkom cukru nebude, lebo ja si sladkého doprajem pomerne dosť (však sa to aj na váhe odrazilo 😖 )

a k tej váhe dieťatka, ja som sa naposledy pýtala dokiho, že ako to vyzerá s váhou, lebo veď čím dlhšie je mimi v brušku, tým viac priberie, povedal mi že to nevyzerá na veľmi veľké dieťatko, taký priemer, že teraz má cca 3300 gramov ale sú tam pomerne veľké odchýlky, tak okolo 500 gramov hore dole, takže sa na to veľmi nespoliahajte

jarabicka
11. máj 2009

Icejane, tak šup-šup rýchlo si daj niečo sladké, to potenie môže byť z nedostatku cukru...a keď si bola na testy na cukor, aký si ho mala v pohode???

Inač zdravím východ, tak sa mi cnie za ním ☹

dianka3
11. máj 2009

pajinka juuu uz sme sa tesili ale ja pojedm uz asi mam cely den bolesti a tvrdne mi podbrusku cize ak sa zajtra neozvem tak lezim v nemocke bo idem na pasy 😒

pajinka23
autor
12. máj 2009

dianka dufam ze to nebude take vazne ☹ ☹ ☹ ☹ Drzkam ti palceky ja idem tiez dnes na kontrolu ale as poobede ☹ ☹ sa mi potom ozvi moja ako si dopadla 😉 😉

pajinka23
autor
12. máj 2009

mimi si ete tu???? 😲 😲

icejane
12. máj 2009

jarabicka..na testoch som ho mala dobrý...len teraz nejako blbne...a to jem fakt veľa sladkého... 😀 ešte že sa mi to neodrazilo na váhe

icejane
12. máj 2009

mimi 21
ja som na sladkom celé tehu...na váhe sa to neodrazilo...a som zvedavá na toho svojeho drobca...mne ho vôbec nemerali takže ani neviem čo mam čakať..či sloničatko alebo mačiatko...necham sa prekvapiť

pajinka23
autor
12. máj 2009

icejane aj ja som na sladkostiach cele tehu 🙂 🙂 🙂 🙂 fuuu a ako som sa bala ked som isla na ten test s cokrom 😨 😨 😨 😨 ked som mala sladkosti na veceru na obed a aj na ranajky...hi hi hi 😀 😀 😀 😀

dianka3
12. máj 2009

pajinka uz som doma,no je to zvlasne lebo ked som lezala nna tych pasoch tak prisiel doki zo saly skontrolovat a povedal ze su tam naznaky kontrakcii tak siom tam musela este asi desat minut lezkat no potom dosla sestricka a povedala ze mali spinka tak mi ho zacala budit ze mi hybala z bjuskom a tak som tam bola asi pol hodinu no a vyysledky mi skontrovala dajaka uplne ina doktorka a ta vravela ze mozem domou tak neviem ako ci dobre abo zle 😖 ked doki povedal tak a doktorka inak 😖

mimi21
12. máj 2009

no caute kocky, ja mam po dnesnej poradni a zavreta som teda poriadne 😒
hlavicku uz ma mala vraj dost nizko, ale krcok sa neotvara
takze ak do pondelka nic, tak idem do nemocky na vyvolavacku
a tak som sa tomu chcela vyhnut, do keluuuuuuuuu

pajinka23
autor
12. máj 2009

mimi a kedy ides na tu vyvolavacku???Vidis a ja som otvorena na spicku prsta asi try tyzdne a stale nic uz aj krcok mam fuc ☹ ☹ ☹ ☹ ale o stvrtej idem k dokimu mozno ma potesi 😉 😉 😉 a povie ze us ideme 😀 😀 😀

pajinka23
autor
12. máj 2009

Dianka podla mna ked ta poslali domkou tak je to este ok 🙂 🙂 🙂 lebo urcite keby to bolo zle tak by si ta na stopro nechali v nemocke 🙂 🙂 🙂 🙂 neboj moja rybka,este tych par tyzdnikou to vydrzis 😉 😉

fodorka33
12. máj 2009

ahojte baby len som vas chcela povzbudit uvidela som tuto temu tak som si spomenula na tie moje pocity.mimochodom mimi neboj aj ja som sa tomu cela vyhnut a som bola zavreta ako flasa na sampanske.a 9dni po termine bum a maly sice na vyvolavacku ale po vyse 8hodinch vysiel 😉 nic krajsie som dovtedy este nevidela 🙂
DRZKAME VAM PALCEKY

mimi21
12. máj 2009

pajinka no v pondelok rano idem do nemocky, a uvidime co tam so mnou urobia...

pajinka23
autor
12. máj 2009

tak ti drzkam palceky 🙂 🙂 🙂 ja mam v pondelok termin porodu 😉 😉 😉 mozno aj ja budem tam uz 😅 😅 😅

pajinka23
autor
12. máj 2009

mimi kdeeeeeee siiiiii??????

mimi21
12. máj 2009

pajinka pisala som ti do ineho fora
este drzim pokope, stale 2v1

hada
12. máj 2009

ahojte zienky, vidim, ze mnohe prezivate, to co ja🙂)
sme 35tt a 4 dni, ale nasa vaha je o 2 tyzdne viac a k tomu sme stale poloha KP, tak sa dost bojim a potim sa a tak. mate niekto skusenost, ze vase babo za posledny mesiac vela pribralo? my sme pribrali raz tolko a som z toho vydesena. vdaka za odpoved

dicinka1
12. máj 2009

AHOJTE BABY...AJ JA BY SOM UZ RADA MALA VSETKO ZA SEBOU...ale este aspon tyzden potiahnut... 😉 len dufam,ze z otvaranim problem nebude..zatial mam krcok skrateny na 1,5 cm 😒

dianka3
12. máj 2009

pajinka,no ale je to cudne lebo doki zo saly vravel ze su tam nasledky kontrakcii 😖 a ja sa bojim, sice som pondelok bola este zatvorena no uvydim v utorok idem zas do poradne tak hadam este vydrzim 😒

kackabrcka
13. máj 2009

avojte mozem sa pridat 😉

icejane
13. máj 2009

ahojte...ja som bola minuly utorok na poradni CS 9 otvorena na jeden prst a stale som doma a nic nenasvedcuje tomu ze sa to do najblizsieho pondelka zmeni...vtedy idem do poradne tak uvidime ci si to drobec do konca tyzdna nerozmysli 😀

pajinka23
autor
13. máj 2009

dianka nebojurcite to vydrzis ved si uz v 36tt tak uz nemusis mat taky strach 😀 😀 😀 vidis ja som otvorena na spicku prsta uz od 36-37tt a stale nic uz treti tt neberiem ani mg co mi doki nakazal,,,ozaj ty dufam beries mg???? 😉 😉 😉 A JA UZ NAOZAJ SCEM IST RODID 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

narcisa
13. máj 2009

paji ja som bola s malou od 36tt otvorena na 1.5cm....a porodila som nakoniec v 41tt....a bola som happy ti poviem....

neboj daj si pekne feferonovu pizzu dobru stiplavu, za tym 2dcl cerveneho sucheho vinka, potom "tutu mutu" ale este pred tym prejdi 8 poschodovy cinzak po schodoch peso.....no a v noci ti odide zatka a potom pridu kontrakcie a ides..... 😉 😎

dianka3
13. máj 2009

pajinka,no ja este magnezko beriem a to 6 tabliet denne 😝 asi budem do toho 38tt uvydim co doki povie. inac dnes som malinko spinila 😕 co to moze byt? ale boleti nemam
ale ja zacinam mat strach z porodu 😅

terezka044
14. máj 2009

dianka aj ja zacinam stresovat uz 😅 😅

lily1983
14. máj 2009

ahojte, ja sa snažim nestresovať, ale nieje to lahke...ešte že ma manžel upokojuje stale, ako keby vedel 😀
ale snad nam všetkym, všetko dobje dopadne a budeme sa tešovat 😉

borocka
14. máj 2009

mne ostavaju 4 dni do terminu, a nemam ani najmensie priznaky. a to som citala, ze ak som mala pred tehu nepravidelny cyklus dlhsi ako 28 dni, tak o kolko bol dlhsi tolko dni si mam od vypocitaneho terminu odratat. takze by to malo prist zajtra.
Som otvorena na 1,5cm, brusko netvrdne, nespinim, nic ma neboli, teda az na chrbticu. Len kazdy den dohovaram drobcovi, ze v nedelu ideme na vec, lebo 17.5. je pekny datum.
Ako si to mam priblizit?? naozaj chodit po schodoch? a co sex?

dianka3
14. máj 2009

terezka, juuj ja sa strasne bojim porodu 😅 bojim sa tej bolesti a kolko bude trvat ta bolest a ci ked porodim ci bude babo plakat mam strach 😲

lily bude aj muz s tebou pri porode? moj ano ano bojim bojim 🤐

borocka, no urcite vyskusaj schody a sex,niektorym zenam to radia aj sestricky aj moja kamoska bola po termine a otvorena len na 1cm a tak sli do auta nato 😀 a do pol hodinky bola na sale 😉
spermie drazdia krcok maternice a samotny sex stimuluje maternicu ale musis mat orgazmus! 😝 to je hlavne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre