Pocity tesne pred pôrodom

pajinka23
26. apr 2009

mamulienky 🙂 🙂 🙂 buduce maminky a tehulky 🙂 🙂 🙂 chcem vediet vsetky pocity co ste citili tesne pred porodom co nasledovalo a tak 🙂 🙂 🙂 🙂tak sem sem zo skusenostami nech som mudrejsia 🙂 🙂 🙂

scandya
17. máj 2009

lily1983- drzim palceky mooooooc 🙂

pajinka- uz to pride nebojkaj 🙂

pajinka23
autor
17. máj 2009

juj skandya keby si mala tak pravdu 😉 😉 lebo zatial sa nic nedeje a zajtra idem do poradni tak som zvedava ☹ ☹ ☹ ani sex mi nepomohol ☹ ☹

lily1983
17. máj 2009

ahojte..dakujem scandya, ani nevies ako ti zavidim 🙂

pajinka..aj ja myslim, ze uz to pride, a bud stastna, ze si vynosila babatko az do konca, bude mat fajnu vahu 😉
a s tym sexom je to otazne, nie kazdemu to asi rovnako ucinkuje..
ale ved si sa uz aj s lekarom tusim dohodla, ze bude vyvolavacka, nie? tak uz neboj...bude to tu co chvila 😉

pajinka23
autor
18. máj 2009

lily ja stale nic ☹ ☹ ☹ dnes som bola v poradni a doki povedal ze este nejdem rodit,,,tak sme sa dohodli,,ze ked do piatku drobec nepojde von sam tak ma posle do nemocky 😉 😉 😉 😉 a tam uz ma hadam nenechaju trapit a daju mi vyvolavacku 🙂 🙂 🙂

narcisa
18. máj 2009

lily

podla sona mam termin 15.6.takze sa mozno v rovnakom case dozijeme ocakavanych deticiek

paji nezufaj, mozno sa do piatku tak vystrasis ze vo stvrtok to pride a nestihnu ti dat ani klystir 😉
ak mas doma fit loptu...vecer pred telkou hopkaj na nej...neboj sa pride to .... 😉

pajinka23
autor
18. máj 2009

narcisa ta fit lopta to mi nepomaha vobec ale uvidime do piatku je ete cas 🙂 🙂 🙂 🙂

westka
18. máj 2009

pajinka behaj po schodoch ono to pomaha 😉 aj mne to pomohlo sice o 5 dni skor ale pomohlo

lily1983
19. máj 2009

ahojte babusky 🙂

pajinka achjaj, nezufaj, malinkemu je tam asi fantasticky u maminky, ved aj ked budes do konca tyždna prenasat, to nieje take zle, ale potom by som sa už aj ja bala..
tak po tych schodoch by si mala vyskusať chodiť a doki co povedal este??

narcisa ja mam podla ovulacie a posl. menzesu 14.6. a podla sona 4D na slov až 24.6, tak uvidime..ale možno sa dožijeme v rovnakom case 😉 ja by som rada okolo 20.6. vtedy pride aj moja maminka za mnou do Irska..tak ju tu chcem mat hned 😅

giza
19. máj 2009

pajinka ak sa ti da (mne sa nedalo 😝 ), tak urcite skusaj aj ten sex s manzelom (spermie obsahuju to iste co by ti dali ako vklady na vyvolavanie porodu -akurat tu si uvelnenejsia ako ked ti to tam vklada lekar) a tiez stimulacia bradaviek...okrem pohybu co je tiez super spustac....ale toto uz mozno viete, tak len pre istotu... 😉

pajinka23
autor
19. máj 2009

lilly 🙂 🙂 🙂 ja mam kazdy den beh po schodoch a dokonca povinny lebo byvam na piatom poschodi a bohuzial namame vytah ☹ ☹ ☹ takze tu turu po schodoch absolvujem hore dolu aj desta krat denne 😉 😉 😉 ale nijaky ucinok na obzore nevidim ☹ ☹ doki mi povedal len tolko ze ak do piatku neporodim tak ma posle do nemocky a tam mi daju vyvolavacku 🙂 🙂 ,lebo povedal ze tych pet dni prenasania je este v norme ale dlhsie ze si to na svedomie uz nevezne tak aspon ze tak 🙂 🙂 🙂 lebo iny doktory nechaju tehulky prenasat aj dva tyzdne a potom sa chudiatka potrapia pri porode a zbytocne 😕 😕

pajinka23
autor
19. máj 2009

giza mi uz aj sexujeme dva krat za den ked sa da 😝 😝 😀 😀 😀 ale tie spermijky su asi nejake vadne 😀 😀 😀 😀 hi hi.ale nie proste to nezabera na porod ale som zistila ze sa mi po sexiku lepsie spi 😀 😀 😝 😔 😔 tak aspon nieco pozitivne mam stoho,,lebo stym mojim velkym bruchom sa toho v sexe vela uz robit neda 😀 😀 😀 😀 hi hi hi.......juuuj a pohybu mam as as,okrem schodou sme vcera s maminou obisli cele mesto bola som na stvorhodinovej prechadzke 🙂 🙂 🙂 🙂 a jedine co snej mam su dva veeejike mozole na nohach 😀 😀 😀 😀 ale dnes pojdem znovu 😉

lily1983
20. máj 2009

ahojte.. 🙂
pajinka, vidim, že robiš už všetko pre to..no je mu tam dobre, čo už 😉 ja som tiež nechcela isť na svet, maminka mala až zelenu vodu, prenasala ma tyzden..mas ale dobreho dokiho, že ta necha prenašať 5 dni a potom ti vyvola pôrod, lebo niektori su važne katastrofalni. čo počuvam, všelijake pribehy..nebudem to ani pisať, aby som vas tu zbytočne neznepokojovala...ja dufam, že mna nenechaju prenašat tiež, lebo tu v irsku maju uplne ine kontroly, a starostlivosť ako u nas..uplne ine moresyd 😒
idem aj ja v piatok k doktorke, tak sa musim popytat, ako to chodi, ked žena dlho prenasa.
lebo do nemocky mam ist, až ked mi praskne voda, a čo ak mi nepraskne, lebo mam silny obal??? achjaj 😔
no al ty to mas už na chvilkou za sebou, a už vieš, že ak to do piatku nebude, bude to isto v piatok 🙂 🙂 🙂
tak sa držkaj, vela sily a pozitivneho myslenia...držim palne..a zavieť ti budem až v sobotu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pajinka23
autor
20. máj 2009

babule teras som vstala a mam taky hnedy vytok 🙂 🙂 🙂 to je asi ta hlienova zatka vsak????tak to asi znamena ze sa moj drobec bude coskoro pitat von????

mimi21
20. máj 2009

pajinka ahoj
ja sa uz hlasim z porodnice dnes je manzel prec tak mi priniesol pc
mala sa narodila 18.5 o 15.30 mala 3790 gramov a 54 cm - riadna baba je to 😀

pajinka23
autor
20. máj 2009

mimi jeeeeeeeeej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem ti s celeho srdiecka moja 😀 😀 😀 este sa v nemocke uvidime lebo mne asi prave odisla zatka a mam taky pocit ze dnes to bude na sto percent 🙂 🙂 🙂 🙂 uz ma zacina pichat v podbrusku 😀 😀 a aky si mala porod?????vies otom ze si mi ukradla termin 18.5??????hi hi hi 😀 😀 😀 😝

lily1983
20. máj 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
gratulujem mimi 🙂 krasne miery modelkovske 🙂
pajinka, drž sa, tak už to teda ide, to je ta zatka pravdepodobne, tak som aj ja počula, že je to sfarbene, ako ked konči menzes, tak by to mohlo byť ono..jeeeeej, bože a boli to už? nebojis sa? napiš, napiš

pajinka23
autor
20. máj 2009

lily zatial nemam bolesti len take popichovanie v brusku 🙂 🙂 🙂 🙂 ale dufam ze sa to rozbehne a malicky uz bude konecne vonku 🙂 🙂 sa uz tesim a vobec nemam strach prave naopak som stastna ze to budem mat uz za sebou 😅 😅

lily1983
20. máj 2009

juchuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lily1983
20. máj 2009

ja teraz odchadzam na prechadzku, ale budem ti držať palčeky, nech to dobre, hladko všetko dopadne, malinky aby bol zdravi a aby ta to moc nebolelo..už o chvilu budeš asi trieliť do nemocnice..tak sa drž..a napiš ked budeš mať po všetkom, som moc zvedava 😀 😀 ...good luck... 🙂

pajinka23
autor
20. máj 2009

dakujem a urcite sa ozvem 😀 😀 😀 😀

beljanka
20. máj 2009

paji: tak všetko dobré a nech ste obaja v poriadku 😉 😵 😉 😵

pajinka23
autor
20. máj 2009

belejanka dakujem ti pekne 🙂 🙂 🙂 🙂 ale dufam ze dnes uz to bude lebo mam take bolesti v podbrusku ako na kramy a tiez ma boli chrbat ale kontrakcie stale neprichadzaju ☹ ☹ ☹

beljanka
20. máj 2009

no to tak začína, presne ako pred krámami. neboj do večera prídu aj kontrakcie. mňa to pri Emke celý deň len tak pobolievalo a pred polnocou som už bola v nemocnici. Emuš sa narodila ráno 8.25. 🙂
tak ešte raz, držím palce, nech to už máš za sebou 😉

pajinka23
autor
20. máj 2009

bozeeeee tak strasne ma bolia krize ze sa mi neda anisediet a ani lezat len tak beham po byte ako hlupa jaaaaaaaaauuuuuuu 😠 😠

lily1983
20. máj 2009

no už som myyslela, že ked sa vratim, už tu nebudes, a budes už v nemocke...kontrakcie nic? može sa stať, že až rano bude niečo.. 😒

pajinka23
autor
20. máj 2009

nooo kontrakcie zacali pomali kazdu hodinu a pol zatial ale asi to uz pojde 😀 😀 😀 😀 😀 malinky asi este poctivo caka ked mu pride ocinko domkou z prace a potom pojdeme 😀 😀 😀 😀 😀 hi hi hi asi sa spolu dohodli 😀 😀

narcisa
20. máj 2009

paji - tak snad....drzim silno palceky....nech je to rychlo a dobre 😉 😉

lily1983
20. máj 2009

ahaaaaaaaaa, tak malinky ma dohodu s tatom, tak to je supeer. to su dobre zohraty 😉

pajinka23
autor
20. máj 2009

dakujem babenky vy ste take zlate 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja uz sa neviem toho porodu dockat 😕 😕

lily1983
20. máj 2009

tak co pajinka...ako to vyzera...stale jeden a pol hod kontrakcie? bu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre