• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod. Mám z neho obavy

29. mája 2009 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
28. máj 2009 o 08:28 • zabkatt
ahojte :slight_smile: ja som už tiež na tom trošku lepšie :wink: :wink: nebojim sa až tak, ale samozrejme že to vo mne stale je..
rozdelila som si to tak, že dostanem kontrakcie, budem ich predychavat doma, a ked mi praskne voda, pojdem do nemocnice..
ked mi najprv praskne voda, pojdem do nemocnice hned a možno ma aj pošlu domov,ked nebudem dosť otvorena :sweat_smile: :sweat_smile:
ved snad to nejako zvladneme :sweat_smile: :sweat_smile: už sa neviem dočkať ked potlačim kočik :grinning: :grinning:
držim všetkym palčeky :wink: :wink:
shporti...zavidim ti :wink:
28. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
lily1983 tak ani ja sa už neviem dočkať kedy pôjdem prvykrát s malym von s kočiarikom :wink:
a tiež som zvedavá ako to u mna začne, či mi praskne voda,, lebo čo poznám veľa ženám ju museli prepichovať až v pôrodnici" alebo budem mať kontrakcie a na zaklade nich pôjdem do pôrodnice, no uvidíme len aby to dlho netrvalo :slight_smile:
tak sa majte :dizzy_face:
29. máj 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, k nazvu temy...

ja ani neviem, kedy som malu vytlacila a ani kedy ma nastrihli, alebo zasili. porod je malina. bojte sa prveho stadia, to je krute.
29. máj 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa tiez bojim, ale urcite to je normalne u kazdeho, len kazdy si to inak pripusta. Ja uz rodim aj v snoch, ale vzdy je to super rychlůi porod, takze ja si ho tak vysnivam a taky bude :slight_smile:
Ako pisala bershka, kontrakcie budu podla mna tiez krute, porod bude uz vykupenim, ale stale myslim na jednu super myslienku od nasej cvicitelky na kurzoch: Treba prijat a vyuzit kazdu kontrakciu, lebo kazda je krocikom blizsie k nasmu babatku.
Ozaj a nezabudajme na to, aky stres a urcite aj bolest to musi byt aj pre nasich drobcekov. Ale ved si to spolu vynahradime. Tak si drzme oalce :sweat_smile:
29. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok