Porod se blíži. V jaké jste náladě?

jana.cb
22. mar 2009

Ahojky holky. Zkusila jsem nrzávazně založit tohle téma - doufám, že tu není již založené 😉 zajímalo mě vaše rakce, postřehy, zkušenosti, natěšení, pohlaví, co manžové jak se těší a prožívají s vámi, připravy k porodu - nejen kde budete a jak rodit a různé další věci 😉

balisek
26. mar 2009

jupí konečně někdo kdo řešil to samý🙂 Ani nevíš jak jsem ráda, že jsem konečně patkala maminu, který se taky srazilo bříško:Dmě se zúží tak, že mi z něj nic nezbyde, docela to i bolí..No je to jako když kašleš, to je to samý, že?Jenže jak se nesmát zbylý tři měsíce:D:Dpřesně při ležení, hrozně se natřásá a srazí se ještě víc:(Já z toho mám hrozně špatný pocity:(

vzdialena
26. mar 2009

Milé mamičky,

ponúkam na predaj elektrickú odsávačku materského mlieka AVENT ISIS IQ UNO za 100 €. Je skoro ako nová, používaná iba mesiac, je v perfektnom stave. Predávam ju, lebo už nemám mliečko ☹
Je to výkonná prenosná odsávačka. Ako zdroj energie je možné použiť batérie alebo priame pripojenie na elektrickú sieť.
Obsah:
- mäkká masážna silikónová vložka
- páka na ľahké stláčanie
- 2 podstavce/kryty
- 1 cestovný kryt
- puzdro na batérie
- elektrický kábel
- diely pre možnosť použitia ako ručnej odsávačky
- jeden zásobník na mlieko (1x125 ml)

Prajem veľa šťastia s drobčekami
😉

lucijja
26. mar 2009

balisek neboj...v 26tt je uz miminko dost silne aby to vydrzalo...aj mne je to neprijemne, ale musim sa najviac sulat ked manzel malej Eme nieco rozprava, alebo jej spieva, mne je to vzdy hrozne smiesne... 😀 no a ten kasel to uz je horsie, to si myslim, ze je narocnejsie, ale nevyhnes sa tomu...a ja ked zakaslem teraz, v 39tt tak uz to vyslovene boli... 😒

nini19
26. mar 2009

...lucijja..no to by bol DARCEK, my sme mali svadbu 28.6 a termin mam 8.6.....tak nam to pekne vyslo.... 😀

atima
26. mar 2009

no mi mame 15.5 desiate vyročie a termin mam 27.5. takže by som chcela aj skor porodiť

lucijja
26. mar 2009

teda baby...fakt nam to pekne vychadza... 🙂 Ja uz sa tak tesiiiim...s tym bruchom sa uz neda existovat...a dnes mi je aj nejako cudne...pobolieva ma v podbrusku...zeby sa nieco chystalo? 🙂

nini19
26. mar 2009

.......LUCIJJA TAK TO BY SOM TI PRIALA....mozno,ze to uz aj pride....ty sa tesiiiiiiis,ale ja tieeeeeeeeeeez a mam este tolko casu,ja som taka zvedava na malinku,ako bude vypadat a tak si ju predstavujem...ci bude mat vlasky ci nie.....boze uz nech ju drzim.....baby ja keby som bola milionarka tak si kupim ultrazvuk a stale ju sledujem ..chichi,co robi,na co reaguje...no stale by som na nu cumela....ale nie som 😢 skoda,aspon si to predstavujem.....

lucijja
26. mar 2009

my mame fotku z 3D ako tapetu na monitore... 😀 a musim povedat ze uz teraz vidno ze mala Emka je cela ja... 😨 normalne sa uz podoba na mna co mam fotky ako male miminko... 🙂 A mna tak strasne trapi zaha cele tehu, ze ta moja skratka vlasky mat MUSI... 😀

nini19
26. mar 2009

....no mna tiez zaha pali....tak aj ta nasa bude asi vlasata a ma k tomu aj predpoklady,moj manzel ma dlhe,huste vlasiska,vlastne je cely taky chlpatejsi 😅 ...no tak pocitam,ze mala bude vlasata 😵

jana.cb
autor
27. mar 2009

jejda vy jste toho napsaly kocky :o))) ja tu par dni nebyla a uz je co docitat 😉

jana.cb
autor
27. mar 2009

Balíšku covece tak tohle jsem teda nikdy neresila ale kdyz trebas vstavam z vany cimz padem se zvedam pres bricho tak jak vstavam tak uplne se mi bricho jakoby ja nevim jak to popsat ale uplne vytvaruje dle mimca a bud je rozvaleny nebo do sisky nebo kus kouka nejaky rucicky apod 😉 takze kdyz je klid tak je to ok ale u me je to pouze kdyz se zvedam nebo namaham brisko ze se na tu chvili nejak vyzdeformuje ale pak hnedka vrati jak bylo 😉 ale ve 26 tydnu pokud si dobre vzpominam tak jsem to teda jeste takhle ani nepocitovala az jsem byla vic tehu 😉 samozrejme ale kazda jsme jina 😉 ale pokud se ti neco nelibi a az to boli tak byt tebou tak zavolam bo si zajdu k DR at tirekne svuj nazor co a jak lepsi se 10x zeptat nez neco opomenout ale nebala bych se toho 😉

jana.cb
autor
27. mar 2009

Lucíjíku ja sjem byla tedka v utery zase na 4D UTZ takze mam cerstvy fotecky a jako z toho je krasne vdiet jak miminko uz bude vypadat nez jak jsme byli na tom ve 24 tydnu 😉 mam je v albiku tak jukni v klidu 😉 sice jsem nevedela jak to dostat z notase do albika takze kvalita fotky nic moc ale jako videt je to docela pekne 😉

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jana.cb
autor
27. mar 2009

tak holky ale tedka zase padím neco delat ..zase za vami zaskocim a doctu vas ale dneska mam nejaky hekticky den docela tak se vsechny drzte a budedte vy i vase miminka v poradku a zatim pa pa 😉

nini19
27. mar 2009

jani.cb...nadherne fotecky.....no ja som z toho4d tak sklamana bola som jednej ambulancii,ale tam to tocia na ciernobieli monitor a neda sa to zrovnat s tvojimi fotkami...ty si uz v 34 a hovoris,ze to pekne vidno?ja rozmyslam,ze sa skusim objednat este niekde v Prahe aspon fotky by som si dala urobit....snad by ma niekde vzali....

jana.cb
autor
27. mar 2009

Niníku ahojky 😉 ja jsem byla ve 24TT coz jsou taky moc pekny a krasne vidis cely mimco ...tedka v tom 34 uz je videt jen hlavicka cely se tam nevejde ale zase cim na nej des dele tak vidis vernejsi podobu 😉 na tom v 24 jsme byli v JIhlave a tedka v utery tady v CB hele ale zkus to Niníku 😉 ja si myslim ze by jsi mela mozna jete hezci fotecky nez mam ja a ty fotecky a zazitek za to stoji 😉 v praze to delaji urcite ale tam kdyz jsem volala do Genetu ci Pdoli tak jako musis nekdy ve 20 tydnu aby te na 32 vzali .-((( tak maji narvano jako blazen .-(( kdezto tady CB max tyden a ta Jihlava to samy a maximalni spokojenost ...urcite to dela i Plzen a Brno taky ...Pisek taktez 😉 ale koukam ze jses z Berouna takze praha nejbliz ale mmnt nasla jsem tuhle jeden odkaz na Dr v Praze co to dela a ten by ani nemusel mit dlouhy objednaci luty jako Podoli ci Genet vydrz jdu to najit 😉

jana.cb
autor
27. mar 2009

jeste to neni proad ten co jsem myslela ale o techle vim z ruznych diskuzi od holek ....jdu jeste najit to co hledam :o)

jana.cb
autor
27. mar 2009

ono se ale desne lisi to co jednotlivy Dr nabozeji ..trebas geneti ci Podoli bych rekla ze ma minusy v tom ze 4D UTz delaji sestricky a ne DR a jen 4D nebo 3D coz je v podstate jedno a to samy a stoji to cca 1500 a jen par min zaznamu a jak na bezicim pasu ale trebas ta Jihlava tak tam Dr cas vubec neresil udelal jak 2D tak 3D/4D + kompletni hodnoceni plodu coz je neco jako velky geneticky UTZ ve 20 TT a vse nahral a jen za 1000 kc takze desnej rozdil jestli te to stoji 1000 kc a mas vsechny modely UTZ + to geneticky a neresi se cas a vse ukaze a vysvetli nebo jen 15 min co natoci sestricka a nej ten 3D a nazdar 😒 je spousta diskuzi na netu o tomhle takze je pak jen na tobe kde si ho vyberes 😉 tak uvidis kocko a drzim moc palecky aby jsi to stihla vcas a byla at si ho das kdekoliv tak aby jsi byla max spokojena!!! 😉

nini19
27. mar 2009

JANI.CB MOOOOC DEKUJU....uz som aj volala do tej Prahy k tomu dr.Simkovi a zajtra na 11hod ma vezme.....jeeeeej mam radost,dufam,ze sa nebude mala schovavat a potvrdi sa nam uz aj na 100%pohlavicko,lebo zatial nam to ukazala len raz.... 😀

nini19
27. mar 2009

...no a mas pravdu ja som bola v Horovicich a robila to len sestra....ale zajtra tam bude doki som sa na to pytala,dam si spravit len fotky,to dvd uz mam aj ked nie tak pekne...fotka farebna tam vyde od 200-300,aj ked neviem ako to bude brat,ze co za kolko... 😨 ale ty mas nadherne tie fotecky,som ich ukazovala aj manzelovi,keby nam aspon jedna tak vysla..... 😵

jana.cb
autor
28. mar 2009

az takhle???fíha tio je ale rychlost to je jako super!!!!!parada tak pak s fotkama do albika hned sem Niníku 😵 😵 hele dozvis se tam vsechno nejen pohlavi 😉 i to ze je miminko plne ok a neboj nebude se schovavat 😉 uvidis ze si to uzijes se vsim vsudy 😵 hele budu na vas moc myslet aby to dopadlo dle vasich predstav 😉 a dej urcite vedet 😉 jo jo jasny to je na vas zda jen fotecky nebo 4D UTZ 😉 jako je na prd ze to tolik stoji ale zase za tu vzpominku to proste asi vetsina z nas mit chce :o) ja chtela puvodne taky fotecky ale zase manzel rekl ze kdyz uz jsme jeli tak daleko tak nechame cely dvd ale jinak by mi taky stacili fotecky 😉

jana.cb
autor
28. mar 2009

zalezi na miminku jak se natoci no cim vic a lip tim hezci fotecky ale ta nase šmudlinka uz od samyho zacatku se krasne ukazovala a neschovavala takze nebyl problem s vyfocenim 😉 naopak tu svoji pulču vzdy natocila tak pekne az moc ze jsme si rikali co z ni jednou bude 😀 😀 tak ja apdim neco pojíst a dej urcite vedet jak jste dopadly myslim na vas kočko 😉

jana.cb
autor
28. mar 2009

🙂

nini19
28. mar 2009

...dakujeme,ze si na nas myslela a supeeeeeeeeeer je to na 100%holcicka a je nadherna......som moc stastna,ze sme sli...normalne nam vyplazila jazyk a smiala sa,no zlatunka je.....som uplne happy,asi ani nezaspim....tak fakt moc dik jani ...som rada,ze som tam sla a ten doki bol uplne suprovy.... 😀

nini19
28. mar 2009

...fotecky su v albiku.... 😉

jana.cb
autor
29. mar 2009

nooo tak to je paradicka Niníku 😵 😵 😵 to mam z tebe moc velkou raodst ty jo ze se to tak povedlo a jses spokojena 😵 jako fotecky jsou uzasny mala bude primo princezna 😉 a bude mit krasny tvaricky baculaty 😵 moc se to povedlo 😉

jana.cb
autor
29. mar 2009

to je zazitek vid?My s manzelem upustili slzicku malem kdyz jsme to videli jak to bylo dojemny videt to 😉 a pak jsem na to koukala kazdej den i jsem to mela jako tapetu na pozadi pc jeden cas i .o))))) no a za chvili tu vasi princeznu budes chovat v naruci hele 😉

nini19
30. mar 2009

no je to zazitek.....a co myslis ja na ni taky koukam porad a mam ji ako tapetu ......je to uplne supr,nase maminky takovou moznost nemneli....uz aby tady byla

jana.cb
autor
30. mar 2009

To teda fakt driv neexistovalo ani omylem chudaci mamky ty ani nevedeli co cekaji a bylo to prekvapko az na porodnim sale 😉
Taky si moc preji aby uz jsem ji chovala v naruci - tech 9 mesicu je desne dlouha doba navic to nateseni na to je obrovsky :o) ani nevis kdyz potkam nejakou mamku s kocarkem jak ji zavidim ze uz ma mimiska v kocarku a litaji venku 😵 ale i my se dockame hele ono to utece jako voda ..si vem ze nedavno jsi nemela zadny brisko a mala mela trebas 15 cm a jak je velka tedka a kolik vazi 😉 bud rad aze je v poradku a uzivej si tehu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre