Poslíčkovia

samantha185
8. júl 2013

AHojte, chcem sa poradit.. dnes v noci som sa zobudila na bolest hornej casti bruska , bokov a vystrelovalo mi to do zadu do krizov... tvralo to asi 20 minut, pri chodeni to povolilo,potom to ustupilo, rano som normalne citila pohyby a vsetko ok.. Mozu to byt poslickovia? som 31 tt.

doliva
8. júl 2013

Aj ja tak mám ale podľa mňa mala teraz rýchlo rastie a tlačí na maternicu,môžno sa ti len rozťahuje maternica lebo v 31tt by to bolo dosť skoro

nikolet_89
8. júl 2013

@samantha185
@doliva ahojte baby mohli to byt poslickovia, je to skoro, ale stat sa moze vselico a telo nefunguje vzdy podla tabuliek...ak nastupia bolesti treba ist do teplej sprchy pokial to ustane su to poslickovia ak nie treba ist do nemocnice, pripadne k vasmu gyn. aby sa nedajboh nespustil porod takto skoro...

samantha185
autor
8. júl 2013

Ved preto som ostala prekvapena ,ze co to je, tiez sa mi to zda skoro... dost to bolelo a pomahalo len chodenie a predychavanie...

minqea
8. júl 2013

je to mozne tak ako pise doliva. ja som tiez uz dlhodobo ubolena a chodenie sa ocividne paci aj babatku v brusku. Mozem povedat, ze v noci som sa pravidlene prechadzala mozno uz od 20tt. 🙂 Niekedy tak reaguje aj maternica na pohyb babatka. Ak by sa ti to casto opakovalo a nebola si si ista, chod k lekarovi, hoci aj na pohotovost. Budes kludnejsia 🙂 Ja som tiez bola a bolo to OK. Na poradni to vsak urcite povedz, lekar ti povie cim to je. Je to lepsie nez tieto internetove diskusie. Ja som sa im pre istotu vyhybala, lebo niekedy dokazu vystrasit. Teraz som 38tt a cakam kedy to zacne 🙂 Prajem vela stastia a zdravicka 🙂

barboritta
8. júl 2013

aj ja som toto mala a vydržala som do 39 tt.to len maternica sa rozťahuje

luc22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre