Predmenzesové bolesti pred pôrodom, Mali ste to?

veronika60188
26. nov 2009

Ahojte, blíži sa mi termín ak častému a intenzívnemu tvrdnutiu brucha sa pridali v posledných dňoch aj také predmenzesové bolesti. Nie kŕče,len taká slabá bolesť, niekedy len nepohodlie. Mali ste to niektorá?Ako dlho pred porodom?

lucia375
26. nov 2009

Hlavne ze to dobre dopadlo. 🙂

henikav1
26. nov 2009

no ja som mala poslickov mesiac pred, ale nic pravidelne
tak sme si vraveli, ze deti sa predsa rodia vsade, takze ak by nieco, tak by nase babo malo exoticke miesto narodenia 😀

veronika60188
autor
26. nov 2009

a cesta ako prebehla?

henikav1
26. nov 2009

fajn, asi tak ze mi nakoniec museli porod vyvolavat, malemu sa uz potom na svet nechcelo, nakoniec som skoro 2 tyzdne prenasala

veronika60188
autor
26. nov 2009

a yvolávanie ako dopaldo?

lucia375
26. nov 2009

Jasne, ved keby ti hovorili tlac, to pochopis aj po chorvatsky. Inak ja som sa pri druhom porode pozhodla pre porodnicu v Leviciach az vtedy ked mi uz zacali bolesti a ked sme prisli do mesta tak sme s muzom bludili minimalne hodinu po meste kym sme to nasli, ja som si len merala cas medzi kontrakciami a uz som sa videla ako rodim v aute a ked sme tam dosli tak som bola uz na 5 cm otvorena. Ale potom sa to bohuzial nejak spomalilo.

veronika60188
autor
26. nov 2009

asi sa malému viac páčilo vozenie,však?

lucia375
26. nov 2009

Vseliako je to s tymi porodmi, nic sa neda povedat uplne vseobecne. Kazda sme si zazila nieco ine. Veronika uzi si posledne dni alebo tyzdne tehu a potom pravdaze Jakubka. 🙂

veronika60188
autor
26. nov 2009

babenky,ďakujem Vám aprajem dobrú noc

tinusi
26. nov 2009

Ja som mala take predmenzesove bolesti 9 hodin pred tym ako sa narodil nas syn. Ale mne trvali asi 4 hodiny. Potom sa mi zacali krce v intervaloch...

henikav1
26. nov 2009

nevedela som sa doteraz pripojit ☹
tak dobru noc

adka12
26. nov 2009

Ja som mala také bolesti tiež asi mesiac pred pôrodom a porodila som v 37tt, ale ja som bola riziková, takže som bola rada, že som vydržala aspoň do 37tt.
Neboj, aj keby si porodila teraz, už by to bolo v pohode 😵
Hlavne kľud a veľa oddychu 😉

michelle2801
26. nov 2009

ahojte baby! ja pocitujem taku slabsiu bolest v podbrusku ako na menzes uz asi tyzden, ale len tak par krat sa mi to stalo...inac mi hrozne tvrdne brucho uz od jula....ale dnes asi tak od 23:00 citim take ine stahy v bruchu, tak neviem , neviem, ci to uz na mna nejde... 😉 ale nie su pravidelne, bolo ich asi 5 doteraz....idem si radsej lahnut, nechcem rodit dnes v noci... 😒 😀 😲

henikav1
28. nov 2009

no michelle, ty uz mas cas rodit, takze skor ci neskor to uz pride 😉

michelle2801
28. nov 2009

henikav1, ja este stale nic, uz mi je vsetko mozne, ale zatial nic, co by nasvedcovalo, ze to uz-uz pride 🙂
takze cakáme... 🙂

henikav1
28. nov 2009

neboj pride, dovtedy oddychuj 😉

basar
26. dec 2011

ahojte chcem sa vas spytat mam 2 tyzdne pred porodom a mam bolesti v podbrusku, nemozem ani spat najhorsie je to ked sa mam otocit z boka na bok , niekedy mi aj brucho zatvrdne ale povoli za par minut je to moje prve tehotenstvo neviem su to uz porodne bolesti ci predporodne. co mam robit

miriam11
26. dec 2011

basar, ak ešte nie si v porodnici, tak len tolko, ze pokial to neprejde tak su to pravdepodobne pôrodne bolesti. U mna to take bolo. vela stastia 🙂🙂🙂

danielka2
15. júl 2012

ahojte...ja tiez uz citim bolesti v podbrusku asi tyzden a velmi sa bojim porodu

katussamus
15. júl 2012

mne sa normálne snívalo, že som mala menštruáciu a bolelo ma bruško, 😀 až som sa na to v noci zobudila a ako som sa postavila, že idem na WC tak mi praskla plodová voda 😀 to bolo o pol tretej ráno a o ôsmej bol malý na svete 🙂

nikki28
15. júl 2012

ja ked som mala take bolesti, to som uz asi 3 hodiny bola v porodnici, lebo mi odtiekla plodovka 🙂

mt1986
21. júl 2012

mne to už trvá dobrý týždeň aj niečo... a mam pocit, že sa mi to pomaličky stupňuje...

mt1986
30. júl 2012

a ešte stále to trvá a je to intenzívnejšie a intenzívnejšie 😒

cestovatelkaandrea
9. aug 2012

@mt1986 aj mne sa to uz pomaly zacalo. do toho aj bolesti v panve. len nech este drobec vydrzi v bruchu aspon 2.5 tyzdna kym sa neprehupneme cez 37tt. tebe sa tie bolesti stale zintenzivnuju?

mt1986
10. aug 2012

@cestovatelkaandrea - tie bolesti sú také ako sa im zachce, ale na intenzite graduju... jeden deň nemáš nič, na druhý máš pocit ako by ťa odspodu rezali, že sa nevieš pohnuť- to trvá nejakú hodku, dve, potom ti tvrdne bruško a máš krče a zrazu nič . Aspoň takto to ja pociťujem 😒

ktore
19. aug 2012

bojim saaaaaaa

cestovatelkaandrea
20. aug 2012

@mt1986 tak gratulujem, bambulku uz mas pri sebe.
ja mam uz tri dni hnacky. vraj to moze byt tiez predzvest porodu, tak uvidim o niekolko dni. bud je to viroza alebo bliziaci sa porod.

mt1986
21. aug 2012

@cestovatelkaandrea - môže byť že sa prečisťuješ 🙂 ďakujeme krásne za gratuláciu 🙂 🙂 🙂

siposova
29. okt 2012

ahojte baby , predmenštruačné bolesti mávam skor tak ráno len ... nie silné také pobolievanie v pobrušku , aj kríže ma bolia, nohy mi trpnu ... čo to može znamenať ? ...

petus29
2. nov 2012

Ahoj, siposova myslim, ze to co opisujes su normalny poslickovia. Ved cas uz na to mas. Tak mozes ist na to. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre