Prenášam , prosím o vaše skúsenosti

mywiel
14. júl 2008

Ahojte maminky,
chcela by som sa podelit o vase skusenosti s prenasanim, ako dlho vas nechal doktor prenasat, kolko vazilo babatko, ci ste nemali kvoli tomu tazsi porod a ci ste nemali skalenu plodovu vodu? Viem je to vela otazok naraz, ale ja uz zacinam byt nervozna, ze sa nic nedeje a doktor chce este cakat 10 dni... ☹ Dakujem za vase skusenosti.

solvejg
18. aug 2010

@kvietok121 Ahoj, já se hlásím do klubu 😖 Je to únavné a vysilující, jen co je pravda...už tak nějak přestávám doufat, že vůbec kdy porodím 🙂

kvietok121
18. aug 2010

@solvejg kolko uz prenasas akedy mas nastup do nemocky????

solvejg
18. aug 2010

@kvietok121 Termín jsem měla v sobotu, takže už "přesluhuju čtvrtý den"...zítra jdu na kontrolu do porodnice, takže předpokládám, že už se budeme domlouvat na termínu indukce...nechávají přenášet 7-10 dní. No doufám, že se ještě malá odhodlá vylézt sama, i když už moc nevěřím 😒 Ty už máš daný termín vyvolávačky?

kvietok121
18. aug 2010

@solvejg ano ja prenasam od pondelka a v piatok ma uz beru do nemocnice, ale aj tak sa mi to zda dlho

solvejg
19. aug 2010

@kvietok121 Mě si tam nejspíš taky budou chtít pozvat už na zítřek, ale možná bych raději ještě chvíli počkala...třeba do pondělka, jestli to přece jen nepřijde samo...ale přirozeně jenom v případě, že by bylo vše v pořádku..no uvidíme...nějak to dopadne.

kvietok121
19. aug 2010

@solvejg aj ja by som chcela prirodzene ale to uz asi nepojde, clovek mieni ale pan boh meni, takze ako to ma byt tak bude nie???? ach jo uz som taka nervozna ...

bambulkabambulkova
12. nov 2010

som 40tyzdni do kedcy budu lekary cakaaat????

babulina
12. nov 2010

@bambulkabambulkova - aspon tyzden budes musiet este pockat, dceru vyvolali na 8-my den a syna na 6-tyden

bambulkabambulkova
12. nov 2010

ale lekar povedal ze termin mam 2.12 mam cakat toto je uz na hlavzz

katka_21
12. nov 2010

@bambulkabambulkova Přesně jak píše babulina, lékaři nechávají většinou tak týden přenášet, takže musíš vydržet, nebo se to do té doby rozběhne samo 🙂

bambulkabambulkova
12. nov 2010

ano katka ale ja mam termin na dnes a aj na 26.11 a aj 2.12 a to je dost bojim sa aby vsetko ok bolo

warholette
12. nov 2010

@bambulkabambulkova ako mozes mat termin na tri rozlicne datumy tak daleko od seba? 😲 to je cudne

bambulkabambulkova
12. nov 2010

to je cudne ano ale ja uz to neriesim podla sona mam a aj podla posl,men a co ja viem no co mam robit

bambulkabambulkova
12. nov 2010

ahojte ja som zajtra v 4Otyzdni a termin mam na 2.12 zufala som

bambulkabambulkova
12. nov 2010

a o nemocnicy ze pojdem lezat na sledovanie mi nikto nic este nepovedal 😒

vivien11
13. jún 2011

baby poradte mi tym ze prenašam sa zvačšuje velkost dietata ja uz prenasam styri dni a pred termínom malo 3800 gramov cca to teraz ked pranasam tak čo mam čakat pat kilove dieta alebo??

irriss
13. jún 2011

@vivien11
Mne pani lekari nechali prenaset 3 tydny...syn se narodil 4.980gr a 56cm...a nehty 0,5cm...sestricky v nemocnici ho nosili jako "ukazkove" dite pripravene do skoly - rikaly, ze mu chybi uz jen ta skolni aktovka... 😀
To bylo na zasmani..ale to, co se delo potom, radeji psat nebudu...neco z toho trva i doted 😠 ☹ ...ale to NENI TVUJ PRIPAD..ja prenasela hrooooozne dlouho..tak se neboj a mozna bych trvala na vyvolani porodu... 😉

bleee
9. nov 2011

ahojte, co najlepsie zabera pri prenasani? Teda myslim co pomaha na vyvolanie porodu. Ja som v 39.tt, maly je vsak podla ultrazvuku akokeby po termine...

andrea1201
9. nov 2011

@bleee počula som o nejakych receptoch,bol medzi nimi aj sex alebo upratovanie,štiplave jedla,mne nepomohlo nič z toho ,mam tri deti a všetky sa mi narodili po termine,z toho prve a tretie išlo vyvolavačkou skoro na desiaty den po termine,stredna dcera išla sama tyžden po termine

terkajesterka
9. nov 2011

@bleee mně nepomohlo vůůůůbec nic, obě děti se narodily po vyvolávačce, Lucka dokonce až 42+2, Jirka 41+6........ a fakt jsem zkoušela leccos.

veronika09092016
8. sep 2016

Ahojte baby 🙂 termin som mala 6.9 teda v utorok a doktor mi povedal ze ak neporodim dovtedy tak hospitalizacia 7.9. -samozrejme som neporodila tak som sla v stredu na prijem a odtail ma poslali domov ze mi to nevyvolaju ze.mam prist zajtra :/ a ze uvidime co a ako dalej. Myslite ze uz budu so mnou cosi robit?

dominikav123
8. sep 2016

@veronika09092016 to je co za postup ? Ja som prenášala 8 dni, vždy som chodila každé dva dni na kontroly ale porod sa napr. v Kosice Šaca vyvoláva až po 10 dňoch.

tinusenka3
28. dec 2016

Ahojte baby,neviete mi povedať koľko dní po termíne nechávajú mamičky prenášať v Krompachoch?vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre