Sťahovanie pre pôrodom. Prešiel si tým niekto?

bianca
8. júl 2008

ahojte.Stalo sa nam to co sme vobec necakali a je to pre nas rana pod pas ale musime sa stahovat.Najde sa niekto kto si tymto presiel v tehotenstve?

najjulinka
8. júl 2008

Moj asestra sa tiež sťahovala mesiac pred pôrodom 😉 V rámci mesta sa len sťahovala, ale ďaleko od nás... 😉

monkula
8. júl 2008

ja som sa sťahovala koncom augusta a Jarinko sa narodil začiatkom okóbra...
Bianca a prečo myslíš, že nezoženiete, keď si tehu? my sme zohnali... 😉

bianca
autor
8. júl 2008

monkula mam strach s toho ze tam nebudu chciet mimino.Kamoske sa to tak stalo ☹

monkula
8. júl 2008

Tým sa nedaj otráviť..my keď sme zháňali byt, tak sme mali na to takú sprostredkovateľku, ktorá mi povedala ,že sa jej raz stalo, ž jej nejaká pani povedala, že radšej nech majú bud. nájomcovia zviera, ako dieťa...
jasné, nie veľ ľudí chce do podnájmu dieťa...
Náš nájomca bol dokonca rád, že tu má mladú rodinku a nie partiu mladých ľudí, ale robotníkov, ktorí budú bývať traja v izbe a robiť bordel..
To záleží an ľuďoch a ja Ti budem držat palce, aby ste rýchlo niečo zohnali... A nenechaj sa odradiť, ak na takícj ľudí natrafíš, pošli ich do hája...

bianca
autor
8. júl 2008

mon dakujem

monkula
8. júl 2008

Bianca, kedykoľvek... rada pomôžem poradím, hocikomu... 😉

miresta
8. júl 2008

ahojky - tak ja na sťahovaní tiež nevidím žiaden problém, ja som sa sťahovala v osmom mesiaci tehotenstva a to som bola na rizikovom. Ja som len balila a ostatní nosili. Takže takto by som to navrhovala asi každému, kto sa chce sťahovať v tehot. A hlavne v kľude.

bianca
autor
9. júl 2008

no u nas je problem aj to nikoho nemame ale budeme musiet zavolat asi stahovakov a dufam ze to ponosia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre