Sťahovanie pre pôrodom. Prešiel si tým niekto?

bianca
8. júl 2008

ahojte.Stalo sa nam to co sme vobec necakali a je to pre nas rana pod pas ale musime sa stahovat.Najde sa niekto kto si tymto presiel v tehotenstve?

bihan
8. júl 2008

Bianca, čo je to pred pôrodom? Ja som sa sťahovala v šiestom mesiaci na opačný koniec sveta. 😀

bianca
autor
8. júl 2008

bihan ni stahovat sa budeme asu buduci mesiac a to uz budem pomaly na materskej

bihan
8. júl 2008

Záleží na tom, či sa budete sťahovať do iného mesta, alebo len na iné sídlisko.. nevidím v tom nejaký veľký problém... Nemôžeš dvíhať ťažké predmety a MM ťa to určite ani robiť nenechá, takže žiadny strach.. A odporúčam najať sťahovákov, alebo zapriahnuť chápavú rodinu 😉

bianca
autor
8. júl 2008

dakujem.Stahovat sa budeme vramci mesta takze to je relativne ok.Chapava rodina a kamosi su daleko,tak nakoniec asi ty stahovaci.
Len keby tie hormony tak nevyskakovali a bola by som v klude

dada2007
8. júl 2008

bianca...neboj, to zvládneš. Ja som sa síce nesťahovala, ale sťahovali sa moji rodičia - z veľkého domu do malého domu. Bolo to v polovičke septembra a ja som porodila na konci októbra, cca 6 týždňov pred pôrodom. Nenosila som žiadne ťažké veci-to NIE, ale zapájala som sa skoro do všetkých prác...do balenia oblečenia, rôznych predmetov, skla, kníh a pod., následne vybalovanie v novom dome a ukladanie na správne miesto 😀 Manžel maľoval a ja som umyla zárubne, pralo sa vo veľkom-o žehlení ani nehovorím, vysávanie, umývanie podláh...Dalo sa to, aj keď mi to bruško spomaľovalo robotku, ale zvládli sme to! Jediné čo som nerobila, tak to bolo umývanie okien. 😉 (ževraj sa to nemá 😅 )
Držím palce!!!

bianca
autor
8. júl 2008

dada dakujem za odpoved 🙂

dada2007
8. júl 2008

bianca v poho 😉

bianca
autor
8. júl 2008

ja sa len bojim ci vobec najdeme neaky podnajom ked som tehu.Znamu necheli nikde ☹

gedren
8. júl 2008

My se teda budeme pravdepodobne stehovat tak 14 dnu pred porodem (zalezi na tom, kdy nam dostavej domecek, a budeme radi, kdyz to vubec do toho porodu stihnou). Mam bruch a jeste batole, tak proste pocitam, ze se rano odeberu i s batoletem ke kamaradce, tam celej den zustanu, no a objedname stehovaky a manzel to s nima behem toho dne vsechno zaridi (pripadne i za pomoci dalsich kamaradu, jakoze nekdo bude ve starym byte, nekdo cekat v novym dome..). Aktivne se zapojovat fakt nehodlam, nechci uprostred toho porodit a navic jeste do toho Helca, tak proste bude lepsi, kdyz se nekam spolu uklidime 🙂.

pattie
8. júl 2008

Kamarádka se stěhovala minulý týden a termín má před koncem července... a zvládli to. Druhá kamarádka se stěhovala v 8. měsíci a holčička se jí narodila o ten měsíc dřív...

cipin
8. júl 2008

Tak my se budeme stěhovat asi někdy příští týden z Prahy na Moravu, taky jsem zvědavá, co to udělá, jen doufám, že mimouš ještě chvíli vydrží 😀 Takže mě čeká uklízení v budoucím bytě, který je po bývalých nájemnících. Nic težkého tahat nebudu, ale jinak se asi, pokud břuch dovolí, zúčastním...

bianca
autor
8. júl 2008

cipin tak to nezavidim 😉

zuzka76
8. júl 2008

my sme sa tiez stahovali, ked som bola v osmom mesiaci a vsetko v pohode, len som balila, nedvihala som nic tazke. A mala sa narodila par dni po termine 😉

roasha
8. júl 2008

bianca-v pohode,ked som cakala malu/od zaciatku rizikove tehu/,tak prve mesiace ma zachlopili do nemocky,ale ked ma pustili 😀 .....najprv sme davali do poriadku byt/vzdialeny 80km-takze len cez vikendy/,zaroven sme sa stahovali od nejakeho 6.mes/dalo sa tiez len vikendy/,v 7.mes. ma tiez na chvilu zachlopili,potom si mala vymyslela porod o 3t skor,tak posledne veci este prevazal muz,a my sme sa s malou stahovali rovno z porodnice. 😀
stihli sme to na ten "povestny chp" 😀 😀

bianca
autor
8. júl 2008

ja len s fakt bojim ze ma nebudu nikde chciet s bruchom

roasha
8. júl 2008

nebojkaj sa,urcite nieco najdete. 😉 hlavne je,ze brusinko pekne rastie. 😉 🙂 😵

bianca
autor
8. júl 2008

to hej ale psychicky som riadne v ...hormony sa ukazuju

roasha
8. júl 2008

bianka,normalka,ja som plakavala aj pri rozpravkach. 😀
este ked ti zacne vypadavat pamat... 😀 😀 😀

bianca
autor
8. júl 2008

to uz ma postihlo,ale teraz k tomu s tej nervy pribudlo aj nechutenstvo ba priam odpor k jedlu

roasha
8. júl 2008

ale papkat musis! 😅

bianca
autor
8. júl 2008

som sa dnes donutila aspon k jednemu chlebu

roasha
8. júl 2008

haaaaa,to je ale málo! 😕 😕 😅 😅
skus aspon tie ochutene mliecka,alebo jogurty,viez o com hovoris,aj ja som mala take blbe obdobia,ale na to pozor! 😕 😖

bianca
autor
8. júl 2008

si zlata

sasiki
8. júl 2008

my sme sa sťahovali pred pár dňami. 12 dní po pôrode - ak aj to sa ráta. A v pohode. Ešte to tu vôbec nevyzerá tip-top, ale nevadí. Všetko chce čas.

mywiel
8. júl 2008

Bianca moja svagrina stahovala ako diva, az som jej hovorila nech neblazni s tym nosenim kartonov, vsetko chcela upratat v ten vecer a ked sme odisli tak 2 hodky na to rodila ale ona uz mala TP takze asi predzvest bliziaceho sa porodu nevedela obsediet na zadku. 😀

bianca
autor
8. júl 2008

strasne vam dakujem

roasha
8. júl 2008

aj ked je to stres,musis davat pozor na babiku. 😉 🙂

bianca
autor
8. júl 2008

snazim sa ale slzy sa stale tlacia do oci

dadulka19
8. júl 2008

bianca,ja som sa sťahovala 2 krát a zakaždým som bola cca 1mesiac pred pôrodom 😖 .To druhé sťahovanie bolo náročnejšie.V novom bytíku som si pobývala týždeň a už som bola v nemocnici 😒 ...ale všetko dobre dopadlo.Bianca,neboj,bude to o.k.Len dávaj na seba pozor... 😉

bianca
autor
8. júl 2008

dadul dakujem.Ja mam ale strach ze ani podnajom nezozenieme ked som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre