Svadba pár týždňov pred pôrodom. Aký máte názor?

jajato
13. okt 2007

ahojte ja som fakt mimo z dnesneho dna 😔 neviem co si mam o takomto blaznivom napade mojho priatela mysliet! myslite si ze je normalne mat svadbu dalo by sa pvoedat tesne pred porodom?

jajato
autor
14. okt 2007

ahojte tak sa znovu hlasim po celucickej prebdenej noci 😠 takze napokon sme to s praitleom uzavreli na 30+-2 ludia.sice s apriatel pritom brutalne pochytil s mojou maminou ale uslo to 🙂 podarilo sa nam naplanovat skoro vsetko co chceme 🙂 sice to je take planovanie...nocne vylihovanie v posteli...hladanie veci na svadbu na internete spisovanie zoznamu a priatel nech zhana mne sa nechce 😀 totalne leniva som uz 😀 alôe co uz ked chces svdbu nech sa stara........len jedno sme sa nedohodli na farbe svadby normalne ze dilema..............

jojo ze uff tak ty si si nalozila ale tak ked tehotenstvo ok tak preco by nie?? 😅

diant
14. okt 2007

farba svadby? budes mat chlapca ci dievcatko? ja som sa rozhodla podla toho. chlapec -modra, dievca-cervena

jajato
autor
14. okt 2007

hmmm tak pohlavie babetka skutocne netusim a ani moc nechceme tusit ani vediet........aa sice nam vznika spor o fialovo-modru a kremovu ....

diant
14. okt 2007

tak hadam fialovo-modro kremova. 😀 to je super ze ste sa dohodli, len to teraz dodrzat....

jajato
autor
14. okt 2007

no len dodrzat ale po 5 rocnom vztahu by to nemal byt problem.... 😉

diant
14. okt 2007

ak nebude rodina tlacit na vas tak to problem nebude.

jajato
autor
14. okt 2007

tak prvé konflikty uz vznikli a hlavne s mojou mamou 😠 😠 😠 chccela nas donutit zavolat celu siroku rodinu lenze to by vyslo na nehoraznych 211ludi ☹

diant
14. okt 2007

ja som mala ten isty problem zo svokrou. ja som chcela este mensiu svsdbu ako sme mali. no nedala si povedat. nakoniec som sa pred nou rozrevala a ustupila.

jajato
autor
14. okt 2007

tak moja mamina akosi ustupila ked jej priatel zvrieskol do oci ze nech bude ticho lebo jej pred nosom zamkne aj kostol

diant
14. okt 2007

fuuuuha tak to by som chcela vidiet. to musela byt zabava u vas 😀

jajato
autor
14. okt 2007

noo bola poriadne som sa ale narehotala a napokon ju vymkol z izby 🙂 ta ale vrieskala ale mne sa to pacilo ako sa razantne zastal mojich planov a nazorov....sice plany svadby nam zabrali totalne celu noc ale stal oto zato

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre