Svadba pár týždňov pred pôrodom. Aký máte názor?

jajato
13. okt 2007

ahojte ja som fakt mimo z dnesneho dna 😔 neviem co si mam o takomto blaznivom napade mojho priatela mysliet! myslite si ze je normalne mat svadbu dalo by sa pvoedat tesne pred porodom?

sue
13. okt 2007

Jajato, normálne nie, ale prečo nie? ... mimochodom ako som čítala, máš 20 rokov a priateľ 33 ... takže z jeho strany je to pochopiteľné... podstatné je, aby si sa rozhodovala aj rozumom ale aj srdcom...

jajato
autor
13. okt 2007

tak ako v case teoretickej svadby by som ja mala 20 a on 33 uz .......keby som mala uvazovat rozumom tak svadba ....tak skoro......s bruskom....a k tomu v zime by mi na um ani len neprisla ale tak mozno by to bol o to vecsi zazitok

sue
13. okt 2007

Hlavne to neber ako zážitok 😉 kedy by to malo byť? Koľko by ste si predstavovali hostí? Počítaj aj s tým, že ty by si pravdepodobne netancovala, a ak aj áno, tak len veľmi zľahka - niečo a la "medveďku daj labku" (bez urážky...) ... všetko podľa mňa záleží od toho, ako si to predstavujete... nejakú veľkú svadbu by som už v pokročilom štádiu nerobila... ale menšia, kľudnejšia, prečo nie?

nera
13. okt 2007

proti gustu žiaden dišputát, už som počula aj o takej svadbe, že nevesta tiež mala mať pôrod nejak po svadbe, no mala to predčasne, tak zo svadby ju rovno niesli na pôrodnú sál a ženích tancoval na miesto nej redovy...takže nebola by si ani prvá a asi ani posledná....

jajato
autor
13. okt 2007

no bolo to vymyslane zatial na 7februar ....takze ozaj necely mesiac 😅 tak podla staci uplne malilinka svadba ale tak mojho priatela na to asi neuhovorim nikdy!

nera ale tak by som ozaj nechcela skoncit 😅 akoze utek z vlastnej svadby 😀

sue
13. okt 2007

Jajato, no neviem 😒 a prečo to chcete až tak neskoro? Však stihnúť by sa to dalo aj za dva týždne...

jajato
autor
13. okt 2007

wed prave aj ja si myslim ze cim skor tym lepsie...lenze priatelove povinnosti pracovne nepockaju ☹ a zasa svadbu ponarodeni mimca on nechce takze ostava len ten februar

andrea.m
13. okt 2007

ja som sa vydávala v 10tt a bolo to v pohode.mesiac pred pôrodom som bola rada že chodím,svadbu si v tom období naozaj naviem predstaviť 😉

monca301
13. okt 2007

Nevidim v tom ziadny problem ja som sa totiz vydavala v 30tt. Svadbu sme mali iba so svedkami a s jednym kameramanom. Takze ak ho milujes a chces si ho vziat, tak chod do toho. Potom posli foto. 😵

deina
13. okt 2007

Tak to skuste skombinovat - urobte si teraz malu svadbicku este pred porodom a mozno o par rokov si to zopakuje na velkej svadbe s vlastnou druzickou, druzickom? 😉 Mesiac pred porodom, ak mu na tom naozaj tak velmi zalezi, asi fakt len malu svadbu, mozno obrad + slavnostny obed v peknej restike, preco nie?

mikca
13. okt 2007

ahoj já se vdávala na konci šestého měsíce, svatbu jsem si užila (až moc 🙂 )..ale nebyla jsem tá krásná něvěsta...přirovnala bych se k vorvanovi 😀 ...ale určo se to dá, ale musíš být na sebe opatrná..já nebyla 😠

diant
13. okt 2007

ahojte. ja som sa vydavala len pred nedavnom a bola som 27tt. mala som svadobne saty ( kukni foto), mala som aj druzicku, bolo nas 18, po obrade sme sli na slavnostny obed do hotela. vsetkych som o osmej vecer poslala k svokre sa dorazit a bola som spokojna ako blcha. sice som nebola taka krasna ( kedze som pribrata)ale stastna som bola velmi aj som cely obrad prerevala od radosti ze sa vydavam. ked sa maly narodi svadbu planujeme velku aj snim. tak o 5 rokov a ta bude v kostole.

jajato
autor
13. okt 2007

andrea aj ja si ju tazko predstavujem ale priatel povedal ze on vfsetko zariadi ja si len mam najst na nete vsetko co chccem a on pozhana vraj

monca no nam by to vyslo okolo 35-36tt cize este viac🙂

deina no aj o to ide ze malicku svadbu nechceme 😅 praweze ked svadba tak poriadna

mikca a ako myslis ze si nebola opatrna????

diant no prave tkaa svadba by bola ozaj idealna ale tak mne sato nepodai zmensit nna take mninmum

diant
13. okt 2007

jajato podari ,nepodari,. pozvy len velmi blyzku rodinu. mama, oco, sestra, brat. z oboch stran. babky a dedkovia to iste pochopia. ti moji pochopili. ked chces saty, stale ich mam predam

jajato
autor
13. okt 2007

mala si ozaj pekne saty.....len ja asi nebudme mat problem s vyberom siat ak tak premyslam lebo sestra mohjhopraitela nebude mat problem usit hocijake saty aj na mieru 🙂
nooo aj u nas co a tyka blizkej rodiny by toho bolo az az😅 mam 4sestry ,brata a takisto moj priatel ma 4surodencov 😅

diant
13. okt 2007

ja zijem aj som sa vydaval v irsku takze saty mam z ameriky bo tu nic nebolo. moj manzel ma 7 surodencov. ja nic. ja som mala len otca, druzicku a kamosku. skus sa vpratat do 25. je velmi tazke robyt zabavu pre viac ludi, aspon pre mna bolo. este ze oco spieval po slovensky tak sa vsetci bavili. dalsie plus je ze neminies vela penazi na svadbu a vrazis do dobreho kocika ci autosedacky. jedine co ma mrzi ze sme nemohli na svadobnu cestu bo som na rizikovom 😢

jajato
autor
13. okt 2007

nooo ja tiez nezijem na slovensku ;) ufff do 25ludisa asivobec nepodari .......toby som asi chcela velmi obmedzit priatela....a my keby sme aj chceli ptom svadobnu cestu asi by sme nju nestihli 😅

diant
13. okt 2007

ak mas 4 setry+ ku kazdej partner to je 8, dalsich 8 od priatelovej strany to je 16, + 4 rodicia je 20. plus mas na vyber 5 ludi ktorych som ja nazvala vip. ziadne deti a mas po probleme. ty budes nevesta, o teba sa treba starat nie o deticky. ja som sedela ako taka ropucha v strede , pila nealko pivo a nealko napoje.

jajato
autor
13. okt 2007

ropucha😀 no to si pekne napisala........lenw prawe o to ide o deti.....keby som zaratala aj tie tak sa vystverame na 32ludi 😅

mory
13. okt 2007

ja som sa vydavala kem mal maly 6 mesiacov bola to sice mala svadba ale bolo super a maly mi vobec neprekazal,sak ich bolo dost na pestovanie 😉

diant
13. okt 2007

deti, nedeti, je to tvoja svadba. co z toho maju tie deti? my sme deti nechceli bo ja nemam plnu imunitu na rubeolu a posledne co by som si zelala to chytit.pamatam si ked som bola ja mala a na svadbe tak som rucala ze sa mi nikto nevenuje a chcela som ist domov. svadba je pre teba a pre priatela nie pre deticky.

jajato
autor
13. okt 2007

mory no ja tiez netusim ako to zariadit s detickami lebo ich v nasej rodine hodne

aa diant len ide o povahumojej sestry ona by sa urcite pohnevala.,,...

diant
13. okt 2007

skus jej to vysvetlit. hlavne mysli na seba. byt v 36tt a svadbovat urcite nebude lahke. ja som v 36tt teraz a asi by ma to zabilo a ktomu este aj deti? neprichadza do uvahy. muzova setra ma dvojicky, chlapcov , maju 3 roky. keby ich tam mam tak sa ani nevydam. ak tam nebude babka preco by tam mali byt deti?
my sme sa tiez vadili kto bude na svadbe a kto nie. nakoniec som si povedala ze ja sa tam teda stresovat nemienim je to moja svadba a hotovo a ak s niekomu nepaci, chodit nemusi. vsetci sklapli, a babka prestala vyrevovat do telefonu ze ona tam musi byt a ze moj bratranec chce doniet deti..... a hento a toto. si musis dupnut nohou.

jajato
autor
13. okt 2007

wav lenze ja som od priordy mila a vecsinu veci chcem nechat na priatela lenze on si neda povedat.......mam pocit ze sa v polovicke svdby na koniec zoberiem pojdem spat 😅

diant
13. okt 2007

ani ja niesom mrcha. dost som sa pred svadbou naplakala ze ako to bude, kto pride, kto nie. nakoniec sme to zbuchali na poslednu chvilu. ako povie nevesta tak bude. to moj muz zahlasil a tak aj bolo. povedal ze mu uz je zle z toho ako na mna vsetci tlacia. kazdy den som revala ked sme sa vadili koho zavolat a koho nie. ak budes mat svadbu velku je viac ako mozne ze o siedmej mat toho budes viac ako dost a urevana zduchnes spat. a aka je to svadobna noc? a predstav si vsetci opiti okolo len ty nie. to sa mne stalo. musela som muza krotit nech sa mi nezrube. pripity bol riadne aj mu na druhy den zle bolo. ked si predstavim ze by pil do rana...... ktovie

jajato
autor
13. okt 2007

ach jaj este stastie ze som mojho priatela v zivote nevidela pit....a to sa pozname 4roky,....takmer 5..

kebysom mala rozhodnut tak volam len mojich surodencov s partnermi,,,,priatelovyxch surdencov s partnermi,mojich a jeho krstnych rodicov,starych rodicov a popriade naj kamosku a dost!

diant
13. okt 2007

tak to tak urob! koniec koncov ty tam budes tehotna nevesta, mysli na seba a babo.a priatelovi povedz ako to citis. urcite porozumie. mozno mu to bude par dni trvat. ale hadat sa s rodinou nema vyznam. je to vasa svadba a iste na nu chces s radostou spominat.

jajato
autor
13. okt 2007

mas jasne ze s radostou nechcem nato urcite spominat ako nanajhorsi den v zivote ....
ozvem sa zajtra idem s priatleom rozjimat nad vsetkym bru noc

diant
13. okt 2007

a ja do vane. daj potom vediet ako ste sa dohodli

jojo1
13. okt 2007

poprvé jsem se vdávala na začátku 8. měsíce 😀 byla to relativně velká svatba - cca 50 lidí, já jsem si to užila, tancovala jsem jako "netěhotná" až do půlnoci 😀 vůbec jsem nebyla unavená a mimčo taky nehlásilo, že by se mu něco nelíbilo 😀 ale já jsem měla vůbec celé těhotenství v pohodě. teď "mimčo" chodí do první třídy a asi se budu vdávat podruhé (tentokrát asi netěhotná) 😀 opravdu záleží jenom na tobě, musíš myslet na to, abys ty a miminko byla v pořádku. a jestli se cítíš jenom na minisvatbu, přítel to určitě pochopí, vždyť i on chce pro vás to nejlepší.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre