Výtok v 39. týždni. Je to hlienová zátka?

manittu
7. okt 2012

caute baby potrebujem pomoct, som v 39tt, a asi 2-3 dni som mala nieco take ako vytok, hustejsi ale velmi malo, citim to ist von ale malinko na brusko malicka, deje sa mi to uz 3 den, je to vytok? alebo je to ta hlienova zatka? Neviem v akom mnozstve je ta hlienova zatka, ci vyteka naraz ako hmota alebo nieco ako mam ja ze aj 3 den. MOhla som vsak aj prechladnut v noci,spim bez paplona :/ viac menej koli stitnej zlaze viac znesiem zimu ako teplo...no neviem co to je podla vas. Farba je to asi cira, mliecna slabo zlta, zapach skor na výtok, no ak by bol vytok tak to trva asi cely den a noc ale toto fakt len rano na wecku asi 5minut po tom a dost, potom vecer a tak...???

katren
7. okt 2012

@manittu http://tehotenstvo.rodinka.sk/rodime/porod/hlie...
"Niekedy mamičky vytekanie hlienu pozorujú dlhšie, inokedy odtečie zátka akoby celá naraz. Na nohavičkách či toaletnom papieri sa objaví zhluk sekrétu s jemnou prímesou krvi. "
je to tomu podobne??? ak ano, je to zatka, ak nie, tak nie....

opica89
7. okt 2012

no ja ked som mala zatku tak som mala taky husty vytok a dost vela mliecno-žlto hnedej farby s malickym mnozstvom krvi pocas 2 dnov ale nie stale, ale dajme tomu že jeden den rano a druhy vecer. ale jasne že to može byt hocikedy pocas dna. je toho tak ovela viac ako vytok tak riadne vela. v stredu som to mala a v piatok som dostala kontrakcie a v sobotu rano bol malicky na svete

sijust
7. okt 2012

@manittu ja som mala mliecny vytok cele tehu...zatka vyzerala u mna ako priesvitny vytok,taky husty(ako pocas ovulky) s primesou krvi,2 tyzdne pred porodom...

manittu
autor
7. okt 2012

@katren
@opica89
@sijust dakujeem no toto moje bude asi skor vytok, lebo nic hnede ani krvave tam nieje 😒 tak teda asi som prechladla alebo co...je to v malom mnozstve...

moon1979
7. okt 2012

@manittu
hlienová zátka nemusí byť sfarbená, zo mňa vyšiel celý obrovský kus veľký ako polovica menšieho vlašského orecha, bolo to pevnej konštrukcie ale ako keby číry gel, ale pevný ... nemal žiadne sfarbenie

opica89
8. okt 2012

@manittu neboj ja ked som mala pred porodom tak som si myslela tiez že je to hliena zatka kazdu chvilu :DDDD potom ma zavreli do nemocnice a tam ma pani doktorka tak vysetrila že potom už ozaj prisla ta hlienova zatka :DD mi pomohla doktorka k porodu asi daco pouvolnovala 🙂

manittu
autor
8. okt 2012

@opica89 :D aj ja uz som s toho hotova, kazdu chvilu da sledujem co to asi je a stale to trva :D no asi výtok, robila ti Hamiltonou hmat? 😕 😕 😕 uz teraz mi lepi ale hadam dako prezijem...

opica89
8. okt 2012

@manittu nie, nerobila len ma normalne vysetrila riadne sa posparala vo mne :D ono ked to bude mat prist tak to pride. viem velmi dobre co prezivas

simona115
22. júl 2014

ahojte baby , potrebujem radu , som v 39. týždni , a včera som mala silne bolesti v podbrušku , nevedela som ani ssedieť ani sa postaviť , strašna bolesť bola aj zo spodu ako keby ma tam niekto rezal , no strašne ... a dnes ma zatiaľ nič nebolí , v pohode som ráno stanula a všetko dobre , nedavno som bola na WC a mala osm taký bledy alebo zelený hlien , alebo výtok či take niečo .. poradite mi čo a ako ... Dakujem 🙂

litvikova
10. okt 2014

@moon1979 a isla si hned do porodnice ci si pockala na kontrakcie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre