Zdržiavate sa pred termínom pôrodu len doma?

magda29
22. jún 2009

Ahojte. Chcela by som sa spytat ako ste na tom vy co mate blizko uz k T.P. Ja mam termin 24.6. a hovoria mi aby som uz nechodila nikde ze keby ma to niekde chytilo ze co potom. Ale mne to neda. Vy ste ako natom? Zdrziavate sa uz len doma? A ak viete kolko sa prenasa a po kolkych dnoch vyvolavaju. Dakujem vam. Magda.

jasminet
22. jún 2009

hej hej, zdrziavam sa vacsinou uz len doma, ale nie preto, ze co ked ma to niekde chyti, ale preto, ze uz nevladzem dlho chodit alebo stat. po pol hodine rozcapim nohy a pochodujem ako kacica 😀 takze ked von, tak s manzelom a len na chvilku 🙂

lovula
22. jún 2009

madga29, ja už som po pôrode, ale ja som ešte v deň pôrodu bola v obchode. Nikto mi nezakázal chodiť. Ono keď ťa to aj niekde chytí, tak domov určite stihneš prísť, neboj sa. Na začiatku je to také slabé, že uvažuješ či je to už ono, alebo len planý poplach. A prenášať nechávajú max. týždeň, potom už ideš na vyvolávačku.

jaja003
22. jún 2009

ahoj, ja tiez teraz vacsinou chodievam von len s manzelom, hoci dnes som bola aj sama, u doktora a v nemocnici na CTG, ale vacsinou vzdy s niekym... ja sa ani nebojim, ze ma to niekde chyti, predsa len myslim, ze to bude dlhsie trvat, ze neporodim za 5minut uprostred parku, to skor vsetci ostatni sa boja, ze tak dopadnem a nechcu ma pustat samu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre