Je tu mamička z Prahy 10 alebo 15?

nikus14
4. jún 2012

ahojte mamicky 🙂 najde sa tu nejaka mamicka z okolia prahy 10 a 15...My byvame na Prahe 10-Zabehlice 🙂

lea17
11. jún 2012

@nikus14 oki budem sa tesit (dufam, ze nebude prsat, predpoved nie je bohvieaka ☹ ) mozem prist s kocikom tam k tym novostavbam pri interspare a potom mozme niekde ist dalej, idem uspavat pridem zachvilu

lea17
11. jún 2012

@nikus14 tak uz som spat...dieta buvka v postielke, tak dufam, ze tam dlho vydrzi... trapia nas momentalne zuby ☹

dicinka1
14. jún 2012

baby,ako to je zo školkou? chcela by som tam pracovat,ale neviem kde dam malu..školku vybavim bez problemov?

pinkneve
2. máj 2018

@nikus14 @lea17 @bambola ahojte dievcata. stahujeme sa do Prahy. Zhanam info ako je to s prijatim neockovaneho dietata do sukromnej skolky. za kazde info dakujem

lea17
4. máj 2018

Ahoj, my sme naspat na SR, dcera chodila do sukromnej skolky v PH4, v sukromnej ockovanie nikto neriesil, riesia ju len statne skolky a tam sme sa pred 3 rokmi nemali sancu dostat kedze sme v PH nemali trvaly pobyt, na obvykly im pre vela zaujemcov nestacil

bambola
8. máj 2018

@pinkneve čo ja viem tak povinné očkovanie je dané zákonom, bezohľadu na zriadenie škôlky. Iné je ak má odklad kvôli zdravotnému stavu.
Inak, na povinné očkovanie sa potom "naráža" aj v školách, teraz chcú od nás toto potvrdenie pre školu v prírode.