90 dňová diéta

bona5
8. apr 2014

Ahoj potrebujem súrne tu 90dňovú dietu celý plán čo kedy o koľkej jesť presný zoznam už som taká tlsta že nič neobleciem prosím návod potrebujem dať dole 30 kilov aj to funguje????

anuskaaprazko
8. apr 2014

Funguje ale cakaj jojo efekt... A brutalny, ja by som uz do nej nesla :( Najlepsie kup si knizku a tam mas vsetko napisane... Alebo http://90-dnova-dieta.php5.sk/

79zuzana
8. apr 2014

funguje to. Ale necakaj ubytok 30 kg za tri mesiace. Ja som ju drzala pred 2rokmi. Schudla som 13 kg. Ziaden jojo efekt to nema. Ked sa budes normalne stravovat teda. Ak sa budes znovu s prepacenim prezierat, tak logicky musis priberat ci si mala dietu pretym ci nie. Ja som pribrala naspat 3 kila, ale priznavam, vlastnou vinou...nocna pizza, cipsy a cola robia svoje 😀 😝

ivett1
8. apr 2014

@bona5 ahoj, mrkni do tejto stááárej, ale stále aktuálnej diskusie...dozvieš sa viac 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/

m.i.r.i
8. apr 2014

ja drzim teraz..mam za sebou 53 dni a ubytok 7 kg zatial...verim esteze nejake 3-4 zidu..zalezi ale samozrejme z akej vahy chudnes...mozno aj 30 das dole ak vazis 130.....tak ci tak, nezameravaj sa na presny ubytok kil, ale schudnut urcite schudnes...jojo efekt neviem ci bude, este som len v 2/3 ale suhlasim so
@79zuzana ze jojo efekt si sposobujeme sami..ak sa po diete zacnem prezierat a tlacit sladkosti a nebudem sa vediet dojest, lebo ved uz "mozem" tak jasneze priberiem spat..poznam z vlastnych skusenosti samozrejme, kedze diety som uz mala viacere...pri 90 dnovej praveze odporucaju ju drzat este raz 90 dni, na udrzanie hmotnosti, prisposobenie metabolizmu atd...stravovat sa podla jej principov teda este dalsie 3 mesiace minimalne...ja by som urcite do toho tak sla..mozno uz sem tam si porusim jemne, ked mi uz nepojde o ubytok kil, len aby som sa udrziavala, ale tak uvidime...zalezi potom na kazdom z nas ci ten jojo bude ci nie..

7danielka77
3. máj 2014

Ahojte začala som dnes s diétou, pridáte sa niekto? 😀 😀 😀
Držala som je pred 2 rokmi a schudla som 8kg za mesiac a pol a nedodržiavala som ju prísne. Hlavne som vždy zhrešila na sladkom ☹ ☹ jojo efekt sa nedostavil ale pribrala som kôli HA ☹
Ide leto je najvyšší čas schudnúť tak sa pridajte 🙂

misena741
13. máj 2014

@7danielka77 uz je tu otvorena tato tema, tam si pišeme aj receptiky, aj ubytky. nakukni k nam 😀

mirka232
2. júl 2014

Ja som zacala dnes. Minuly rok som ju drzala ale vydrzala som len mesiac a pol a s prehreskami ale podarilo sa mi schudnut 7 kg. Potom som zacala papat ako diva a kila sa mi vratili...
Chcem sa opytat ci aj cvicite?

lusila91
11. aug 2015

Ja som držala túto diétu 90 dní, posledný mesiac som to trochu flákala.. necvičila som.. schudla som 9kg, čo bol pre mňa úspech zo 72kg fuj.. a už prechádza pomaly druhú rok a ja si váhu držím stále. Žiadny jojo efekt, nežerem jak kyselina ako sa hovorí, jem normálne ako pred diétou, ale dávam si trošičku pozor, niekedy vôbec 🙂 a plánujem na ňu nabehnúť znova, lebo som sa skvelo cítila, cítila som, že mám veľa vitamínov a to mi chýba.. v to obdobie som mala normálne aj pevné nechty vďaka vitamínom, čiže odporúčam jednoznačne.. žiadne jedlo vám nebude chýbať, je tam aj sladké a aj pečivo.. akurát vám bude chýbať asi niečo sladké, čoho ste sa nevedeli vzdať.. ale mne už ani klasické keksíky už tak nechutia ako pred diétou.. čiže som spokojná 🙂

intrograla
18. aug 2015

Planujem zacat. Neprida sa niekto? Najlepsie niekto kto potrebuje schudnut viac kil. Ja uz skusenosti s touto dietou mam a vzdy to fungovalo. Len po mesiaci ma vacsinou chyti kriza 🙂 Niekto s rovnakym cielom s kym by sa dalo spolocne zacat a priebezne o tom pokecat?

lusila91
18. aug 2015

@intrograla Presne, mna to tiez prestane po mesiaci bavit, u mna je problem taky, ze mam malo casu na pripravu jedal ☹

dixonka
29. nov 2015

ahojte zaujala ma tema 90 dnovej diety.uz velakrat som sa rozhodla drzat dietu no vzdy som zlyhala.za poslednych 7 rokov sa moja vaha vysplhala z 56 na 93 kg a som s toho dost spatna a preto ten stres znova a znova zajedam.nastudovala som si vselico o tejto diete a zajtra je ten zaciatocny den-D.napisom ako to zvladam.ahojte

muriel21
10. jan 2016

tiez drzim tuto dietu zacala som pred tyzdnom a dodrziavam do detailov ale stale mam pocit ze asi z nej skor priberam!!teda co sa tyka vahy som sa dnes vazila len tak pre zedavost a naskocio mi kilo hore ako kilo dole..nechapem tomu a pritom mam aj pohyb a cvicim jilian michaels 30 shred 6 dni a den volno ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzka2010
10. jan 2016

baby mam otazky:
- rano mozem iba 2ks ovocia?
- kolko gramov v surovom stave mozem ryze a zemiakov a cestovin na obed a veceru?

lusila91
11. jan 2016

@zuzka2010 Čo sa týka ovocia, tak to podľa toho aké. Napríklad ja osobne pomaranč väčšinou len jeden, lebo je veľký a sýty. V prípade banánu len jeden, lebo obsahuje asi až 60 kilojoulov. Jablká, asi dve menšie, dve kivi, dve mandarinky, 1 grep, 2 marhule a podobne..
Ryžu dávam podľa receptu, už neviem ako to tam je stanovené, asi za pol hrnčeka na obed aj na večer, už si nepamätám.. zemiaky dávam do polievky tri ako je stanovené v recepte. V podstate sa stále riadim podľa knižky. 🙂

mia2655
16. mar 2016

Babenky mna caka v sobotu prvy vodovy den.Ale mam 7 kg dole a nedrzim to tak striktne.Ked som vecer velmi hladna niekedy si dam pomaranc alebo za hrst orieskov.Kazdy den pijem dve kavicky s mliekom a cukrom.Uz sa tesim ako to ide.,Boli dni ked mi vaha stala vyse tyzdna.Ale to je normalne.Prve dni to ide rychlo potom pomenej ale ide!!!!