90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
9. jún 2008

miresta ja ked som bola na 4 dni teda prvy ovocny tak ma vecer bolelo brucho, vtedy som zjedla suchar, a postupom som si zvykla, inak ja nie som hladna po hrozne 🙂 kesu maju fest dobre v tescu nesolene ale pri takych veciach kde su vselijake semiacka a susene ovocie 🙂 aj tekvicove semiacka su dobre
ja dneska zacinam stou dvojkou, tak uvidim ze co 🙂

miresta
9. jún 2008

lucxy - no tak to si dobrá, zvládla si to asi super, dík za postreh skočím do tesca, a koľko si dala zatiaľ dole? A boli aj prehrešky? ☹ Veľa tu o tom píšu.

jesika26
9. jún 2008

miresta - ani jedna tu nie je taká, čo by nemala prehrešok, podla mna sa to ani nedá 😀 😀 😀 😀

lucxy
9. jún 2008

miresta dala som dole 9 kg a som spokojna uz len z brucha, ale tam to ide najtahsie kedze po narodeni dietatka asi nikto nevyzera tak ako by chcel, ale som happy +cvicim na orbitreku a to mi dost pomaha, najviac som schudla za prvy mesiac potom to uz islo tazsie, ale v pohode treba sa hybat a cvicit a pojde to dolu
malu si mala choru vsak 🙂 uz je zdrava

miresta
9. jún 2008

lucxy - to je pekné, tak držím palce a želám, aby si to naozaj dala dole. Maličká nie je zdravá, neviem čo jej je že to nechce prestať, ale stále kašle a dokonca má neustále zvyšenú teplotu a lekárka mi povedala, že to nevadí aj keď 2 týždne bude kašľať, no mne sa to nepáči. 😒 No uvidíme, dávam jej len mucosolvan sirup.

miresta
9. jún 2008

lucxy - malá mi je akási zlá, idem ju asi uložiť, neskôr sa ozvem, papa

xena22
9. jún 2008

Ahojte...tak som na piatom dni a dve kilecka hadam definitivne dole...ovocny den mi nerobil problemy,akurat,ze dnes ked som mala zjest nieco na ranajky,tak som si dala len pohar dzusu,ovocie uz nechcem ani vidiet 😀
Zatial to nie je take hrozne,som zvedava kolko dni vydrzim,ale citim v kostiach,ze tie prve dve kila boli len taky sok pre telo a uz to dalej nepojde tak rychle.... Ake mate skusenosti? 😒

mimusiacik
9. jún 2008

🙂 Prijemny dobry den!
Chcela by som Vas poprosit, ak nieco take existuje,o zaslanie 90dnovej diety do emalu,vrucna vdaka za dobry skutok,zelam den plny milych prekvapeni! 😉
mimusiacik@zoznam.sk

lucxy
9. jún 2008

miresta, tak potom sa ozvi aj mne mala spi, ale som zvedava ze dokedy tiez je zla idu jej posledne stolicky 🙂 tak do schudnutia 🙂
xena22 co ti nechuti ovocie, daj si zeleninku

blumchen
9. jún 2008

Ahojte dievcata ... ja sa hlasim po vikende uuuplne smutna... zhresila som aj v sobotu vecer - grilovacka s partiou, aj vcera.... vcera som mala mat ovocny den, a na obed som zjedla mäso.... proste ked som doma, nemam taku pevnu volu... dnes vsak normalne pokracujem v bielkovinach, a dufam ze nic ine nezjem...! Jaj drze mi palce... som znechutena zo seba, ze som sa neovladla.

gerdusha
9. jún 2008

ahojte baby, drzim sa uz nejaky 30. den, ale stale mam problem so zacpou. chcem sa spytat, ci mate/ste mali aj vy podobny problem. za cely ten cas som bola asi 2-3 krat a aj to len VELMI malo. uz som pojedla vselico...slivky/v roznej podobe/, marhule, lanove semiacka, ceresne s vodou, jahody s vodou a stale nic, inokedy by ma prehnalo hned. kelu, kedy to uz pojde von? ake mate vy skusenosti so zacpou pri 90dnovke?

tinaa
9. jún 2008

ahojte vsetky, mala mi uz spinka, tak som tu.

Dnes mam tiez ovocny den, na ranajky som mala melon a hrozno. Na obed si dam zapekane ovocie a vecer opät melon. Inak tie oriesky ma velmi potesili, urcite si pôjdem kupit. Pri ovocnom dni mam nervy, lebo ma ovocie sice zasyti ale neuspokoji, stale by som nieco este jedla.

Kupila som si vcera caj od Klember, vola sa ze Spaľovač tukov Wellness pomarančový (čaj Pu-Ehr) tak uvidime.

Miresta, tiez som bola s malou u dr. strasne kasle a ma sopliky. Ze vraj to nic nieje, ze je len prechladena. O 2 dni na to dostala horucky, stale nad 38 C, davam jej cipky aj nurofen sirup. Dnes uz konecne nemala teplotu. Tiez sa mi to nepaci. Ale vysli jej 2 zubky, tak mozno aj z toho tie teploty. No ale ten kasel ☹

tinaa
9. jún 2008

gerdusha tiez mam ten problrm ale vzdy to vyriesi ovocny den 😉 Nepomaha ani vela tekutin? Teply caj?

tinaa
9. jún 2008

aniel, nevadi, vies kolko oslav este bude? hehe urcite ma dobehnes. Nasa mala bude mat 2.7. rok, takze ani mna oslava neminie, este ze mi nevychadza na ten den ovocie, asi by ma slahlo.

tinaa
9. jún 2008

baby a to akoze ako stihate este aj cvicit? Ja vecer padam od unavy a nie to este cvicit. Doma mi stoji orbitrek, steper knizka s kalanetikou a pod. Cvicila som asi mesiac kalanetiku, ale teraz ked mala zacina chodit, tak to uz fakt vecer nezvladam. Klobuk dole vsetkym, ktore cvicite.

simka9122008
9. jún 2008

Ja to tiež nejako nestíham pri dvoch deťoch ale je pravda že som aj lenivá stále si poviem že už od zajtra a stále nič no z času na čas sa premôžem ale to je houby platné

jesika26
9. jún 2008

gerdusha - ja tiež chodím na wc-ko len 2-3 krát do týždna, ale mi to nevadí, lebo sa necitim plná a ani ma nebolí brucho, ale vždy ked zhreším, tak na další den idem hned na velkuuu, žeby som mala mat viac pprehreškov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ???

lucxy
9. jún 2008

tinaa tak cvic vtedy ked ti mala spi, aj ja som dost vecer unavena z malej a ver tomu ze to bude este horsie 🙂 ale cvicim kazdy den hm, alebo chodievaj 2 krat do tyzdna na pilates ak mas kde dat malu 🙂

miresta
9. jún 2008

ahojky všetky

tinaa - moja je dnes príšerná, teraz mi skoro dve hodiny plakala, ☹ má zase teplotu, tak tiež som uvažovala, že idú prvé zúbky, no uvidíme, už konečne zaspinkala. A cvičím aj ja , nie pravidelne, ale snažím sa aspoň 3 krát týždenne, hneď ako sa ráno zobudíme s maličkou, ju prebalím, dám papať, ak má vtedy akurát, ak nie tak ju uložím ku hračkám a ja sadnem na stacionárny bicykel a aspoň 20 minút šĽapem, 😎 ráno to je najlepšie, dám sprchu a som ako znovuzrodená, večer by sa mi nechcelo, prv som to skúšala, aj ja večer keď som malú uložila, ale to som nemala radosť, len som stonala, že už nevládzem a nútila som sa že ešte chvíľu, a no na plaváreň ešte, to milujem, cítim sa ľahšia po každom plávaní a voda je proste moja, bola by som na plavárni a každý deň, ale nedá sa s maličkou. ☹ 😉 🙂

gerdusha - ja zatiaľ nemám problém od kedy to držím, 🙂 tak som bola pravidelne a skús letnú skoro teplú vodu vypiť ráno aj večer, alebo pri raňajkách kávu, alebo pred raňajkami, to by malo pomôcť. A najlepšie to musí zabrať, večer vypi Deci teplej vody asi z pol polievkovej lyžice oleja. 😝

miresta
9. jún 2008

lucxy - ahojky, už si tu? teraz som sa vážila som len na 4 dní, lae mám dole 1,5 kg čo ma potešilo, lae to je len zmena v strave, no aj tak dobrý pocit, no vážiť sa budem najskôr po druhom ovocnom dni. Akurát som dovarila manželovi rybku, aj pre seba na zajtra, tak by som si dala, no ale viem odolať.
🙂

tinaa
9. jún 2008

miresta, tiez som slapala ked bola mala mensia, dlhsie spinkala a ja som nebola az tak vytazena. Teraz ked spinka 2x denne po hodinke, tak som rada, ze stihnem nieco upratat a navarit. No ale budem to musiet nejako vymysliet.

miresta
9. jún 2008

n omalá mi už zase plače, musím končiť, neskôr papa

lucxy
9. jún 2008

miresta no asi jej pojdu zubky, celkom jej pomohli capiky viburcol ukludnilo ju to{je to na zubky}
tinaa mne mala spi uz len denne, ale neboj najdes si system, asi aj ja som bola viacej na zaciatku unavena ked zacinala chodit, napriklad teraz upratujem vsetko rano, niekedy vecer varim aby som mala cez den klud 🙂

tinaa
9. jún 2008

miresta, tak papa zatial a drzim palce, aby bolo malickej lepsie. Môzes jej davat Nurofen sirup pre deti, tak na ukludnenie.

lucxy, budem to musiet takto vyskusat, tak som zvedava ako mi to pôjde. Preto som skusila najprv formou diety schudnut, lebo na pohyb nebol cas. Ale ked skombinujem obidve tak to pôjde urcite rychlejsie.

lucxy
9. jún 2008

tinaa, ja som cvicievala ale dako kila mi nesli dolu az touto dietou sa mi to upravilo, ale najviac mi vadilo brucho ☹

tinaa
9. jún 2008

lucxy, presne, cvicila som, skusala som vsetko mozne ale vôbec som nechudla. Pri tejto diete to ide jedna radost, fakt je to super.

aniel
9. jún 2008

čaute baby ,ja môžem cvičiť iba ráno, lebo večer už nevládzem. Ráno dám malej papať ,hodinku pocvičím malá sa zatiaľ trošku hnevá,ale sa aj pohrá.Potom sa zvalí ku mne na karimatku a robí mi pri cvičení zle,ale mi to zvládame.Necvičím každý deň asi 3-4 krát do týždňa.

tinaa aj mi máme teplotky .Včera sme mali 38,6.tiež som jej dala čipok .Možno to budú aj zúbky,lebo dnes ju preháňa.Ešte nemá ani jeden,ale vyzerá to ,že čoskoro sa už nejaký ukáže.

simka skús hneď ráno vtedy máš najviac energie a vlažná sprcha ťa potom ešte viac naštartuje.Potom budeš makať jak šróbik. 😀

aniel
9. jún 2008

dnes celkom v pohode myslela som ,že budem piť iba vodu,ale bola som strašne hladná, tak som predsa jedla to ovocie.No keď sa ja dostanem k vode neviem či ju vydržím,ale o tom potom. 😉

aniel
9. jún 2008

vy čo máte dnes ovocie ako ste na tom. 😠

aniel
9. jún 2008

hej baby kde ste všetky? 😕