90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1lubika
16. jan 2012

@martina020202 ten koláč vyzerá supeeeeerrrrrr 😝 😝 😝 . Takto aspon poskúšame niečo nové. Ja tiež rada pečiem, ale teraz veľmi nechcem, kým nebudem mať nejakú príležitosť, lebo by som do toho len chodila a vyjedala 😀 😀 😀 . Môj muž má tiež rád sladké, ten by jedol koláčiky vždy. Ale syn mi zasa oponuje, aby som nepiekla, že načo zbytočne robiť nástrahy. 😠 😠 . Ak sa ohlási nejaká návšteva - tak potom vyskúšam
už som poobede - ryža s omáčkou, ktorú som kúpila na radu niektorej z vás z LIDLA a bolo to celkom fajn. Najedla som sa z toho. Teraz zelený čajík 😉

awooojky
16. jan 2012

@cessy
@martina020202 cessy ideme k martinke na kafčo? :D

awooojky
16. jan 2012

@martina020202
@cessy peciete torty?
ja tiez ale len v rodine... pred troma rokmi som asi jak tak zacala.. niektoré veci robím podla starých dedkových receptov,, on bol u nás vychýrený cukrár....:D raz som skusala marcipanom potiahnut tortu ale cela sa roztiekla doteráz neviem preco.. a od vtedy s cukrikovej hmoty potahujem...

martina020202
16. jan 2012

@1lubika ja tiez rada skusam nieco nove lebo stereotyp ma nebavi aj ked je nejaky kolacik fajny ale po case sa ziada nieco nove ine tak preto potom lovim po strankach kadejake recepty este ze je ten internet 🙂

martina020202
16. jan 2012

@awooojky ja som zacala len minule roku ale cessy ma nadhernu cistu pracicku je mojim vzorom 🙂

martina020202
16. jan 2012

no nič kočky opúštam vás povinnosti volaju vecer som spät 🙂

cessy
16. jan 2012

@martina020202 no to ked spravi moja babka tortu, tak to sa s tortou ani porovnat neda....... 😝

@awooojky no by sme sa martinke nanominovali a vsetko pekne popapali, urcite by z nas mala radost 😀 😀 😀

cessy
16. jan 2012

@awooojky no pecieme po troske, teda snazime sa 😕

@martina020202 dakujem ti a cervenam sa tu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cessy
16. jan 2012

tiez sa lucim, pomaly idem ohriat obed a dalej pracovat, majte sa zatial,
do schudnutia
papa

rebeka1977
16. jan 2012

@awooojky ak sa ti roztiekla marcipanova poleva, tak preto, lebo si nemala dobru plnku pod nou / vraj musi byt co najmaslovejsia, ...ja som tak tiez robila, dla som karamelovu s maslom z salka a tiez sa mi rotiekla, potrhala

anabelka83
16. jan 2012

@awooojky a to ako kurite,s drevom ci ako? 🙂

awooojky
16. jan 2012

@anabelka83 no s drevom metrovice tam idu.

awooojky
16. jan 2012

@rebeka1977 to uz som pocula aj ja .. ale podla mna malo suseneho mlieka som asi mala..
no mne vtedy bolo do placu.. som robila muzovi vtedy priatelovi.. a vysokozdvyzný vozík.. a tak to dopadlo.. som ju chcela vyhodit no nakoniec som nechala tak celu tu hmotu som dala dole upravila diely na malu poschodovu torticku.. a zo zbytku guličky

cessy
16. jan 2012

@awooojky
@rebeka1977 ma pravdu, chyba nebola v marcipane ale v plnke. marcipan sa ti sam od seba nepopraska, nerozleje

awooojky
16. jan 2012

@cessy som si myslela ze aj v tej ale som myslela ze aj v marcipane ..ale mne velmi tie vrchy nechutia...od marca som piekla len klasicky zdobené cokoládou a také vselijaké ozdoby.. akurat potom synovcovy.. kung fu pandu tu som potahovala... a teraz bude mat narodky bracek moj a hned na druhý den svokoj.. tak rozmýslam ake torty upiect.. marek mi dal výzvu ze motorku ale taku co bude normálne stát tak neviem ese stále ako to spravím.,. a svokrovi asi nejaku klasiku.. neviem...

awooojky
16. jan 2012

@cessy inak nemas niekde album s tortickami ze si ich kuknem :D

awooojky
16. jan 2012

no mozem povedat ze supeeeer obed... ale zasa holé by som ich nejedla to by som asi nezvládla.... robila som ich s hladkej muky T-650 tu mam vzdy doma lebo robím z nej chlebík... a dala som trosku kypriaceho prásku.. do cesta... potom som nechala stát asi hodinu. kym muz nedosiel... no a spravila som si do nich porik som poprazila pridala papriku nakrájanu na rezanceky.. a podliala troskou vody. potom uhorku na kocky a nakoniec dve paradajky.. ochutila a ked to bolo makke tak troksu kecupu.. len muzik dal troksu viac vody bolo to sdost riedke tak som dala trosicku struhanky na zahustenie.. este som si natrhala s kapusty činskej ci pekinskej listky na trobnejsie. a nakrájala na kococky uhorky trosku a paradajku aby bola aj cerstvá zeleninka.. a este som zmyxovala no akoby rozomlela tými nožmi dve malé cibulky jednu paradajku polku papriky a ochutila.... ozaj do placiek som dávala provensálske bylinky... a bola to mnamka... Manzelík bol totálne prekvapený...a aj ja.. ale ako vravím tie holé placky by som asi nezjedla..

awooojky
16. jan 2012

inak dievcatá mám trosku problém gabco no moj muz povedal ze on uz ziadnu dietu nedrzí lebo ze nic neschudol.. a to pri tom je tak ako ja len niekedy trosicku viac...a doobeda este zje jedno dve ovocia.. ale zasa má viac pohybu ako ja doma... sa postavil na váhu ked dojedol.. a vaha ukázala rovnaku vahu dokonca o dva grami vyssiu ako v piatok ked sa vázil... je z toho totálne nestastný....som mu vravela ze mozno sa zle zvázil v piatok.. lebo pravdu povedat digi váhu som videla prvý krát.. a ona na kazdom mieste najprv nacíta a potom zvázi dobre.. inak ked sa na to nepocká tak dá zlu vahu..

awooojky
16. jan 2012

iank dievcatá mne vychádza ze som schudla od zaciatku diety do dnes co je 7 den 4 kila gramy neviem... sa tesim jak blcha... nastastie sestra si spomenula kolko som vázila ked som sa vazila u nasich v nedelu pred dietou.. sa tesím riadne

sisanka
16. jan 2012

@awooojky najlepsie je sa vazit rano nalacno...jasne ze mu vaha ukazala taku vahu ked sa vazil po jedle..po jedle sa vazit nema 😉
vzdy sa vazte v rovnakom case,napr rano... 😉

1lubika
16. jan 2012

@awooojky perfektné. 🙂 🙂 No ja som po 8 dni na váhe mala len o 1 kg menej ale aj tomu som rada. Ale obliekla som nohavice, ktoré som predtým ledva zapla a bola som v nich naprataná. Takže každý chudne asi ináč. Rada by som ja dala dole z bokov - lebo ženská postava - pás štíhlejší - boky a zadok ani nejdem vravieť. 😢 😢 . Keď sedím v kancelárii za stolom - tak vyzerám štíhlo 😅 😅 . Takže nech nezúfa. 😨 Možno ak má tvoj manžel vačšie brucho - možno išiel z brucha dole - mal sa pomerať. Ja osobne sa vážim vždy ráno po prebudení a rannej očiste. 😀 😀 😀 😀

cessy
16. jan 2012

@awooojky tak ste maly s muzikom super obedik. presne ako pise
@sisanka
@1lubika
vazit sa treba rano, na lacno a najlepsie po vitaminovom dni. tak nech muzik nieje smutny, nech sa odvazi radsej rano 😵

cessy
16. jan 2012

@awooojky fotky mozes pozriet na FB 😀

cessy
16. jan 2012

@awooojky super, 4 kg dole....gratulujem

co si davate na veceru????

cessy
16. jan 2012

dnes som na obed mala tie makove rezanceky a celkom som si pochutila. teraz sme sa vratili z takej malej oslavy a rozmyslam co na veceru, aku maskrtku si dam??? ani netusim 😒

awooojky
16. jan 2012

@sisanka
@cessy no ja som mu to tiez povedala.. a on taky smutny prisiel teraz a ze on uz nic nechce jest.. som sa zasmiala nejak som ho ukludnila... no veru ze ráno.. som mu vravela... vravela som mu ze najblizsie sa bude vázit o 21 dní :D skor nestupi na váhu.. :D
@1lubika jasné ze kazdý chudne inak raz sme so sestrou a mamou drzali vsetky tri rovnaku dietu... ja s mamou sme schudli rovnaku 5 kil a sestra 8 a pritom celé dni sedela pred telkou a pocítacom... ze ziaden pohyb.. na mne to bolo vidno na tvári. na mame na bruchu.. a sestra zasa tak celkovo..

no ja sa tým štyrom kilám ták strasne tesím ze az.... a uz sa tiez nezvázil az neskorie mozno tiez az o tých 21 dní ak vydrzím.. ze budem mat riadne prekvapko..

@cessy vies co vobec neviem.. vcera sme kupili tu varovu cokoladu.. ale ja nejak vobec nemam chut na sladké... tak si mozno len tu cokoládu dam ten jeden kusok.. a manzelík neviem asi zobne este z vianocného peciva suchého co nám ostalo... ja len neviem co zajtra. ja to zvládnem ale co tomu mojmu on je celý nestastný ze zajtra ovocie.. asi mu spravím nejaky zeleninový salátik na obed.. no aj sebe.. aby sme neboli len na tom sladkom

cabby88
16. jan 2012

Ahojte,prepáčte že som vám sem takto vtrhla,ale chcem sa spýtať,myslíte že môžem držať 90 dňovú diétu počas dojčenia?Samozrejme keď vynechám strukoviny,citrusy,orechy atď.Malá ma tri mesiace je to príliš skoro?Mám navyše ešte 6kíl a chcem ich dať dole a s touto diétou mám dobré skúsenosti,držala som ju len 3týždne a schudla 7kíl...

awooojky
16. jan 2012

@cabby88 no neviem ci je to dobré este teraz ked malická je iba dojcená ja by som asi este pockala... a preco chces vynechat strukoviny... maličkej nemusia vadit... ja ti poviem ze mozes jest pocas dojcenia vsetko.. ked uvidis ze malej nieco nerobí dobre tak to potom prestan jest.. ja som skusala malý mal týzden skusila som trosku sosovicovej polievky myslím ze do troch hodín by sa malo prejavit od dojcenia ako to mala nesie.. nic malému nebolo jedla som normálne sosovicu.. a vsetko tak skus a ked jej to nebude vadit tak si kludne daj

cabby88
16. jan 2012

@awooojky tak asi ozaj ešte počkám nejaký ten mesiac,a tie strukoviny no uvidím,kukuricu môžem,to som už skúšala,ale takú fazuľu si moc netrúfam ešte...

awooojky
16. jan 2012

@cabby88 mozes skusit trosku ja som do troch týzdnov skoro vsetko skusila trosícku a uvidís.. nechaj ju napucat a nebude tak nadúvat ci ako to je..:D