90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
16. jan 2012

@awooojky inak to mas super ze drzite s mm dietu spolu,aspon nemusis dvojmo varit..ja varim dokonca trojmo-aj tomu najmensiemu zvlast 😀 a obdivujem chlapa ktory sa da na dietu..len aby ste potom nemali tichu domacnost kvoli tomu ze ty schudnes viac ako on 😀 😀 😀 😀 😀 chlapi sa niekedy dokazu urazit viac ako my zeny 😉

sisanka
16. jan 2012

@cabby88 ked si zjedla kukurica a vsetko ok tak si myslim ze mozes jest aj tu fazulu,sosovicu... 😉
joooj keby som mala ja achudnut len 6 kil tak by som bola statsna prestastna 😀 tiez maleho este kojim,ale my sa uz prikrmujeme vo velkom cize som sa na dietu dala...a myslim ze ak budes nadalej kojit tak tych 6kil das dole aj bez diety 😉

awooojky
16. jan 2012

@sisanka no aj mna prekvapil riadne ti poviem..... no dufam ze nebude tichá domácnost.. a inak mas pravdu pre niektoré veci sa urazia viac ako my zeny :D no mam to lahsie. lebo tak by som musela sebe aj jemu a malemu co to ... sice papa uz skoro vsetko ale napr spagetky nechce velmi zle sa mu papaju on radsej taku mensiu cestovinu ale inak skoro vsetko uz papa s nami... kvoli nemu som s anaucila dochucovat bez vegety... a som strasne rada.. lebo ani mi ju do sebe teraz netrepeme.. a tak papa aj on vsetko ako mi predtým som odoberala pred dochutenim a dochucovala som mu zvlast.. mozno ti budem pripadat blba ale nechcela som ani nechcem do neho pchat ten glutaman :D teraz vlastne papka skoro ako mi... mi mame masko jemu dam masko a uvarim zemiacik.. a tak to riesim takze celkom pohodička..

sisanka
16. jan 2012

@awooojky naucit sa varit bez vegety by som aj ja chcela 😀 ale nejak mi to nesmakuje potom...a starsi syn ma rad vegetu na uhorke,alebo hranolkach tak som zacala robit vegetu doma..nasusim si zeleninku,dam trosku soli a ma to bez glutamanu 😉

awooojky
17. jan 2012

@sisanka no domaca vegeta moze byt fajn.. vies co na zacitaku prvé dni.. sme boli taký skeptický že to sa nedá.. ale skusali sme kupili sme vselijaké bylinky a skusali sme a nakoniec sa to podarilo.. a uz sme niekoľko mesiacov.. bez nej.. a parada.. moja mamka tiez vravela ze si to nevie predstavit.. ale ked tu boli a chutnala tak vraví ze dobré to je.. treba sa len naučit a hlavne zvyknut si a potom to je pohoda :D

rebeka1977
17. jan 2012

no tak som sa vazila a om sklamana, nic, ale vobec nic neslo dole....stale je to len -3kg od zaciatku. Bud je blba vaha, alebo ja neviem. Je pravda, ze uz nie som taka nafuknuta, rifle su mi volnejsie, ale aj tak.....

Pred 3 rokmi mi tiez vaha stala asi 11 dni a potom sa to opat rozbehlo. Ale ja sa nevzdam, aj keby to malo ist pomaly, nech, hlavne, ze to pojde. Ved stale je to lepsie ako priberat...

awooojky
17. jan 2012

@rebeka1977 no akurat o tomto mi mamka moja vcera rozpravala ked som jej vravela ze muz je sklamaný ze mu sotjí váha.. :D vravela ze rozprával v telke jeden doktor ze sa pri diete zvykne stavat ze telo sa akoby zacne branit... a clovek prestane chudnut.. ale ze potom sa to upraví a po niekolkých dnoch sa chudnutie znova rozbehne.. nevzdávaj to..:D

sisanka
17. jan 2012

dievcataaaa pomoooc,dnes ideme s mm do BA a on uz vymysla ako sa stavime na pizzu..ja mam dnes skroby...na obed si vezmem rizoto ale na veceru chce pizu a ja uz myslim na to ako zhresim...keby to nespomenul tak mi to ani nenapadne ale takto uz od vcera na to myslim 😒

awooojky
17. jan 2012

@sisanka jaaaaj aj ja by som asi zhrešila :D

sisanka
17. jan 2012

@awooojky a najhorsie je to ze sa budeme trmacat dlho v aute a ta cesta bude vycerpavajuca,mna zmykne aj hlava boliet a bojim sa ze sa neovladnem 😠

1lubika
17. jan 2012

včera mi niektorá z vás narobila chute na rezance s makom , tak som si ich večer uvarila na dnes na obed. Už sa teším - mňamky 😝 😝. No a na večeru zas niečo sladké - neviem či toho nebude veľa. 😖 😖. Váha je u mňa v kúte a pôjdem na ňu asi vo štvrtok ráno po vitamínoch 😕 Potom napíšem ako ????

@sisanka ja tiež nerada cestujem dialky, ja som vždy hladná v aute - ked som prísediaca. Lepšie je, ked šoférujem, vtedy nemám čas myslieť na hlúposti. Možno ak sa zastavíte v nejakej pizérke, tak tam zvyknú mávať aj iné jedlo. Cítim s tebou, je to ťažké odolať. Neviem, neviem, či by som to ja zvládla 🙄 🙄. Sama na seba sa koľkokrát zlostím, že pri takýchto fajnotkách neviem odolať. Ale postupne sa to učím. Aj včera mala moja rodinka ryžu a dus. kur. prsia - prírodný rezník ... ale .... odolala som - jedla som len ryžu so zeleninou. 🙂 No fakt som dobrá !!!! no nie ? 😀 😀 😀

sisanka
17. jan 2012

@1lubika lenze mm si chce pizzu objednat v nasej pizzerke ze si ju vyzdvihneme po ceste domov a to je zvlast len pizzerka..no uvidim mozno sa este ovladnem,aj ked vcera som uz myslela na vselico a skoro som zjedla tycinky 😀 😀 😀 ale ovladla som sa..zatial som nezhresila a dnes to bude velke pokusenie,drzte mi palce!!! 😅 😀

borabora666
17. jan 2012

ahojte babulky...idem sa ja tiez pochvalit...dneska je to tyzden,co som nabehla na tu delenu a 3,6kg dole..... 😀 😀 😀 😀 tesim sa

1lubika
17. jan 2012

@borabora666 gratulujem - len tak ďalej. Ale ty si držala aj 90 dňovku? nie?. Tak spolu máš koľko dole? Myslím od vtedy ako si začala s diétou.

borabora666
17. jan 2012

@1lubika lubi ja som mala nepodareny start v novom roku na 90dnove,lebo bol manzel este doma....tak som v utorok zacala delenu....ja mam vyzkusane obidve a z delenej ziadny jojoefekt,z 90dnove zial ano...teda u mna aspon

martina020202
17. jan 2012

caute kocky no ja mam dnes 16 den ovocny ale akosi si uz zvykam a rano na mojej vahe sa z povodnych 89,9 stalo cislo 84,8 tak sa vytesujem 5,1 kil dole a pomaly zacinam setrit korunky na nove oblecenie 🙂 tak kocky pokracujeme vsetko sa da a vsetko ide ked sa chce 🙂

cessy
17. jan 2012

@sisanka jednoducho pizzu si nedaj a hotovo.....ked ju bude muzik jest chod si pripravit svoju stravu a normalne sa napapaj. povedz si ze, ty si ovladas svoje telo a svoje chute a nie naopak 😠 a mas to.....

ked chces naozaj schudnut, tak odolas neakej obycajnej pizze 😝

cessy
17. jan 2012

@borabora666 krasne, si šikulka

cessy
17. jan 2012

@martina020202 ahojky ako sa dnes dari??? co mame na obed??? ze by banan??? jablko??? 😀 😀 😀

ja sa vazim az zajtra po vitaminovom, tak moja vaha bude zverejnena az zajtra 😀 😎 😎

cessy
17. jan 2012

@sisanka tak drzim palceky 😵

sisanka
17. jan 2012

@cessy ak ma nebude boliet hlava tak ano,viem ze odolam..ale ak mi bude zle z cesty 😖 drzte mi palce...zatial som nemala ziaden prehresok a ani chut zhresit,ale od vcera mam vselijake myslienky 😀

martina020202
17. jan 2012

@cessy cauky no zeby banan? dnes si nenavyberame 🙂
som zvedava na tvoje uspechy ja som celkom spokojna na tie moje kedze som to uz vzdavala kvoli prehreskom 🙂ale som povzbudena a pomalicky si uz fakt zacinam zvykat 🙂

cessy
17. jan 2012

@sisanka zober si flasku cistej vody a upijaj si z nej po ceste. na kazdej benzinke su vecka, tak problem s toaletou by nemal byt.

cessy
17. jan 2012

@martina020202 ja si idem dat asi kiwi, lebo od rana nebol cas na ovocko ☹ a neako ma uz chyta hlad

cessy
17. jan 2012

@martina020202 a na veceru rozmyslam nad tymi mojimi jablckami teplymi 😕 , uz teraz sa na ne tesim 😝

awooojky
17. jan 2012

@sisanka neboj zmáknes to ja odolávam chlebíku patkovmu od zaciatku.. a som sama prekvapená ze sa mi darí :D neviem aky mas den ked budes mat UH sprav si fajnučku zeleninkovu pizzu.. :D ja som bola prekvapená ze je vinikajuca.. pricom som si nevedel apizzu bez sira a kukuricky ani predstaviť :D

1lubika
17. jan 2012

@martina020202 som rada, že to takto ide 😵 😵 😵 . Lebo keď toto čítam, tak sa utešujem, že to potom pôjde aj mne tak dole ako tebe. Je to perfektné - 2 týždne a 5 kg dole. Bezva 😀 😀 😀
Tu máme živý dôkaz, že sa to dá. Takže hurrrááá do chudnutia. 😅 😅 😅

awooojky
17. jan 2012

@1lubika funguje funguje ja mam za 7 dní 4 kg dole

awooojky
17. jan 2012

inak pravda dnes nemozme nejak vyskakovat.. ja asi jablko

martina020202
17. jan 2012

@cessy ja si urobim asi na poobedie a vecer tu tukozrutsku polievku lepsie sa mi potom dodrziava ked dam nieco teple do zaludka 🙂