90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

martina020202
17. jan 2012

@1lubika no veruze da sa aj ked urcite zavisi od toho kolko ma kto nabalene ja mam toho dost tak to asi lahsie ide dole lebo nechcem vas kazit ale sem tam som zhresila ale potom som sa to snazila kompenzovat cvicenim na steperi dufam ze dokocim tych 90 dni a potom by som chcela prejst na delenu stravu lebo mne je sudene nejest ja len co si prestanem davat pozor uz aj priberam ☹

cessy
17. jan 2012

@martina020202 no ked ja tu polievku nemozem, mne vobec nechuti ☹ ☹ ☹ ☹

ale zas mne polievka ani moc nechyba, ja si dam radsej hrozno 😀 a to je tiez dobre na dietku 😕

martina020202
17. jan 2012

@cessy no veruze aj to je dobre a mne zas veeeeelmi chyba polievka ja ich mam velmi rada okrem drzkovej a zabijackovej milujem vsetky 🙂

cessy
17. jan 2012

@martina020202 a ako ju robis??? lebo ja poznam len ten origos recept na tukozrutsku. a ta mi nejde ☹
mozno ty robis inu

awooojky
17. jan 2012

@martina020202 aka to je polievka :D

martina020202
17. jan 2012

@cessy ja si oprazim cibulku hodim do nej kapustu mrkvicku zeler kalerab co prave mam aku zeleninku zalejem vodou pridam jeden bujon zeleninovy a necham varit a ked je vsetko mäkke pridam sol vegetu trosku mlet.pepru a dolezite kari korenie necham trosku prevriet a hotovo a jem ju potom aj styri dni namiesto vecere 🙂 aj manzelovi chuti 🙂

anabelka83
17. jan 2012

@cessy ahoj prosim ta ako rois tie jalcka?

anabelka83
17. jan 2012

ja mam dnes vytaminy,a chcem skusit tie figove gulky.niekde som to tu videla ale to neviam najst,nevadi nieco vymyslim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
17. jan 2012

@anabelka83 uplne jednoducho, osupem jablka, ja si robievam asi tak 3-4, nakrajam na tenke platky, dam do hrnca a podlejem trosickou vody. a varim pokedy sa z jablcok nestane pire.obcas premiesam. robieva sa to malickym detom. ja som to malemu robila namiesto vyziviek. pridas trosku skorice a hotovo, mozes papat.
chuti to uplne ako vyziva, len je to bez cukru a kadejach inych latok co pridavaju do vyziv 😝

cessy
17. jan 2012

@martina020202 no tu co ja poznam, tak ta sa nedava na cibulku a olej, len sa veskera zelenina vari vo vode a len sa osoli a dochuti bylinkami. ani ziaden bujon 😖

awooojky
17. jan 2012

@cessy prave som chcela povedat ze je to ako vyziva detská nam to mamka robievala v zime ked sme vymrzli a také teplucké sme to jedli.. mnamka :D

martina020202
17. jan 2012

@cessy no su rozne ale ja som si ju upravila podla seba tak aby mi chutila nejde mi o to ze by mala byt kvazy tukozrutska lebo urcite tuky nezerie ale ide mi to to aby som mala fajnu zeleninovu polievku 🙂 ked uz nic ine na vecer by sa nemalo 🙂

cessy
17. jan 2012

@awooojky ano, aj nasa mamina nam to robila z jabl, ktore uz nikto nechcel jest, dala tam este vanilkovy cukor, skoricovy a mali sme pochutku. ja to tiez papam teple 😵

cessy
17. jan 2012

@martina020202 a minule som sa tu pytala ci sa v tento den moze zeleninovy bujon a nikto mi neodpisal, tak asi ano ked si ho davas, pravda 😕

martina020202
17. jan 2012

@cessy ta asi hej lebo vsak idem s kilami dole pekne a vies dobre ze uz mam aj zopar prehreskov za sebou 🙂

cessy
17. jan 2012

lebo ja som bola na tom ze v ten den sa moze len ovocie, alebo cerstva zeleninka 😨

anabelka83
17. jan 2012

@cessy je to vytaminovy den tak asi sa moze,ked su tam aj oriesky a semiacka,nie len ovocie alebo zelenina 🙂

rebeka1977
17. jan 2012

@martina020202 jeej parada, gratulujem a v tichosti zavidim 😉

martina020202
17. jan 2012

@rebeka1977 dakujem a ty si ako na tom?

rebeka1977
17. jan 2012

@martina020202 aale ved som pisala uz, ze to stoji...ale mala som to tak aj pred 3 rokmi, tak hadam sa to este rozbehne, musi sa!!!!! ja sa veru nevzdam

cessy
17. jan 2012

dievcata ja uz pomaly rozmyslam, ze co zajtra budem na obed papat.budem mat bielkoviny. uz som si 2x robila spenat s vajickom a neako mi to zachutilo, hadam si to pripravim aj na zajtra. alebo rozmyslam nad lecom 😕

alebo dajte typy co ste papali v bielkovinovy den. samozrejme okrem maska, to nepapam 😕

awooojky
17. jan 2012

a tofu papas? alebo salatik nejaky so syrom alebo vajičkom... sice teplučky špenátik s vajíčkom je asi lepsí.. :D viete ze ja som este v zivote nejedla spenát?

cessy
17. jan 2012

@awooojky no ja som bola na tom podobne do nedavna, ale neako mi to zachutilo. spravim si k tomu jedno volske ocko, kusok chlebika a uz teraz mam na to chut 😝 😝 😝

cessy
17. jan 2012

@awooojky ako robis tofu??? daj recept 😕

awooojky
17. jan 2012

mamka raz robila nejaku natierku...a kupovala také co sme jedli len tak ja som napr k zeleninke vedela nakrájat a s chlebíkom.. pocula som uz aj o pecenom ale nemam skusenost.. inak to vedia vselijak dusit normálne na kocky ako omáčku spravia...daj si na mimibazare do vyhladavača tofu.. a ti vyhodí vselijaké recepty.. inak nejaky recept nemám dávno som ho nejedla ale rozmýslam..ze by som skusila

hava77
17. jan 2012

ahojte, mozem sa k vam pridat? dietu drzim od minuleho pondelka. vazila som sa po 4 dnoch a bolo dolu 2 kg, teraz uz nemam odvahu sa postavit na vahu, skusim asi az cez vikend. niektore veci v diete mi niesu jasne, tak ak mozem sem tam vas budem otravovat 😎 . na hlad som si uz zvykla, ale strasne mi chybaju polievky. jete polievku aj v skrobovy den? teda nejaky bujon. mozem zajtra rizoto co varim rodine a maso vylozim? samozrejme maso je nacibulke a klasika.
dakujem za rady 🙂

cessy
17. jan 2012

@awooojky ano ano, ja robim tofu , len som chcelanieco nove co este nepoznam 😝 ale zajtra bude asi zas spenat 😀 😀 😀

cessy
17. jan 2012

@hava77 ahoj a vitaj 😅

cessy
17. jan 2012

@hava77 v skrobovy den mozes zeleninovy vyvar alebo zeleninovu kocku/bujon.

jasne ze mozes ryzoto na cibulke, samozrejme baz maska 😵

sisanka
17. jan 2012

@cessy
@awooojky tak dievcatka hlasim stastny navrat domov a jedinym prehreskom-vecerala som az teraz a to co mi ostalo od obeda-brokolicove rizoto 🙂 stastna ako blecha som,ani mi ta pizza nesla na chut a pizzerku nejako skor zatvorili dnes,no vravim ze znamenie tam z hora 😀 😀 😀