90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
23. jan 2012

@sisanka
@cessy dakujem, to som nevedela, ze nemoze byt ani masovy vyvar, len zeleninovy... inak dnes som si dala tu kocku, a dalo sa.. mozno preto ze som bola velmi hladna 😀

cessy
23. jan 2012

@79zuzana noo vidis a pockaj ako si budes vychutnavat jedlo a tesit sa nan.........jedlo ti bude vzacnejsie, lebo ho moc neni :D
na to som dosla po par dnoch diety 😀 😀 😀 😀 😀

1lubika
23. jan 2012

@cessy ja tiež som sa naučila si jedlo vychutnávať, pomaly si ujedať 😝 😝 😝 . Predtým som si to nejak neuvedomovala. Ale mám dnes prehrešok ☹ ☹ . Musela som si dať trošku čokol. asi už príde tá naša mrcha, ktorá nám kazí naše plány 😢 . Ale už ani kúsok. musím vydržať do stredy - vtedy mám naordinované kúsok sladkého 😝 😝

cessy
23. jan 2012

@1lubika ja som dnes tiez zhresila ☹ . ked sme dosli domov zo skolky, maly vybral z vrecka makovy kolacik a ze mamicka aha čo som odlozil pre teba 😵 😵 😵 😵 spapaj to ked teraz byvas tak hladna 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zlaticko moje, aj on vnima ze drzim dietku 😀 😀 😀 😀 tak som zobrala taky dognaveny kolacik a musela som ho pred nim zjest 😅 . takze namiesto vecere som si dala akoze kolacik. aj ked dnes by som nemala ☹

79zuzana
23. jan 2012

@cessy
@1lubika no tak to som zistila, ze som mala jest pomalsie 😝 Vsetko som rychlo spraskala a teraz hladujem ;) Asi dnes pojdem skor spat. Rychlo ulozim deti nech idem aj ja 😀

cessy
23. jan 2012

dievcata zle je.......dnes som sa dozvedela ze v sobotu ideme na ples 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
no a do soboty veru neschudnem, co teraz?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀kupim si vycsie saty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a rozmyslala som ze aky den mi vyjde...ale je to uplne jedno lebo po siestej uz nepapam, takze ziadne starosti. mineralka a caj urcite budu a to je hlavne 😵

cessy
23. jan 2012

@79zuzana ked budes pocitovat hlad, napisa vody, alebo si daj caj a spat mozes ist aj o 00,00 😅

79zuzana
23. jan 2012

@cessy tak do soboty uz vela dni nezostava 😝 Ale vacsie saty to vzdy istia 🙂 ved ich potom mozes predat 😀 Ja sa uz tesim, ked zacnem rozpredavat moj satnik 😀 😀 😀
Inak s tou vodou to u mna nefunguje. Brucho naliate, skvrci v nom, nechape, ze co sa deje, ziadna sladkost, cipsy, nic... musim vydrzat neporusovat aspon tie prve dni. Vo stvrtok idem s malou ku kamoske na kavu, tradicne nesieme kolaciky a ja mam ovocny den 😝 😝 😝 Som zvedava, jak sa vyhovorim a ci to vobec vydrzim 🙂

martina020202
23. jan 2012

ahojte dievcence ako citam niesom sama ktora som neodolala akosi mi zaccalo velmi chybat sladke ☹ ☹
snazim sa krotit ale asi s tymi mojimi par kileckami odisla aj pevna vola ☹ zajtra uhlohydraty no ja som si svoju sladku veceru odjedla uz dnes tak aspon sa chystam na pizzu alebo nejake cestovinky dnes mi mamka uvarila zeleninove rizoto konecne som si zaspominala na mamickovsku kuchynu lebo akosi straaaaaaasne velmi mi chutilo tak drzim vam palceky idem si uvarit caj nech zazeniem vecerne chute 🙂

martina020202
23. jan 2012

@cessy mojo ved ty si nepotrebovala vela schudnut a uz si dala urcite nieco dole verim ze vyzeras dobre a na plese budes oslniva 🙂

cessy
23. jan 2012

@martina020202 jedaaaaa jak si to pekne napisala, bodaj by si mala pravdu 😵 😵 😵
ale vies ako to je ked sa necitis dobre v svojom telicku 😖 . neako to vydrzim a dufam ze kila pojdu pomaly dole. teda mohly by aj rychlo, ale co narobim, pusu si nezasijem 😀

cessy
23. jan 2012

@martina020202 ja si zajtra robim zas makove rezance, tiez ako ty mam deficit sladkeho
ale zase dobra pizza by tiez bodla 😕
a sampiony kedy mozem???v skobovy, ze 😠

sisanka
23. jan 2012

@cessy sampiony mozes kazdy den 😉

cessy
23. jan 2012

@sisanka mne sa zda, ze len v skrobovy 😉

anabelka83
23. jan 2012

ahojte 🙂 ja som dnes tiez zhresila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ boli sme s mm nieco nakupit a po ceste MC Donald 😀 😀 😀 a to maly bol hladny a potom som musela dojedat,ale co nie som sama 😉 zajtra uhlohydraty a asi si urobim pizzu,lebo makove rezance uz boli 2X,ja na sladke ani nemyslim,neviem co sa mi porobilo s chutami ,predtym som bez toho nedokazala zit,a baby ja ten vyvar vobec nepijem -mne to vobec nechuti,radsej si dam caj,dufam ze to nevadi 😉 😉 😉

mijadave
24. jan 2012

dobre ranko dievcata 😉 tak ja sa zatial drzim, ak neratam ochutnavanie jedla vecer pri dochucovani 😉 inak dochutit neviem 😉 dnes mam uhlohydraty, spravila som si pizzu s brokolicou a sampionami 😉 mnam, uz sa na nu tesim... 😉 teraz akurat jem na ranajky banan 😉

cessy
24. jan 2012

dobre ranko , tiez mam UH, spravila som si tie makove rezance a teraz zapijam hrozno s kavou 😀

sisanka
24. jan 2012

@cessy aha tak potom som asi zhresila viackrat 😀 ale ved aj na pizze sa mozu...aj zapekane na bielkoviny...hm tak ja uz neviem teraz 🙂 a dokonca v knizke su na UH - celozrnne palacinky plnene sampinonmi 😉 asi kazdy den samozu...

cessy
24. jan 2012

@sisanka no tak asi ano, asi som sa mylila. neviem preco som si myslela ze len na skroby. 😕

sisanka
24. jan 2012

@cessy ja som si tak myslela ze kapusta sa moze len na skroby kedze je tam vela receptov s kapustou 😀

cessy
24. jan 2012

@sisanka no je vela toho.....ale ked clovek hlada a cita, tak sa dozvie a ked nie zajde na Modreho konika 😎

cessy
24. jan 2012

dievcata, ja som dnes objavila, ze este aj na mojom tele su neake svaly. po vcerajsom cviceni som sa rano nemohla postavit z postele 😕 .svalovica riadna. nevadi dnes idem zas 😎

mijadave
24. jan 2012

@cessy ja som vcera bola zumbovat a snazila som sa poctivo, tieklo zo mna ako z kona 😀 ale potom sme mali asi dobry strecing, lebo cuduj sa svete - ziadna svalovica 😉 citim sa unavena, akoby polamana, no nie svalovica 😉

cessy
24. jan 2012

@mijadave no my sme mali asi 15 min strecing, ale moja doteraz maximalna fizicka namaha bola dvihat maleho.
bola som na Body Work, samozrejme moja vaha mi nestacila, zobrala som si este malicke cinky. ved nech to ma uz ucinok 😀 😀 😀

martina020202
24. jan 2012

@cessy neviem podla mna su sampinony zelenina na kazdy den len ja som ich mala v bielkovinovy levo som ich plnila nivou 🙂
mnam rezance s makom nerob zas chute lebo uz som nastartovana na pizzu no uvidime do obeda 🙂 veru ze pusu si nezasijeme a ani zaludok sa uz akosi neda oklamat ☹ mne to uz teraz zacalo ist sraaasne pomaly ☹

mijadave
24. jan 2012

@cessy no moja fizicka namaha bola naposledy v lete na kolieskovych korculiach 😀 a kedze mam sedave zamestnanie, tak si vies predstavit... 😀 ja uz deti nedviham, maly ma 47kg a mala 17kg, takze to je uz o niecom inom 😀
baby, chcem sa opytat, co tak jete na vitaminovy den? ja som hrzny pripad... nedokazem zjest dusenu zeleninu (okrem brokolice a karfiolu a tie uz nemusim) ani ovocie ☹ a momentalne nesmiem jablka a citrusy, lebo sa mi v ustach spravili afty a ony mi to zhorsuju ☹ tak neviem, ako to zajtra zvladnem.... poradte 😉

sisanka
24. jan 2012

@mijadave tak si urob nejaku polievku...ja som si vcera urobila spenatovu,alebo mrkvovu,cesnacku z mrkvy a brokolice a potom to vymixujes...a je taka hustejsia cize zasyti...a zatym mozes este napr. banan...alebo pecenu cuketu s baklazanom 😉

mijadave
24. jan 2012

@sisanka diky za radu 😉 vyskusam.... 😉

79zuzana
24. jan 2012

@anabelka83 tak to ti zavidim, ze nemas chut na sladke. Ja som vcera prvykrat nejedla sladkost ku kave a poviem ti, ze sa mi snivalo, ze jem cokoladu 😀 😀 😀

@cessy wow... gratulujem ku svalom 🙂 snad sa toho dozijem raz aj ja. Zatial vidim len ovisnute brucho 😀 😀 😀

mijadave
24. jan 2012

@79zuzana ja som sa tiez bala, ako zvladnem chute na sladke, ale normalne mi to nechyba... som zo seba prekvapena, prijemne 😀