90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
27. jan 2012

@79zuzana to by mozno slo, len ja nemam rada paradajky 😒

anabelka83
27. jan 2012

@mijadave myslim ze nie ☹ bud masko aleo vajicko 😉

anabelka83
27. jan 2012

@mijadave ja tiez paradjky nejem,ale ten dzus som chcela skusit,tak neviem co ti poradit ☹

mijadave
27. jan 2012

@anabelka83 to je v pohodke, peniazky, co som nechala vcera v lekarni sa vyplatilo investovat... jedna ranka sa uz zacelila 😎 este jednu treba, ta je vacsia 😉 ale dik, si zlata... a k tomu masku a vajicku... tak ja som to tiez vcera pokazila... ale vedome, lebo som tusila, ze sa to nema... na obed som si dala omeletu so sampionikmi a na veceru parocky, ciste, no keby sa vcera nezjedli, tak by som ich musela dnes asi vyhodit a to mi bolo luto... 😉

anabelka83
27. jan 2012

@mijadave ale ja tiez,si davam vajicko ked som si robila masko som to obalila vo vajicku a dala zapiect,to som robila pre celu rodinku a ja som papala len so salatikom,akoze taky maly prehresok nezaskodi sem tam 😉 😉 😉 😉

mijadave
27. jan 2012

@anabelka83 tak toto bol moj treti prehresok... jeden bol, ze som si dala kukuricu na uhlohydraty na pizzu, lebo som nevedela, ze sa moze len na skroby... potom som si dala 1 kusok strudle po 20.00 tiez na uhlohydraty... a teraz vcera tie parky.... za 18 dni diety to je vcelku fajn... som si myslela, ze to budem tazsie zvladat 😉

martina020202
27. jan 2012

@mijadave netrap sa tym prehreskom aj ked dnesne parky sa uz kludne mozu radit medzi uhlohydraty lebo je tam viac muky ako mäsa 🙂 z toho urcite nepriberies 🙂

mijadave
27. jan 2012

@martina020202 dakujem, si mila, netrapim sa, prave naopak, som na seba hrda 😎 ze som to este nevzdala... v mojom okoli ludia neverili, ze tak dlho vydrzim... v praci kolega potom upravil svoj nazor - vraj to nevydrzim viac ako 30 dni... 😠 uz len kvoli tomu to musim vydrzat 😀

1lubika
27. jan 2012

@mijadave ved ja som to tiež tak riešila 😠 ostal 1 plátok šunky, tak mi to bolo lúto - tak som si to švihla do omeletky. Ale som si myslela - že je to bielkovina - tak že až tak to nepokazím. 😨 No čím dalej som tu, tým sa viac učím, čo môžem v ten - ktorý deň. 😨 Aspon sa takto skôr naučím, čo treba s čím kombinovať. Velmi som rada, že som našla túto stránku - je to dobrá pomoc. 😉 😉 Podľa tohto, by som mala tiež na večeru mať omeletku, alebo varené vajíčko - čiže len 1 ks, ked na obed som si dala 2 ks. 😕 😕

1lubika
27. jan 2012

Ináč tomu veľmi nechápem - v bielk. deň by sa mal krajec chleba - ja síce chlieb nejedávam vôbec, len sem-tam mi príde na chuť - možno 1x do týždna. 😖 Pre mňa chlieb nemusí ani existovať. A chlieb je asi nie bielkovina - ved to je z múky. A mal by sa na bielkoviny, aj škroby. To mi dáko nesedí. 😕 😕 Viem, že je to tam napísané tak. 🙄

mijadave
27. jan 2012

@1lubika aj tak si myslim, ze to nie je taky strasny prehresok 😀 uz budeme mudrejsie 😉 tiez som rada, ze je tu takato stranka... 😉

sisanka
27. jan 2012

kocky ja som citala ze niektore baby miesali bielkoviny a takisto chudli cize jedenkrat ked si date vajicko so sunkou sa nic nestane,alebo zapecene masko so syrom 😉 ja sa nan chystam zajtra....dnes mam vitaminy a len tak zo srandy som sa postavila na vahu a ze 5kg dole....mi to neslo do hlavy 😀 uvidim zajtra po dnesnom 5.vitaminovom dni... 😉 inak dnes som len na caji a polievke...boli ma v krku poriadne tak nemam chut jest nieco....akurat som si dala trosku zavaranych hribikov 😀

mijadave
27. jan 2012

@sisanka ved aj mne to mamina hovorila, ze ked ju drzala prvy raz, tiez miesala bielkoviny a napr. kukuricu si bezne davala na zeleninovy den na veceru (1 cely klasok) a tiez pekne schudla 😉

sisanka
27. jan 2012

@mijadave to su take male veci si myslim...a chudnutie je hlavne v hlave,cize nevedomky porusovala a nebrala to ako prehresok tak pekne chudla 🙂 npar. ja ked kazde rano cvicim tak si predstavujem ako sa v lete natiahnem do siat ktore som nemala na sebe 4roky 😀 a hned mam lepsiu naladku,lepsie sa mi drzi dieta a nelaka ma ju porusovat 😉

mijadave
27. jan 2012

@sisanka to si presne napisala 😉 ja zas ked ma chytne kriza, ze by som daco zobla, co v ten den nemozem, tak si tiez seba predstavim v mojich najlepsich rifliach, ktore som na sebe nemala uz skoro 2 roky a hlavne bez bruska ako v 7. mesiaci a tiez ma to hned prejde 😀

1lubika
27. jan 2012

dievčatá, zajtra mám ťažkú skúšku 😠 😠 😠 Máme stretko zo základnej školy 😢 😢 a vychádzajú mi škroby. No neviem, ako to zvládnem, ale budem sa snažiť samú seba ovládať. 😠 😠 Ved ked si zas predstavím, že som už na dobrej ceste postupného chudnutia a teraz by som to mala pokafrať - no ☹ ☹ Budem si musieť asi zašit ústočká, aby ma nelákali určité pochutiny. 🤐 🤐 Doma sa to bude dať, ale večerom - máme to až o 17,00 hod. Zachráni ma len silná a pevná vôla 🙂 🙂 Držte palce.

79zuzana
27. jan 2012

joj, jakeby ste o mne pisali. Tiez ked som hladna tak si predstavujem ako sa konecne vojdem do svojich starych rifli a do siat🙂 A viete co som dnes urobila? Bola som v meste na vypredajoch a nasla som super nohavice akcia z 35 eura na 7. No nekup to.. co na tom ze velkost 38 😀 😀 😀 a mam super motivaciu teraz. Ale uz som zvladla piaty den. Som na seba normalne pysna... aj ked hladna 😅

hava77
27. jan 2012

ahojte som rada ze riesite prehresky , je super vediet ze neporusujem sama 😀 , dens mam strasnu chut porusit a dat si teraz vecer vinko a arasidy. ja som si dnes dala cestoviny s paradajkovou omackou tych 120 gramov o 12 a bolo mi zle az do 16tej taka som sa nie ze objedla ale obzrala 😀 . povedala som si ze varim uz max 80 gramov.
je super ze kazdy den si tu od vas precitam recept na nieco chutne uz sa tesim na ako si spravim karfiol ten ma este nenapadol. alebo spenat s vajickom mnam.... no chute si robim, ale zajtra vitaminy 😒 . pisali ste ze si davate na obed zeleninkovu polievocku? a zemiaky v nej sa rataju ako skroby? ci davate len mrkvu petrzlen a kalerab a tak? pre mna je vikend najhorsia "hrozba" porusenia ☹ tak dufam ze vydrzim.....

79zuzana
27. jan 2012

@hava77 ja varim zeleninovu polievku bez zemiakov. Tie su len na skroby. Davam tam mrkvu, petrzlen, kapustu, karelab a karfiol... pripadne co este najdem v obchode rano 🙂

mijadave
28. jan 2012

@hava77 aj ja mam problem cez vikend 😉 clovek je doma, viac sa stretava s jedlom, ked vari, dava detom.... a vtedy aj menej pijem... v praci si postavim na stol pollitrak caju a popijam... doma si mozem postavit caj na stol, no kedze nie som stale v kuchyni, tak na to potom zabudam.... 😒

vriend
28. jan 2012

Ahojte citam, ze ste niektore prave zacali s dietou, rada by som sa pridala, ale este asi budem musiet pockat kym prestanem kojit, alebo tato dieta nema na kojenie ziaden vplyv?

79zuzana
28. jan 2012

@vriend ahoj, ja by som s dietou pockala, teda som aj pockala, az kym som prestala kojit. Predsa len kazdy 4. den je len ovocie a zelenina a neviem ci by to bolo velmi prospesne pre babatko.

sisanka
29. jan 2012

@vriend ahoj ja maleho kojim a momentalne drzim dietu 22.den..a tvoj maly je starsi od mojho...nasmu vobec neprekaza ze kazdy 4.den papame len ovocie zeleninu....hlavne ze vela pijem... 🙂 aj tak uz prikrmujeme vo velkom 😉

79zuzana
29. jan 2012

ahojte, ako vikendujete? dufam, ze velmi neporusujete dietku 😀 😀 😀 Mna muz nahovaral vcera na pohar vinka ale odolala som. Povedala som mu, ze ak sa mi podari schudnut este 3 kila tak to oslavim s vinkom. Dovtedy ani kvapka 🙂 Dnes mame UH, na obed sme si dali zeleninovu pizzu bez syra, no poviem vam, pizza bez syra nie je pizza. Ale zjedli sme a uz sa tesim na kolacik 🙂

sonicc
29. jan 2012

ahojte, sem tam vas citam... dnes som na 6.dni... zatial na pocudovanie celkom v pohode 😀
tiez este kojim a myslim, ze to moje mliecko zatial ziadno neovplyvnilo 😉
nemam moc casu sem chodit,ale dufam,ze takto sa mi bude chudnut lepsie,ked viem, ze v tom nie som sama 🙂

rebeka1977
29. jan 2012

Ahojte tak sa hlasim opat ...ja mam zajtra vodovy den a zatial je to len -3,8kg☹((( som z toho dost sklamana, ale viem dovod...teda uz ho konecne viem...mam rozhasene hormony, opat mi TO meska uz cez mesiac + moja hypotyreoza = velmi pomale chudnutie. Naviac som chora, tak rozmyslam, ze vodovy posuniem, kym vyzdraviem....

hava77
29. jan 2012

ahojte ja som mala dnes bielkoviny a myslim ze som to dnes prehnala s jedenim 😒 jedla som len maso so zeleninovym salatom, ale velke mnozstvo ☹ sama som zo seba taka sklamana 😝 . a este k tomu mam strasnu chut na sladke ale taku ako pocas celej diety nie 😠 .
ja som nakoniec spravila len mrkvy, petrzlenu a kalerabu a bola vyborna...zajtra mam skroby a tak ma napadlo ci mozem ryzu s fazulou, kukuricou a paradajkovym pretlakom?

veronka2008
29. jan 2012

@martina020202 ahoj ja si chystam obed do prace den vopred a v praci si to len ohrejem 🙂 🙂 🙂 🙂

veronka2008
29. jan 2012

ahojte babenky tak ja dnes vodovy den za sebou doobedu som dospavala ples, tak som ho mala len od obeda 🙂 🙂 🙂 ale po plese mi nejak nebolo dobre tak som si musela dať vyvar 😢 😢 😢 😢 😢 inač by som asi neprežila a inač v pohode zajtra sa budem važiť aj merať uvidime ake budu miery 😎 😎 😎 😎 😎 😎 zatial na miss to nebude ale uvidime zajtra mam bielkoviny a už mam nachystany šalatik s kuracim meskom a plesnivym syrom juuuj už sa tešim 😝 😝 😝 😝 😝

cessy
29. jan 2012

no ahojte, konecne som sa sem dostala. ma piatok sommala este neake torticky, sobotu ples a konecne oddych. len som neaka nachladnuta. samozrejme som posledne dni porusila, ale pokracujeme dalej 😉

zajtra prvy vodovy 😎 😎 😎 , hadma to neako zvladnem 😕 😕 😕