90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
1. feb 2012

@cessy este nie...ale tiez by som ho chcela skusit...zevraj je polievka ze neho dobra,len nejako mi to nikdy nenapadne kupit 🙂 alebo aj kus-kus...to by sme mohli cez UH,nie?nejako nemam odvahu ho urobit 😀 az sa mi neurobi kasa zneho...

lucxy
1. feb 2012

ja som uz raz tuto dietu absolvovala este kedysi ked mi mala mala 15 mesiacov tusim,,,,,no a teraz by som chcela dat dolu 7kg cca,,,,takze uvidime,,,na ranajky som mala hrozno,,,a banan,,,najtazsi je zaciatok to si pamatam aj vtedy po prvych dvoch tyzdnoch uz to bolo super,,,, 🙂

lucxy
1. feb 2012

hm ta cicerova polievka mne dost chutila robila som ju ale len raz,,,ale bola dobra,,,, 🙂

cessy
1. feb 2012

@sisanka cicor je dostat aj suseny a myslim, ze aj v konzerve, ako fazulku v slanom naleve. kus-kus som jedla, ale mne to moc nechutilo 😉 tak to ma moc nelaka

cessy
1. feb 2012

@lucxy napeses nam recept????

lucxy
1. feb 2012

no kebyze si ho pamatam,,,hihi,,,bud som ho robila z tej knizky co je v 90dnovke alebo z mimibazaru co su recepty 😅

cessy
1. feb 2012

babule co si chystate na obedik????

nicollka
1. feb 2012

tak mam v sobě dva banány, uvařila jsem čaj a těším se na oběd 🙂 dnes mám bílkovinový den .. tak bud najdu maso nebo uvařim tři vajička , k tomu mam kedlubnu, okurek a na večeři teda zase vajca. Je to takto dobře? místo vody můžu pít čaje? děkuji moc, to prostě musím zvládnout 😠

sisanka
1. feb 2012

@cessy ja mam bielkoviny a idem si urobit tofu na cinsky sposob.... 🙂

mijadave
1. feb 2012

@nicollka ano, myslim, ze je to tak spravne 😉 ked mas vajicka, nejes maso a naopak, netreba to miesat... 😉 neboj, zvladnes 😉

mijadave
1. feb 2012

@cessy ja mam dnes cestoviny s poprazenou struhankou a hroznovym cukrom 😉

cessy
1. feb 2012

@nicollka len jeden banan by sa mal doobeda papat

cessy
1. feb 2012

@mijadave mnam,mnam, ja si budem zajtra po treti krat robit s makom 😀

cessy
1. feb 2012

inakja som si dnes vazila moju porciu, dala som si tych 120g a myslim ze som si davala doreraz viacej 😕 😀 .
no nevadi aspom uz viem.

v Dukanovej diete som citala, ze tam sa moze ryze, cestiny, zemiakov az 220g 😕

mijadave
1. feb 2012

@cessy ja mak velmi nemusim, radsej struhanku 😉

79zuzana
1. feb 2012

ahojte. Ja mam dnes skrobovy. Na obed som mala ryzu s chilli con carne fazulou 🙂 polotovar z plechovky, ale dnes som piekla tortu, tak na varenie nezostal cas 🙂 Moj prvy velky uspech... 10. den diety a 2 cm z brucha dole a 3 cm z bokov dole... hura... len tak dalej

@lucxy
@nicollka vitajte dievcence v tejto diete, nech sa vam dari 🙂

nicollka
1. feb 2012

jej jen 1 banan? tak to uz bych odpadla :D no asi se budu snažit jist spravné jídlo a potom začnu ještě tedy i ubírat. Aby se mi nesrazilo mlíko hlady :D A na oběd to je zase nějak v gramech teda? kolik toho můžu? nebo třeba plný talíř špaget s kečupem? no asi bych si měla přečíst tu knihu , musim najit čas na to

cessy
1. feb 2012

@nicollka banan by sa mal len jeden, potom si mozes dat ine ovocie. ale ak estekojis, tak to neber tak vazne 😉

tiez som si myslela zemozem, kolko mi chuti, teda za tanier, ale asi vcera tu kočky pisali, ze len 120g ☹ tak neviem

cessy
1. feb 2012

@mijadave komu jak chuti 😉

cessy
1. feb 2012

@79zuzana aku si to mala fazulku???? to som este nevidela 😕 😕 😕

79zuzana
1. feb 2012

@cessy joj, ale ja nezijem na sk, tak neviem ci tam nieco take mate 🙂

nicollka
1. feb 2012

@cessy děkuji moc za rady. no zkusim držet správná jídla a ubírat na jídle , bojím se abych nedošla hned o mlíčko. Ale tak dnes sem zvládla uff a za chvilu spat 🙂
no zkusim zvážit že kolik to je 120g na talíři a večeře poloviční 60g tak aby mi to stačilo 🙂
díky za rady

hava77
1. feb 2012

ahojte, tak ja dnes po ovocnom dni -5kg 🙂 🙂 🙂 tesim sa a drzim dalej 😀
sisanka tesim sa na spolocnost 🙂 😉 dvom nam ta voda pojde urcite lepsie 🙂 a moze sa v ten den cajik?
inak aky vyznam ma vlastne ten vodovy den?
cessy aj u nas mame tu fazulu ma ju bonduelle je s kukuricou a v paradajkovej stave a je vyborna myslim ze je to mexicka zmes
nove kocky vitam vas v klube 😎
inak tych cestovin som si aj ja dala 120 g v surovom stave a bola to riadna porcia, uz si davam menej lebo mi bolo zle od prejedenia 😎

sisanka
1. feb 2012

@hava77 ak si ty mala dnes ovocny den tak nedrzime narovnako 😀 ja som o den popredu...dnes som mala bielkoviny,ty mas vodu teda az v pondelok..kukla som aj tabulku,zacala si o jeden den po mne 😉

hava77
1. feb 2012

sisanka och tak to je skoda 😒 a este aj neviem ratat 😀 no a velmi by vadilo dat si ho v nedelu? nezvladnem to v robote 🤐

hava77
1. feb 2012

baby ako robite ze vam hadze zavinac pred oslovenie? ci ho tam dotuknete klasicky?

79zuzana
1. feb 2012

@hava77 musis kliknut pod prispevkom komu chces napisat na to modre "odpovedz" a napise ti to samo zavinac a meno 🙂

awooojky
2. feb 2012

@cessy no uz som tu.. ahojte babule..:D
ja som sa sem nevedela nijak dostat a este nam aj blbol net. kym mi vobec nacítalo uz som musela ist.. konecne som si vybavila novu doktorku obvodnu.. aj ten moj chlap cestovný pas ja v banke zmenuý mena uctu... a také veci co este trebalo.. na ktoré som zabudla..ja som smutna lebo sa mi drzí rovnaká váha 92,3 uz dlho vcera na obed ze 91,2 ja happy a rano zas to isté.. neviem co sa to deje ale nic to dietujeme dalej...muzik moj je doma nerobia lebo su velké mrazi a neda sa im robit v tej zime.. od povdelka su doma a asi aj buduci týzden.. joj sa bojím ako videme sak to bude jaka vyplata.. potom si precitam spatna ako sa vam darí. mi dnes ovocícko zeleninka.. dufam ze vam to ide lepsie ako mne..:D

sisanka
2. feb 2012

@hava77 to neviem ci si ho mozes posunut...ale moja mama si ho ide tiez vymenit...ma ho mat so mnou v nedelu ale kedze je v praci tak si ho da az v pondelok...a v nedelu bude mat klasicky bielkoviny,v pondelok vodu a v utorok skroby,atd...

mijadave
2. feb 2012

@awooojky ahoj, no mne tiez teraz nejak nesla velmi vaha dole... len 0,5kg ale aj tomu som rada 😉 ja mam dnes tiez vitaminy... mm mi urobil na dnes obed, lebo som vcera zalahla, nejako som nachcipana a zmohlo ma to... mam dusene sampioniky s brokolicou, cibulkou, kapiou, cesnakom a korenim.... mnamka... tesim sa na obed... dnes som zatial nic nejedla, nejak mi nechuti... 😒