90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1lubika
11. feb 2012

@mariannaz no ahoj, pýtam sa , to si koľko dní držala dietu, ked si tak veľa schudla???. 😨 😨 Ja ju držím 5 týžden a mám len 5 kg dole - síce vidieť na objeme - pás a boky. Ale aj tak. Obdivujem ťa. 😨 😨
Dnes mám UH, síce neviem ešte čo budem obedovať, ale niečo si spravím pod zub. A k tomu ovociu - dievčence, ja zatiaľ nemám problém, že by mi nechutilo. Len už nezjem tak viac ovocia ako predtým. Stačí mi aj jedna mandarínka, alebo polka banána. 😒 Ale ma to zasýti. Jedna známa vravela, že si ráno robí s ovocím mliečny koktail - no neviem či je to dobrý nápad. Ale jej to chutí - to na prestriedanie. 😖 😖 A takto si to potom mení.
@sisanka však to trošku zbadať, že máme menšie brucho alebo boky. I ked niektorí v okolí to neregistrujú, ale máme taký dobručký pocit samé so seba. Ja sa tiež doteším a potom som taká kludnejšia. Takže sa máme trošku radšej ako predtým.

sisanka
11. feb 2012

@1lubika praveze mne kazdy vravi ze vidno ze som schudla,len ja som to nejako stale nevidela 😀 a vcera konecne ano,ale chudsie sa citim uz od zaciatku 😀
niekedy je lepsie rano nieco tekute,preto aj vela pijem ale hryzt ovocie mi nejako nechuti...dobry koktejl je aj vymixovany banan s pomarancom...ale momentalne mam radsej ak si odstavim citrusy a to vypijem 😉
inak ja mam dnes skroby-mam chut na zeleninove rizoto so salatom,uz sa tesiiim 🙂

mattahari
11. feb 2012

No baby, mna dnes pochvalila svokra !!! ze vidno, ze som schudla, hlavne na tvari. A to bola asi 1. pochvala od nej vobec v zivote 🙂 aj ked mne sa zda, ze viac na bruchu 🙂 🙂 🙂 ale od nej mi to prislo ako super motivacia do dalsich dni. Aj manzel na mna pokukuje, ze by sa tiez pridal, tak rozmyslame nad vhodnym dnom, aby sme sli spolu na to 🙂 No cakaju nas dva plesy po sebe teraz v piatok a sobotu, tak ho prehovaram, ze az po nich, staci, ze na mna budu vsetci kukat jak na cudo, ked budem namiesto vecere tlacit nejaku mrkvu 😀 😀 😀 aby sme nevyzerali jak dvaja tuk-tuk... V sobotu mi vychadzaju vitaminy a neporusim ani kvoli plesu a v piatok na UH netusiiim, co budem papat, zeby tortu ??? 🙂
Inac, mne ked uz nechuti normalne ovocie na vit. den, tak si zobkam hlavne na veceru susene s niekolkymi orechmi, samozrejme nie vela, je to predsa sladkeee, tak jednu hrst. A podobne ako vy niektore tiez radsej pijem stavy. Dnes to mam za -7kg 🙂

79zuzana
11. feb 2012

@1lubika ved si krasne schudla za 5 tyzdnov 5 kil. Viac by ani nebolo dobre. Tak by sa vraj malo kilo za tyzden.

Dievcata, tak sa idem chvalit po dnesnom vazeni a merani. Vazime sa doma s muzom kazdych 10 dni. Takze celkovy ubytok vahy za prvych 20 dni je 3.3 kg, ale co je pre mna dolezitejsie tak mam 6 cm z brucha dole 🙂 Tak som sa rano vytesovala, ze ani hladna nie som 🙂 Vecer vsak trosku urcite porusim, ideme na party, tak si dam asi pohar vinka a nieco drobne pod zub 😝
Drzim vam vsetkym dalej palce k uspesnemu pokracovaniu a prajem pekny vikend 🙂

mariannaz
11. feb 2012

@mijadave a ako to pripravuješ?

mariannaz
11. feb 2012

@1lubika prvýkrát som držala 3mesiace a potom som si dala pauzu a davala som si tu dietu napr. na mesiac tak zase pauza a tak dookola. Zo stovky som zišla za približne 5-6 rokov

mariannaz
11. feb 2012

@sisanka mne ked už nechutí ovocie tak si dávam na raňajky detskú vyživku 😉

79zuzana
11. feb 2012

@mariannaz dobra si, ze si dokazala takto schudnut...naozaj

mariannaz
11. feb 2012

ale koľkokrát som išla držať tú dietu, začala som a nevydržala som ani 2dni, to musí na mňa prísť také obdobie, že cítim, že to zvládnem,tak ako teraz zase po dlllhej dobe 😀
ale nieje to jednoduché ked pozeráme ako ostatný si pakajú čo chcú, hlavne na ranajky ked pozerám na tie fajne čerstvé obzvlášť vypečené rohlíčky, tak vtedy až slintám 😀 ale vždy si potom predstavím, že jaká budem kočka ked schudnem a že si dovolím obliecť aj nejakú tú minisuknu bez komplexov, lebo to je môj tajný sen 😀

mariannaz
11. feb 2012

jóój baby, keby sme už tak mali koniec diéty a schudli toľko, koľko každá chce 😒

79zuzana
11. feb 2012

@mariannaz toto je este len moja prva dieta a zacala som ju drzat spolu s muzom, takze sme este obaja velmi pozitivne naladeni a navzajom sa podporujeme 🙂 velmi velmi dufam, ze na ten elan vydrzi az do konca, lebo velmi velmi chcem schudnut tie moje hrozne kila. Ale konecne moje brucho uz nevyzera akoby som bola tehotna v piatom mesiaci,... uz len v takom stvrtom 😀 😀 😀

mattahari
11. feb 2012

@mariannaz Dobry napad s tou vyzivkou, mam ich urobene neurekom domace, ale decka chcu len kupene, aj ked tie moje su myslim rovnako fajne, len trosku hustejsie. Tak im ich zjem... 🙂

anabelka83
11. feb 2012

ahojte,ja som tiez zacala papat tu detsku vyzivu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 lebo nejak mi prestalo to ovocie chutit,este nastruhane jablcka so skoricou,ale posledne som si kupila take kysle ako citron 😀 😀 😀 😀 😀 ale co ved musime nejako vydrzat nie?dnes mam ovocny den a tiez som vytiahla odstavovac idem si nejaku mrkvu don hodit s jablkom a pomarancom 😉

hava77
11. feb 2012

ahojte paci sa mi ako ste popisali ake sme na seba hrde 🙂 🙂 🙂 aj ja mam tento pocit a je to fajn. a ked sa pozriem do zrkadla je to este viac fajn 🙂 🙂 ja som dnes mala bielokoviny, ale mam strasnu chut na sladkeeee - pomoc 😎
@mattahari ta pochvala od svokry teeeda si si ju musela uzit 🙂 😉
inak sa chcem spytat skusenejsich kuskov 🙂 kam patria ryzove rezance? je to skroby alebo cestoviny ?

mariannaz
12. feb 2012

@hava77 tak pravdu povediac ešte som ich nikdy v tej diéte nejedla, takže netuším.... 😒
a nečítala si napr. v zložení že čoho obsahuju najviac?

cessy
12. feb 2012

Ahojte. mam pokazeny pc, do prace nechodim, tak s netom je problem 😠 .
dietku drzim, sice posledne dni je to zle, zle....ale od dnes zas na ostro. stale si drzim tych 5 kg. do leta mame este cas tak chudnime 😵

79zuzana
12. feb 2012

Ahojte... hlasim sa aj ja po vcerajsom pokazenom dni...teda len vecer som skazila. Mala som vitaminy, a vecer sme boli na party, tak som si dala sendvic a kuracie masko a dva pohare vinka. Dnes bielkoviny a pekne dodrzujem dalej. Na ranajky bananik, na obed steak a zapekana zeleninka. Vecer bude to iste, ale malicka porcia.

hava77
12. feb 2012

@mariannaz ne citala len sa ma pytal kolega a nevedela som mu povedat. ale on mi dava nie otazky ale chytaky ohladom diety 😎

cessy
12. feb 2012

@hava77 ja si myslim, ze tie rezance patria do skrobov, lebo ich papavaju aj bezlepkači, takze by nemaly obsahovat lepok. keby obsahovali muku tak by patrili do UH.

1lubika
13. feb 2012

dobré ránko 😅 Zas sa nám začína nový týždeň - takže s veľkou radosťou vykročme, aby sme mali čo najviac síl na zdravé chudnutie. 😎 😎
@mariannaz - ja tiež pred 4 rokmi som mala 97 kg - a vtedy som si nejak uvedomila, že asi stačí. Pomaly som priberala -a ani som sa nad tým nepozastavila - tam 1-2 kg, potom zas2-3 kg až som sa vyšplhala na takú obrovskú váhu. Vtedy som začala mať zdrav. problémy - ktovie pokiaľ by to šlo, keby sa mi neozvalo moje zdravie. 😢 😢 Tak som si upravila stravu - vyhodila sladké, chlieb - a tak sa mi podarilo asi za 10 mes. 8 kg dole. Bola som hrdá, že mám pod 90 kg. Odvtedy som aj cvičila, aj celkom dobre sa stravovala a za 2 roky mi zliezlo len 4 kg. A dalej nie a nie ísť dole. V novembri som sa tak trošku začala touto dietou zaoberať - a vtedy mi išlo dole tak 2 kg. - ale len do vianoc. No a samozrejme cez vianoce boli kilá naspať. 😢 😢 😠 😠 Takže ja som typ, že jednoducho si musím dávať pozor na stravu do konca života, ak nechcem vyzerať ako nejaký tučko. ☹ ☹ Pri tejto diéte sa mi zmenili chute - ako v tehotenstve, ale naopak - vlastne mám menej chuti na sladké, alebo nejaké kysnuté pečivo. Len raz za čas. Takže u mňa to ide tiež veľmi pomaly.
Tak sa držte a chudnite 🙂 🙂 🙂

sisanka
13. feb 2012

ahojte babulky ja somt iez vikend pomrvila,teda sobotu ale za to v nedelu sa mi moje porusovanie vypomstilo!!celu nedelu som lezala co mi bolo strasne zle...mala som UH a zjedla som len na obed cestoviny-na veceru som nemohla do seba nic dostat...tak ma to trosku aj potesilo lebo by som urcite hluposti pojedla znova...ale aj som sa poucila a vstupila si do svedomia 😠 😠 😠 nepotrebujem aby mi bolo znova zle,aj ked neviem ci to bolo jedlom lebo je u nas nejaka crevna viroza....

mijadave
13. feb 2012

ahojte dievcata... nebola som tu dlhsie, cela rodinka sme si presli crevnou virozou 😒 ale uz sme ok 😉 @mariannaz myslis tu ryzu s fazulou? najprv dam varit fazulu, potom ked je tak na 3/4 uvarena dam na vrch ryzu a varim spolu v tej vode z fazulou a trosku posolim, ak je este treba dolejem vody... podavame s poprazenou cibulkou 😉 je to uzasna mnamka 😉

mariannaz
13. feb 2012

@mijadave znie to dobre, vyskúšam

mijadave
13. feb 2012

@mariannaz vyskusaj, ja som minule nestihla namocit si fazulu a nechcelo sa mi ju tak dlho varit, tak som pouzila z konzervy, no tu je postum trosku iny - zliala som si stavu z konzervy a v nej som si uvarila tu ryzu, ked bolo malo vody, tak som doliala... a to horucej ryze som vmiesala fazulu a bolo to tiez vyborne a hlavne velmi rychle... na to uz len cibulka a dobru chut 😉

mariannaz
13. feb 2012

Tak ako sa držíte? Ja mala včera mäsko tak som sa fajne opapala, skôr prežrala, lebo som jedla varené údené rebierka s cviklou a dala som teda riadne porcie 🙂
dnes mám ryžu so šošovicou a kyslou kapustou, niečo ako koložvárska kapusta ale namiesto mletého mäsa som tam dala šošovicu v konzerve, už je mäkká a maličká a fajna.A k tomu som si ešte dala zase cviklu 🙂 Ja teraz trepem cviklu ku všetkému, neviem sa jej dojesť, kým sa jej neprejem a potom ju nezochcem na čas ani vidieť, tak ako aj brokolicu, od začiatku diéty som ju všade pchala a teraz ju už nemusím, teraz pchám všade cviklu 🙂 a na zajtra ešte neviem čo si mám dať, doteraz som jedla len cestoviny a teraz si dám asi picu, v PO robia v Kukarachi pica základ a to je len posúch, potretý tým všetkým len už neni žiadna obloha a to je presne pica pre mna 🙂 a stojí len pár eur asi ani 2eura nestojí lebo už na cestoviny nemám zajtra chuť .

mijadave
13. feb 2012

@mariannaz to znie dobre... ja mam dnes tiez skroby... mala som zemiakovu kasu s cesnakom a k tomu kyslu kapustu a cibulku... mnamka... inak s tou brokolicou - presne, aj ja som ju na zaciatku do vsetkeho pchala a teraz ju uz nemusim, podobne aj karfiol... 😀 ja este neviem, co si dam zajtra... tiez rozmyslam nad pizzou 😉

mariannaz
13. feb 2012

poradťe vaše obľúbené recepty na tretí deň, lebo mňa už nič nenapadá...idem ešte počítať aj tú stránku s receptami k tej diéte, či ma niečo ešte nenapadne. sa mi zdá, alebo zmizli s tade smajlíky??

mariannaz
13. feb 2012

@mijadave Takže máme rovnaké poradie dní? super....budeme si aspoň písať čo ktorá varila aby sme mali inšpirácie do ďalších dní 🙂

mijadave
13. feb 2012

@mariannaz jasne... a ktory den diety si dnes? ja som 35.den

mariannaz
13. feb 2012

tak to si dobrá ja ešte len 22deň a koľko si už dala dole? Ja na začiatku mala 76kg a včera som sa odvážila a mala som 71,6kg ta som skákala od radosti jak na vianoce a to potom mám ešte väčšiu chuť vydržať dokonca.