90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mariannaz
14. feb 2012

@79zuzana to bol aj môj problém, každé ráno sa vážiť a potom som bola nervózna,že váha stojí ale teraz sa vážim vžd len v sobotu 😉

nicollka
14. feb 2012

tak jsem porušila dietku - oběd pečené kořeněné brambory a ted jsem si dala celozrnny dalamanek ale už nejim nic pěkně brzy chrupat 🙂

mariannaz
14. feb 2012

@nicollka ale ved čo som čítala, tak aj v bielkovinový den sa môže k obedu krajec chleba 😖

nicollka
14. feb 2012

@mariannaz ja se vážím aj ráno aj večer asi budu muset schovat váhu někam do skřině

nicollka
14. feb 2012

ja jsem četla že celozrnné pečivo v škrobovy den ten mam dnes, v cukerný den což mám zítra ted i v bilkovinovy ? no asi se může skoro pořád 🙂

mariannaz
14. feb 2012

teraz som čítala na tej stránke o tej diete a tu inak píšu jak som čítala ja v knihe,o som si už skôr kúpila.V knihe sa chlieb môže na obed krajec prvý a asi aj druhý deň a tu píšu že len v druhý den sa môže a aj v tretí deň že sa môže chlieb s maslom , tak teraz neviem, ktoré je správne. 😒

1lubika
14. feb 2012

@nicollka my máme asi rovnaký den. 🙂 Dnes zemiačiky a na zajtra si akurát varím rezance s makom. 😝 M 😝 mnamky. Už sa teším na zajtra. Takže uvariť a rýchlo spať 😠 😠 .

zanulienka
14. feb 2012

kocky..poprosim recept na 90 dnovu dietu..niektora ktora ma cas.na mail-domisofi2@hotmail.com..dakujem

zanulienka
14. feb 2012

vlastne aj poradit by som chcela,ze ako sa treba stravovat a tak

sisanka
14. feb 2012

@mariannaz uz ano,dnes som pekne uz pokracovala bielkovinovym dnom 🙂

zanulienka
14. feb 2012

nieco som si poprecitala na nete..su recepty na 4 dni a tie sa potom stale opakuju dokola?

cessy
14. feb 2012

ahojte, tak zajtra ovocko......mam nakupene banany, kiwi....nakarajat, zamiesat super kombunacia, doporucujem 😵

cessy
14. feb 2012

@mariannaz co ja viem, tak chlieb sa moze prvy a druhy den k obedu, teda bielkoviny a skroby. 🙂
teda aspom ja tak papam.

mariannaz
14. feb 2012

@zanulienka presne tak, vlastne tie potraviny sa opakuju a receptiky z nich si už vymýšľaš sama 😀

mariannaz
14. feb 2012

@cessy a ja som si na zajtra nachystala veľkú jablkovú výživu a aj fajnučku mrazenu zeleninku,ktorú si uvarím 🙂

mariannaz
14. feb 2012

@cessy aj ja to tak poznám

1lubika
15. feb 2012

dobré ránko - ja som už po raňajkách - mandarínka a banán 🙂 Teraz zelený čajík, potom kafčo, a teším sa na obed. 😝
@zanulienka áno - sú základné 4 dni a tie sa opakujú, a 29. deň je vodový. 😵 😵 Zo začiatku som aj ja urobila nejaké chyby, ale čím ďalej budeš dietu držať, tým viacej o nej budeš vedieť. A tu som sa veľa dozvedela. 😅 Takže držím palce, aby sa ti darilo. 🙂 🙂 A chceš veľa schudnúť? Alebo len tak mierne. 😵 😵

zanulienka
15. feb 2012

@1lubika
@mariannaz dakujem..
ci vela?momentalne mam 63 kg a chcem naspat svojich povodnych 55 kg 😅 ,tak uvidime.zacala som cvicenim,chodim skoro kazdy den na take 2 hodky,kila mi dole nesli,ale napr.tuky tie hej..tak aspon nieco..a tak teraz to skusim aj kombinovat aj z touto stravou

mijadave
15. feb 2012

ahojte dievcata, ja mam dnes vitaminky... tiez som uz po ranajkach, 1 banan... 😉 lenze ms sa blizi a ja som hladna ako dvaja... 😒 ale vydrzime, na obed som si uvarila zeleninkovu polievku, uz teraz sa na nu tesim... 😉

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave ked sa jedia tie vitaminy,moze sa to kombinovat,ze vitaminy a zelenina?

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka no ja kombinujem tak, ze doobeda mam ovocie a potom na obed a veceru mam zeleninu... 😉 ved zelenina su vitaminy 😉

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave diky,musim zbierat info..aj ked priznam,ze ja a zelenina sa velmi nemusime

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka ved to ani ja, takze jem stale to iste dookola... najprv to bola brokolica s karfiolom, lebo to jedine ako dusene do seba dostanem, no uz mi lezu krkom, tak som si dnes spravila polievku s hraskom, sampionami a trolinkou brokolice... a samozrejme korenovou zeleninou, no tu som potom vybrala, lebo to nedokazem zjest... ja mam rada zeleninu surovu (mrkva, kalerab) inak nie... 😉 ale nejak to uz vydrzim 😉

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave tak sme na tom rovnako 😉 .ale uz fakt musim nieco robit zo sebou,tak vydrzim....dufam 😅

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka neboj, vydrzis, ja som sa dlho tejto diety bala... viem o nej uz vyse roka, moja mamina pri nej krasne schudla... prave ten vitaminovy den ma odradzal... a pozri som uz na nej 37.den 😉

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave a zijes? 😀

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave ja som este nikdy neskusala ziadnu dietu,nebolo mi treba,ale po tretom tehotenstve mi kila zostali a neidu vobec dole,mozem robit co chcem..a jest ani nejem vela a sladke uz vobec,akurat pred ms mam take dni,ze zahryznem do cokolady,ale inak ja je dlhy mesiac cokoladu ci keksiky nevidim

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka ano, zatial zijem... 😀 no ja som tiez nedietovala, len som minuly rok strasne pribrala pri hormonalnej liecbe, lebo sa snazime o tretie babo a to nie a nie prist... a pri tych liekoch som za pol roka nabrala vyse 12 kg... ☹ a nijak nechceli ist dole, tak som sa rozhodla... zatial mam dole 8kg, cize este aspon tie 4 by som chcela dat dole, pripadne aj viac, nebudem sa hnevat 😀

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave to mi je luto,ze sa nedari,ale uvidis,ze casom sa to urcite podari..ved sa to musi nie!

cessy
15. feb 2012

dobre ranko.....
tak aj ja mam vitaminy, banan uz je vo mne a rozmyslam ze co na obed, zeby jablko???? 😀 😀 😀 😀