90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave to je skratka neviem coho...tak uvidime

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka 😀 dobreeeee, ale ides to cvicit 😀

1lubika
15. feb 2012

@zanulienka mne sa tom sem-tam stalo, ale dala som si naozaj nejaký kúsok, lebo že by telo malo niečo prijať, že je to dlhé obdobie od obeda a aby si telo nerobilo zásoby - to ma poučila jedna známa a tvrdila, že preto mám spomalený metabolizmus 😅 😅 . Ja som predtým trebars večerala o 17.00 hod a ona mi tvrdila, že by som mala večerať okolo 18,30-19,00 hod.. Že si preto u mňa telo tvorí tukové zásoby 😢 😢 a tak človek nevie, kde je pravda. 😖 Jedny tvrdia, že máme jesť často a po troške a v tejto diete je zas, že jesť sa má len 3x za deň. ☹ ☹ Sama neviem. Možno nám niekto poradí, kto sa tomu venuje podrobnejšie a dlhšie ako ja. 🙂

zanulienka
15. feb 2012

@mijadave jasne,ze idem cvicit..mozno to vymodeluje zo mna modelku 😀 😀

zanulienka
15. feb 2012

@1lubika ja som tiez pocula,ze najlepsie je vecerat okolo 19.00

mijadave
15. feb 2012

@zanulienka drzim pasticky, nech to tak je 😉
@1lubika ved to, jedni hovoria tak, ini tak... ja sa snazim jest pri tejto dietke ranajky, obed, vecera (okolo 18.00-18.30) 😉

mariannaz
15. feb 2012

a ja baby jem večeru vtedy ako som hladná 😀
ak som dosť sýta od obeda, tak večerám aj ja až okolo siedmej ale niekedy som už taká hladná že len pozerám na hodinky kedy si už môžem dať večeru 😀

mariannaz
15. feb 2012

Dnes samá zelenina a ovocie a ja z toho už taká nafúknutá jak balón 😀

zanulienka
15. feb 2012

tak ja idem teraz vecerat...tu ubohu veceru 😅

cessy
15. feb 2012

@zanulienka no mne sa tiez este nestao, ze by som nechcela vecerat, zeby som nebola hladna... 😕 😕 😕 , ale chcela by som to zazit 😉

cessy
15. feb 2012

dajte typy na zajtrajsie bielkoviny 😵 😵 😵

zuzanat
15. feb 2012

tak dnesny den v pohode celkom, na obed som mala spagety a sojove granulky s kecupom. kedze vitaminy ignorujem, tak mam zajtra bielkoviny 😀 mama varila segedin, tak som si odobrala len maso a kapustu, s chlebom si dam 😝

zanulienka
15. feb 2012

@zuzanat to sa normalne da ignorovat vitaminy? 😀

zuzanat
15. feb 2012

@zanulienka da 😀 proste striedam len tri dni, vitaminy vynechavam

1lubika
16. feb 2012

ahojte, tak dnes vitamíniky - ovocie, zelenina a zas len ovocie, zelenina. 😀 😀 Na obed som si nachystala dusenú zeleninku na cibulke - večer som to chutnala - bolo to dobré. Uvidím, ako sa z toho najem na obed. 😨 Ale v prípade hladu si dávam parad. džús - ten mi najviac pomáha. 😵 😵 Dnes mám 41. deň a zajtra sa vážim 😖 Uvidím, ako som na sebe pracovala. 😀 😀

1lubika
16. feb 2012

@mariannaz ja sa tiež tak snažím, aby som vo vit. deň nemusela variť 😠 😠 Lebo to je iba pokušenie ☹ ☹ A tak som včera pre zbytok rodiny navarila maď. gulášik s cestovinou -pri varení som síce okúsila, ale ako by som to dochutila, keby som nevedela aké to je. 😨 No a mäsko mi zostane na zajtra - a celkom to mám potom v suchu. 😝 😝 /ak mi ho nezjedia všetko/.

mijadave
16. feb 2012

ahojte dievcata 😉 ja mam dnes bielkoviny, sa tesim... no dnes som bola nemilo prekvapena, som pribrala 0,5 spat... 😒 nechapem... no co uz... ideme dalej, teraz sa tak skoro na vahu nepostavim... 😒 ale moze to byt, ze sa mi blizi ms, tak mozno preto... 😒

zanulienka
16. feb 2012

@mijadave asi skor to,ze mas nafuknute brusko,preto mas o trosku viac

mijadave
16. feb 2012

@zanulienka tak dufam, lebo pravdupovediac sklamanie bolo uz aj to, ze sa mi zas nepodarilo otehu a k tomu sa postavim na vahu po tyzdni a aha ho... 😒 ale nevadi, ide sa dalej 😉

zanulienka
16. feb 2012

@mijadave neboj to pride...ved mas dve deti,tak aj to tretie musi prist 😉

mijadave
16. feb 2012

@zanulienka len sa mu akosi nechce... predtym na prvy sup a teraz vyse 2 rokov nic 😒

nicollka
16. feb 2012

dobre ranko tak dnes jedu taky vitaminky, snad nebude vadit že je budu zobat po celý den? nebo musim dodržet jen snidaně, oběd a večeře?
Tento den je teda "nic moc" 🙂 těším se na zítra na pořádný masisko. jinak zatim mam tak 1kg nahoře po třech dnech :( možná i kilo a půl, doufam se to otoči, musim si zakazat lozit na tu váhu každý den 🙂

@1lubika a na oblečeni, cm maš změnu? jsem zvědavá na váhu držím palec

zanulienka
16. feb 2012

@mijadave u nas tiez bolo to tretie..ze si dalo na cas,este som som aj prvych 5 mesiacov vkuse krvacala,vkuse mi tvrdili doktory,ze to bude aj tak nakoniec potrat a mylili sa!

mijadave
16. feb 2012

@nicollka drzim pasticky, nech dnesny den zvladnes v pohode... jest mozes cez vitaminy tusim kazde 2 hodinky 😉
@zanulienka no ja som bola 5x tehu na prvy sup, 3x samovolny potrat v 3. mesiaci a pri malej som tiez krvacala a brala lieky na udrzanie ;) ale vybojovali sme to... 😉

nicollka
16. feb 2012

vynecháš vitaminový den? to jde? funguje tato dieta i kdyz se nektery den vynecha nebo se třeba nějaký den zopakuje 2x po sobě ? ale dodrží se suroviny? bude to i takto fungovat??

79zuzana
16. feb 2012

dobre ranko dievcata. Ako pokracuje vsetkym chudnutie? Ja som sa uz uspesne druhy den nepostavila na vahu, na protest, lebo som posledne dni nic nechudla a tym padom som bola kazde rano nazlostena , ze dietujem a nic sa nedeje. Takze si pockam a v utorok sa odvazim. V pondelok ma caka prvy vodovy den 😀 tak dufam, ze aspon to pomoze k ubytku. A samozrejme, hlavnejsie su stratene cm... na to som zvedava najviac.

@mijadave ak sa ti blizia tie dni, tak je to normalne ze trosku priberies. Telo zacina zadrziavat vody, a preto je vyssia vaha. Ale neboj sa, o par dni bude vyssi ubytok, tak to potesi ;)

Ja mam dnes bielkoviny. Po vcerajsom vitaminovom dni som na ovocie chut nemala, tak som si dala polovicu bagetky s udenym lososom a syrom. Ved aj to su vlastne bielkoviny 😅 teda az na tu bagetu 😀 😀 😀

mijadave
16. feb 2012

@79zuzana gratulujem k uspechu nevazit sa kazdy den 😉 jasne, no ms by NEmala dorazit zajtra alebo v sobotu... 😉 dufam, ze ten ubytok uvidim, ja sa vazim, ked si spomeniem, no vacsinou na bielkoviny rano 😉

cessy
16. feb 2012

Ahojte, ani ja sa neako nevazim, lebo vaha mi vytrvalo stoji ☹ ☹ ☹
zacala som aj cvicit, tak stale dufam, ze sa to pohne. ☹

dnes mam bielkoviny, tak si robim asi neake vajicka, 😕

mijadave
16. feb 2012

@cessy ja dnes trosku porusim, mam na obed rezen, lebo vcera som po zumbe bola mrtva a v chladnicke boli este rezne, tak co s nimi, nevyhodim 😀 ale mam k tomu kooooooopec zeleninky, tak hadam to nebude az take strasne... 😉

cessy
16. feb 2012

@mijadave ja som tiez bola vcera na ZUMBU a dnes idem zas.....zatial ma to bavi a dufam, ze mi to aj pomoze 😕