90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
23. feb 2012

@cessy
@dajna11 ja tiez zumbujem, no len 1-2x do tyzdna, viac sa mi neda... bola som zatial 9x a super, velmi sa mi to paci, hoci niekedy som nestihala, teraz je to o tom, ze nie vzdy viem tie kroky, ked da nove, tak som obcas z nich jelen a hlavne mi nejde robit kroky, vrtiet bokmi a este a rukami ist nejaky cvik... to som v koncoch... 😀 tak sa snazim hlavne nohy a boky zosuladit :D

dajna11
23. feb 2012

@mijadave ale ved hlavné je pohyb.moja dcera je antitalent na pohyb ale nutim ju chodiť lebo aspon nesedí na pc.skáč tam alebo pobehuje,lebo veru tanec to jej nejde 😀 😀 a ja som tiež pol roka nechodila takže občas hodí niečo čo nepoznám a tak tam poskakujem,ved je to o zábave nie?nieje to spartakiáda 😀

cessy
23. feb 2012

@mijadave tiez sa mi niekedy dari, niekedy nie....no a ako pises, ked su nove kroky, tiez mi trva pokedy sa do toho dostanem 😵

mijadave
23. feb 2012

@dajna11 presne, ved to tak beriem... ja nie som ktovie aky tanecnik, no velmi rada tancujem a si to aj uzivam... na zaciatku som sa hanbila, no ked som videla ostatne zeny a chlapa, tak som si povedala, ze ved si to uzi, no a co, ze Ti to nejde, dolezite je, ze sa snazis a ze mas pohyb 😉

dajna11
23. feb 2012

@mijadave presne a toto nám aj cvičitelka omiela,že bavíme sa...musíme kričať,vískať abaviť sa🙂

mijadave
23. feb 2012

@dajna11 nas cvicitel tiez stale, ze usmev, a niekedy, ked sa sustredis, mas vaznu tvar, tak nas zacne napodobnovat a to je potom okamzite usmev na tvari 😀

dajna11
23. feb 2012

@mijadave máte chlapa?to je super....to by som chcela🙂...naša je tehu kočka,ale cvičí tak som zvedava do kedy to zvládne 😀

cessy
23. feb 2012

no pojdem ja dnes zas cvicit, lebo ma neako hlad obchadza ☹ ☹ ☹

ako ste vy na tom???

lorine1
23. feb 2012

@cessy doslova hnus, nechapem ako sa ta autorka vraj stravuje uz 15 rokov... neverim... ale to 100 ludi 100 chuti...

lorine1
23. feb 2012

@mijadave si zlata idem si to hned nastudovat... moooc dakujem ... a kolko si uz schudla?

lorine1
23. feb 2012

@cessy uz mi poslala link... dakujem... zajtra zacinam.. papa

mijadave
23. feb 2012

@dajna11 ano, cvicitel ja chlap a je to cernoch, je to vraj najlepsia zumba v meste 😉 a chodi okrem cvicitela este 1 chlap a 1 chlapec, ostatne sme baby vo veku 7-60 rokov 😉
@cessy ja dnes necvicim a o hlade mi hovor, idem si podusit sampiony, lebo deti maju dnes pizzu za odmenu, lebo maly mi postupil na okresne kolo na Hviezdoslavov Kubin 😉 to bude pokusenie ☹
@lorine1 nie je zac 😉 ja mam zatial 8kg dole 😉 drzim pasticky, nech Ti idu kilecka dole 😉

dajna11
23. feb 2012

@mijadave ta to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.......my keed cvičíme tak po nás čumia chlapi čo chodia hrať do haly futbal.....

mijadave
23. feb 2012

@dajna11 my sa s takymi striedame v telocvicni 😉

dajna11
23. feb 2012

@mijadave no u nás by sme mali mať akože naraz trening🙂ale su tam veru fešáci sakriš.

mijadave
23. feb 2012

@dajna11 tak u nas su tam tiez niektori fesaci... 😀 nas cvicitel vcelku tiez dobre vyzera tu je http://www.zumbastudio.sk/ 😉

mijadave
23. feb 2012

@dajna11 nic moja, idem ja varit na zajtra a zehlit... pa 😉

79zuzana
23. feb 2012

ahojte dievcata 🙂 len na chvilku som sem skocila, kolko ste toho popisali 🙂 Ako krasne cvicite tu zumbu, ja som svoju nejak zacala vynechavat, nejak mi to doma popri malej zostava stale menej a menej casu. Ale aspon chodim na rychlu chodzu, tak dufam, ze aspon to bude mat nejaky vysledok. Dnes som mala UH... takze cestovinky s omackou a poobede kusok torty, ale poviem vam, ani som na nu nemala chut, mozno preto ze to bolo prave po tej chodzi. A prave som dokoncila pecenie, piekla som 5 druhov kolacikov, tak som taka nadychna tej sladkej vone, ze urcite som pribrala aspon pol kila 🙂 Ale nezobla som ani omrvinku 🙂 testovali to moji chlapi 🙂 Vazit sa budem pre istotu az na buduci piatok, to budem mat moj 40. den diety.

79zuzana
23. feb 2012

teraz som si vsimla, isla som zapisat svoje udaje o prvom vodnom dni do tabulky a to nefunguje... aj vam tak vypisuje, ze tabulka uz neexistuje?

mariannaz
24. feb 2012

@79zuzana idem pohľadať tú tabuľku a vyskúšať, ja som zatiaľ ju neskúšala 😒

mariannaz
24. feb 2012

Dnes mám ovocný den tak dúfam, že ho pekne zvládnem, lebo mi treba upiecť pre sestru na zajtra 2koláčiky 🙂 Zajtra robí oslavu synovi a fajne,že akurát mi vychádza mäsko, lebo bude robiť kuracie prsíčka, zeleninovú oblohu, tak mám o jedlo postarané 🙂 im k tomu pridá ryžu a hranolky, ale myslela aj na mňa a že mi narobí viac zeleninovej oblohy 😉

cessy
24. feb 2012

Dobre ranko.....

@lorine1 ja som teda vydrzala 2 tyzden, schudla som myslim ze okolo 3-4 kg, ale ako pises, bola to desna strava. ja zeleninu lubum, ale ked som si ju robila podla tych receptov, tak to mi veru nechutilo 😠

@mijadave my mame zenu na zumbe, bola som aj na chlapovi a to ma tiez bavilo. mlady muz bol aj inak orientovany, tak ten pohyb vedel tak pekne preciti 😉 , no proste mu to islo 😵

cessy
24. feb 2012

dnes bielkoviny, co budem papat??? 😕 😕 😕

mijadave
24. feb 2012

dobre ranko 😉
@cessy tak nas vyzera "normalne" orientovany 😀 rad sa pozera ako vrtime zadkami a prsiami 😀 ale kedze je to cernoch, tak mu to ide perfektne, oni to maju proste v krvi 😉 ja mam dnes omeletu s hraskom, cesnakom a sampionikmi a k tomu krajec chlebika a samozrejme vyvar 😉 vcera som mala strasnu chut na omeletu 😉 aj ked vecer to porusim, lebo ideme na tu akciu a tam mame na veceru stroganov z diviny a ine dobroty... 😉 ale nevadi, o nedele zas budem dodrziavat 😉

zuzanat
24. feb 2012

ahojte, ja sem radsej ani nepisem, lebo mi to teraz akosi moc nejde. Aj ked vela toho nezjem, ale obcas dzobnem aj do niecoho ineho 😅
Na zumbu chodim aj ja, teda ak sa mi da, lebo manzel chodi neskoro z prace a nema kto byt pri detoch. Tiez mam problem zosuladit ruky a nohy 😀 Ja nie som moc pohybovo zdatna, tancovat neviem vobec, ak tam nie som dlhsie a ucia sa nove kroky, vyzeram ako nemehlo. Ale je mi to fuk, aj tak si myslim, ze si ma viac menej nikto nevsima v tej rychlosti 😀 Na odreagovanie to padne vhod 😉
Dnes mam uhlohydraty, tak si dam na obed kolienka s rajcinovou omackou a na veceru zemlovku, kedze iny kolacik nemam 😀

79zuzana
24. feb 2012

ahojte... dnes mam vitaminy 😝 vobec ale vobec nemam chut na zeleninu ani na ovocie... to sa mi uz davno nestalo, ze ani zeleninu nechcem. Dam si zapecenu cuketu, paradajky a papriku na obed, ale mam pocit, ze radsej budem hladovat, ako toto dnes jest. A k tomu vsetkemu peciem tortu a 6 druhov sucheho pecivka a vsetko to tu tak rozvoniava po celom dome 😅 Asi vytiahnem zo skrine tie moje stihle nohavice, nech sa na nich popozeram, aby som vydrzala 😉

mijadave
24. feb 2012

@79zuzana jaj, tak ten pocit dobre poznam, tiez uz zeleninku a ovocie nemusim.... tiez mavam pocit, ze budem radsej hladovat 😀 vcera som to uz nezvladala, tak na veceru som si dala sampioniky na trolinke masla s arasidami, no to bola mnamka... 😀

cessy
24. feb 2012

no tak ja som dala na obed volske ocko a kuskom chlebika a aj salat.
idem to zapit vyvarom, dnes mam nan neaku chut 😵 😵 😵

mijadave
24. feb 2012

@cessy mnamka 😉 ja som ho dnes tiez s chutou vypila 😉

cessy
24. feb 2012

@mijadave no ale ja mam len z kocky 😕 ....ale aj na ten sa tesim, uz sa mi tu chladi 😵