90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
24. feb 2012

@cessy ja som mala tiez zo sacku 😉 francuzsku do hrnceka 😉

cessy
24. feb 2012

@mijadave a to moze byt aj taka??? no ja by som zjedla aj cestovinu 😨

mijadave
24. feb 2012

@cessy neviem, no nestihala som varit, tak som si ju vzala, cestoviny tam bolo asi 8 musliciek a kedze je dnes povoleny aj chlebik, tak som si povedala, ze tych 8 musliciek ma nezabije... 😀 ale ked mas vyvar z kocky, tak toto je v podstate to iste, len je toho menej... 😉 a tu cestovinu mozes predsa vzdy vybrat ;)

cessy
24. feb 2012

@mijadave no to mas pravdu........byva tam tych cestovin velmi malo.
ja si davm jednu kocku na 3x, rozrezem a zakazdym dam len kusok, lebo myslim ze jedna kocka je na pol litra a ja so robim tak do 2,5 salky a mne to chuti take nie moc silne 😕

mijadave
24. feb 2012

@cessy ved prave, ze si myslim, ze to neuskodi ;) tych cestovin je tam fakt malo a ja mam tiez rada slabsi vyvar 😉

cessy
24. feb 2012

@mijadave mam neaku krizu, stale mi po rozume chodi sladke......uz som si spravila ovocny caj ale stale sa ma to drzi 😠 😠 😠

cessy
24. feb 2012

http://www.varenie.sk/recept/zakusok-s-kyslou-s...

dievcata tento kolacik poznate????chcem ho mojim chlapom spravit zajtra.
no asi z toho mam taku chut na sladke, ked tu pozeram kadejake dobrotky....staci, idem radsej pracovat 😕

mijadave
24. feb 2012

@cessy ja mam tiez krizu, proste nejak ma chyta akoby abstak 😀 tiez sa uz neviem dockat, kedy budem zas jest sladke.... dnes vecer 😀 proste na oslavach sa neda drzat dieta a ani nejdem... 😀 no co uz, dobrovolne porusim... 😉

lorine1
24. feb 2012

Ahojte, no vcera som si to vsetko nastudovala a dnes som zacala... zatial to vyzera dobre tak som zvedava ako to pojde dalej, len s tou octovou vodou - to sa mi tam nejako nepozdava, totiz ocot sice spaluje tuky, ale aj odvapnuje ksoti ... potom sa uvolneny vapnik moze usazat v cievach a neda sa odburat... mozu sa pokazit zuby a tak... moj postreh... neviem aky mate nato nazor vy ...hmmm? inak sa mi ta dieta paci, nemusi to byt jednotvarna bezchutna strava... to je super... ake mnozstva si davate na obed? ako je tam pisane hlboky tanier? papa

cessy
24. feb 2012

@lorine1 ja to vobec nepijem, preto asi tak pomaly chudnem ☹ . ale je mi to nechutne a napina ma z toho.... 😝

sisanka
24. feb 2012

ahojte babule,par dni som tu nebola..nebol cas,dieta na bode mrazu az sa hanbim a teraz ma caka perny tyzden tak asi bude dieta bokom 😖 ale urcite s nou nechcem skoncit,len si dat pauzu ☹

siska8
24. feb 2012

ahojte dievčatá, musím sa podeliť o moju radosť...dnes držím dietu 9. deň. Bola som u švagriny a tá už videla na mne výsledok...donútila ma postaviť sa na váhu a že waaau...2 kg išli dole 🙂 Napriek tomu, že mám dnes bielkovinový deň, ako odmenu som si dožičila malý kúsok koláčika, ktorý mala švagriná upečený - rafaelový rez...Odporúčam mňam...a veľmi sa tešíííím, dúfam, že to takto pôjde ďalej 🙂

hava77
24. feb 2012

ahojte tak sa hlasim aj ja 😎 a tiez nemam dobre spravy 😀 nejak sa mi spusta moralka 😎 sem tam zobnem to sem tam hento...no dnes som sa neudrzala a dala som si trosku salatu(majonezoveho a) a bagetkuaj ked celozrnu aj tak ma to mrzi. takto sa neprehupnem cez - 10 kg.
baby co ste to pisali s tou octovou vodou? ma sa pit? ja som pocula nieco o citronovej vode, ze sa ma....ale k 90dnovke som to nevedela 😕
dievcence co ste zacali zaciaatkom januara ako ste na tom s vahou, ja mam dole 8 kg a neviem ci je to dost, alebo na seba pritvrdit 😉

79zuzana
24. feb 2012

@hava77 podla mna si dost schudla... vraj nie je dobre schudnut viac nez 5 kil za mesiac. Ja som schudla len 4 kila za prvych 30 dni a som spokojna. Organizmus si stiha zvykat na novu vahu a nenaskoci jojo efekt pri prvej normalnej strave. Inak to zobkanie je naozaj stale lakave. Ja si tiez musim davat pozor, ale nie vzdy sa podari. Dnes mam vitaminovy den a predsa som zjedla malicky kolacik ku kave. Ale nemohla som odolat popri tom dnesnom mnozstve pecenia co som mala 🙂 O tej octovej vode neviem, to by som aj tak nepila, ale citronova voda by sa mala pit hned rano na prazdny zaludok, Pomaha to na chudnutie,,, vraj...

@siska8 gratulujem k prvemu ubytku vahy 🙂 cloveka to tak potesi a povzbudi do dalsieho chudnutia 🙂 Inak tie sladke odmeny poznam aj ja , sem tam ich tiez vyuzivam 🙂

mariannaz
25. feb 2012

baby jak sa držíte? ja som sa dnes vážila v 34den a už aj ja stojím na váhe 🙂 do vodového to išlo pekne pomaly dole a už STOP , ale nevadí, ono sa to zase rozbehne 😉
Dnes mám bielkovinový deň, robila som si restované kuracie pečienky aj srdiečka, k tomu som si dala cviklu a idem do sestry na oslavy a tam si dám šunku, klobásu s cviklou, lebo robí veľkonočné misy 😀 a zajtra nedeľa, tak ja si dám zemiačky s kyslou kapustičkou 😉

zanulienka
25. feb 2012

cafte..babizne,ja mam dneska 10 den..o 3 kila menej,ide mi to pekne po gramoch dole..sa tesim..este dalsicj 3-5 kg a som prestastnaaaaaa

kacenka1983007
25. feb 2012

@lorine1 ahoj a ítaj,nemusíš pit octovú vodu ale ocot možeš nahradit s citronom. 🙂 tak držím ti palce.

kacenka1983007
25. feb 2012

tak ahojte chudulky,už sme doma,štvrtok som mala ovocny deň,neprerušila som,a dodržala,bolo dost tažké ked predomnou papali slaninku s chlebom a samé dobroty ale bola som silná,a čudujem sa na sebe,ani som nebola hladná.včera som mala bielkoviny na obed som si dala praženicu ale s chlebíkom,bala som sa že moj žaludok to nezvladne bez chleba ☹ neviem či som urobila dobre ale asi nie,na večeru som si dala zavinače s pečivkom,mňam mňam a zapila som gulášovú polievočku ale iba štavičku,

zanulienka
25. feb 2012

@kacenka1983007 aj ja sa niekedy sama sebe cudujem,ze v niektorych chvilach aka som silna 😅

kacenka1983007
25. feb 2012

no a dnes som mala tiež gulášovú ale iba štavu so zemiačikmi, 😒 potom som bola moc hladná tak som papala arašidové hrumky a nevedela som odolat mamina robila tvarohové rezance tak som si dala aj ked mám škroby 😖 no od zajtra to budem držat prísnejšie lebo som doma,zajtra mám uh.chcela som sa odvážit ale teraz ako som to nedodržala tak až po ovocnom 😉 ale tak Vám poviem baby cítim sa ovela lepšie,papám ovela menej a čo je najlepšie,mám problémi so žaludkom a odkedy držím tu dietu vobec nemám naduté brucho 🙂 je to perfektné. 😵 tak teším sa na další deň 😎 a ako vy babenky???

kacenka1983007
25. feb 2012

@zanulienka pekne si schudla.tak ja som tiež zvedavá kolko som dala dole. ☹ dúfam že aspoň kilečko ja mám dnes 6 deň,ale asi moja váha bude aj klamat lebo som pred menzes a vtedy som o 2-3kg viac.

zanulienka
25. feb 2012

@kacenka1983007 ja som mala tiez problemy zo zaludkom,ale odkedy drzim dietu nic..

kacenka1983007
25. feb 2012

@zanulienka aké si mala problémy?

zanulienka
25. feb 2012

@kacenka1983007 mam zaludny vred,tak vkuse krce..

kacenka1983007
25. feb 2012

@zanulienka joj to nieje dobré,a liečiš sa naň?mne zistil helykobakter,pred 10 rokmi,dali mi všeličo ale furt som mala bolesti krče atd,stále ma niekam posielaly ale sama som si zistila čo mi robí dobré a čo mi zasa vadí,akože v strave,ku lekárom už odmietam íst,ale stále ma doktor posiela že možem dostat aj vred a rakovinu ak sa neliečim,ja hovorím to može mat každy,ale hvála bohu teraz ma žaludok nebolieva,nemám problémi,len ked som si dala slaninu,cibulu,cesnak atd ale odkedy držím tu dietu fakt mi to pomáha tak asi to budem dodržiavat.

kacenka1983007
25. feb 2012

toto ste už našli babenky? http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1011

79zuzana
26. feb 2012

Ahojte dievcata. Idem sa priznavat k porusovaniu. Vcera som mala bielkoviny, vsetko tak dobre islo az na vecer, ked ma doslova prepadol naval chuti na sladke, tak som zjedla a fakt ze dost kolacikov 😠 A este som si ich dala aj dnes namiesto ranajok ku kavicke 🙂 a potom budem lamentovat v piatok ked sa postavim na vahu, ze zase ta hlupa vaha stoji 😀 😀 😀

mariannaz
26. feb 2012

baby ja som si dnes dala zemiky s kapustou kyslou, ale neni mi nejak dobre, niečo na mna lezie ☹

lorine1
26. feb 2012

@kacenka1983007 ahoj, dakujem za privitanie... tak dnes je zamnou uz 3 den, ja viem nic to este neni, ale zatial sa mi to celkom paci, vobec niesom hladna a nemam ani chut na sladke tak dufam, ze mi to vydrzi🙂) za tieto 3 dni je 1kg dole... super....

kacenka1983007
26. feb 2012

ahojte chudulky,ja som dnes mala uh,spravila som si rezance zapečené s lekvárom,na zákusok som nemala chut takže som si nedala a ani čokoládka nebola 😉 na pečeru tiež som si dala rezance ale akosi mi nebralo 😒 no ani sa nečudujem mojím som plnila kapustičku bože to vonalo 😠 dala som si len tu kapustu z vrchu,plnku nie. a dala som si vyvar so zeleninkou mňam mňam.zajtra mám ovocie.už sa naň velmi tešííím 😵