90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
28. feb 2012

@awooojky aaale ved si z toho nic nerob,ja tu radsej ani nechodim teraz 😀 😀 😀 😀 😀 keby som napisala co vsetko som pojedla za posledne dni tak spadnete vsetky z noh a zajtra ideme do tej Terchovej tak moje porusovanie este nekonci 😀 😀 😀 😀 😀

awooojky
28. feb 2012

@sisanka z toho c o som pojedla vcera si nic nerobím.. je mi super.. len to chudnutie ma uz rozculuje ale riadne... joj tu terchovu ti tisko zavidím...tak len porusuj.. hlavne nech ti chutí...:D

sisanka
28. feb 2012

@awooojky noooo trosku ma to aj hneva ale v sobotu som znova spat na diete a v pondelok mam hned druhy vodny den 😀

awooojky
28. feb 2012

@sisanka heh akurat..:D my dnes bielkoviny neviem este co spravim.. co navarim...

1lubika
28. feb 2012

ahojte, dnes sú u mňa vitamíny. Už som zjedla mandar., zeleninový šalátik, vypila veľa čaju, vody. 🙂 🙂 Teraz akurát chrúmem mrkvu. 😝 😝 Len mám strašnú chuť na nejaký keksík . Neviem či odolám. 😠 😠 Musím sa rýchlo pustiť niečo také robiť, aby som na jedlo nemyslela. Už sa teším večer na zumbu. 😵 😵
Baby nebojte. Ja tiež sem-tam poruším. A potom si nadávam, že mohla som odolať. ☹ Ale aj tak sa to nedá porovnať, čo som predtým zjedla cez deň - i ked som sa obmedzovala. Z hocičoho som ďobla a ani som si to neuvedomila. Teraz ked niečo zjem, tak už potom nemám zas viac chuť na nejakú inú maškrtu. 🤐 🤐 Tak držte sa a odolávajte nástrahám. 😀 😀

dolly_xd
28. feb 2012

ahojte baby dnes som natrafila na tuto dietu a od zajtra zacinam 🙂 tak sem s nejakymi radami typmi receptami 😉

lucka1987
28. feb 2012

@dolly_xd ahoj ja som zacala vcera... 🙂

mijadave
28. feb 2012

@dolly_xd
@lucka1987 ahojte dievcata, na tejto stranke su suprove receptiky, len sa tam musite najprv zaregistrovat 😉 http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

lucka1987
28. feb 2012

@mijadave ahoj dik za link.. kuknem to

mijadave
28. feb 2012

@lucka1987 nie je zac, ja odtial cerpam inspiracie, radsej ako z knihy, tu su pre mna tie receptiky jedlejsie 😀

jania023
28. feb 2012

@mijadave mojinko kolko si uz schudla?mne to nejak nejde skoro nic nejem a vaha stoji asi viac dole uz nepojde 😠

mijadave
28. feb 2012

@jania023 moja, ja tiez stojim na vahe uz 3 tyzdne... 😠 od zaciatku mam dole 8kg... este som chcela aspon 3-4kg, no ak to pojde takto dalej, tak neviem 😒

jania023
28. feb 2012

@mijadave ja mamm dole iba 4kg ale to je maaaalo este chcem 4 kg na 50kg joooj som nedockava 😀 ale mam take sunky na bruchu az ma to deprmuje 😢

mijadave
28. feb 2012

@jania023 to mi hovor, sice uz nevyzeram ako v 7. mesiaci, no ale brusko este stale mam... sice zas obleciem svoje rifle, este by to chcelo dat nieco dole.... 😉 ja som chcela ist aspon na 55-56kg, no zasekla som sa na 60,5kg....

jania023
28. feb 2012

@mijadave ja som po porode bola chudsia ako dnes tak nechaaapem 😠

mijadave
28. feb 2012

@jania023 no ved ja tiez, po oboch porodoch... lenze ku kilam mi pomohol clostil+pregnyl+duphik 😠 keby tak pomohli k babu, ale ani to nie 😠 teraz sa tych kil nie a nie zbavit 😠

jania023
28. feb 2012

@mijadave poznaaam dobre 😀 ale ja idem zase na clostil-pregnyl a utros tak dufam ze nevybehnem z vahou a ak ano tak sup dietovat

mijadave
28. feb 2012

@jania023 no ja uz snazilkovanie neriesim 😉 ziadne lieky, nic, takze dietka by mohla zas zacat zaberat 😉 mm ked videl, ze uz dlhsie stojim na vahe povedal, ze ved si uz pekne schudla, tak to uz nechaj tak...lebo zacinam mat problem co zjest... vsetka zelenina mi uz leze krkom, dokonca som sa dnes skoro povracala z masa... a to som sa na neho celkom tesila... no nemohla som uz posledne susto prehltnut a tusim ho tam este mam... no neviem, pritom masko lubim a stale si ho inak pripravujem... 😠 a hlavne vitaminovy den je pre mna krizovy, uz fakt neviem, co jest ☹

jania023
28. feb 2012

@mijadave u mna vitaminovy den voooobec nevadi a ani vodovy zatym kedze ja sa najem raz za 2-3dni teraz chodim na infuzie lebo moje telo nejak odmieta stravu co je divne a aj to ze za tyzden som skoro nic nezjedla a vaha stoji 😒 nem to nic spolocne z dietou len som v strese a vtedy ja nejem nemam hlad ani smed

mijadave
28. feb 2012

@jania023 fuha, to vazne? si na infuzkach? wow, nevedia preco? ci to je zo stresu? a z coho si v strese? 😲

kacenka1983007
28. feb 2012

ahojte chudulky,taak sa Vám idem pochválit,dnes som mala 9 deň a vážila som sa áááá mam dole 2 kilečkááááá 😵 😵 😵 som taká štastnááá.dúfam že to pojde dole na tych 55 🙂

mijadave
28. feb 2012

@kacenka1983007 super, gratulujem 😉 tak drzim pasticky, nech zides na svoju cielovu vahu 😉 aj ja chcem ist na 55kg 😉

mariannaz
28. feb 2012

@mijadave Ja som si dnes na vitamínový den nastrúhala 2mrkvy, jeden petržlen, popražila na masielku, podliala vodou, osolila,okorenila, pridala troška bujonu a polievočka jak oči 😉 a k tomu som si ešte nachystala ovocný šalaát, ktorý robím vždy na vitamíny - nakrájam všetko ovocie na kusočky, pokvapkám medíkom a mnamky 🙂

79zuzana
28. feb 2012

ahojte dievcata... som nepisala, ale vlastne sa nemam cim pochvalit. Dnes som mala mat ovocny den, ale radsej nepisem co vsetko som zjedla a aj vcera. Tak pekne mi to islo a tak som to vsetko pokazila 😠 Ale zajtra pokracujem znovu vo svojej dietke a verim, ze to uz nebudem kazit a vydrzim 😉

1lubika
29. feb 2012

dobré ránko - vítam nové tváre nášho chudnúceho spolku. 🙂 🙂 Aj my sa tu posťažujeme, ako nám je ťažko, ked váha stojí a nie a nie sa tá prekliata ručička trošku pohnúť tým smerom, ktorým si veéélmi želáme. ☹ ☹ Ale ja som vcelku spokojná. Dosiahla som už váhu, ktorú som mala tak pred 7-8 rokmi. 😀 😀 Ale ešte takých 5-6 kg dole a som happy. Dostať sa tak pod 70 kg - to je môj vysnívaný sen 😵 😵 Ale už teraz sa to dobre počúva - ked ma niekto stretne po dlhšej dobe a urobí waw - ty si schudla, čo robíš. 😵 😵 Včera bola zumba - júj, taká som šla domov spokojná a dobre naladená. Strašne rada tancujem a tam sa doslova vyžívam zo všetkých tých pohybov. 😅 😅 Cítim, že sa mi lepšie hopsá, ako ked som začínala - myslím s váhou. Tak ľahšie človek tancuje, ked má o niekoľko kíl dole. 😀 😀 Dnes mám bielkoviny - masko na šťave a čer. repu. Už sa teším na obed.

1lubika
29. feb 2012

Kočky, neviete, kde je tá naša tabuľka - mám v nedeľu vodový a chcem tam napísať moje nové číslo v pondelok. 😒

mijadave
29. feb 2012

@1lubika no mala som ju v zalozkach, ale ked na ten odkaz kliknem, vypise mi, ze pozadovany dokument neexistuje 😲 tak neviem... 😒

mariannaz
29. feb 2012

Ja mám dnes bielkovinový, najprv som nevedela čo si navarím, ale teraz manžel vymyslel, že upečie bôčik v remoske , k tomu spraví kyslú kapustu tak na sladko, knedlík si oni k tomu dajú a aby nebolo toho bôčiku málo, tk uvarím ešte k tomu hovädzinku len v tlakovom hrnci vo vode 🙂 to bude papanica

jania023
29. feb 2012

@mijadave zivot ma bije preto som v strese 😀 pokial sa neupokojim tak mi ziaden lekar nepomoze takze si davam kazdy vecer teply kupel a dufam ze ma depky prejdu 😉

mijadave
29. feb 2012

@jania023 moja, tak to ma mrzi... ☹ tak nech si z nich cim skor von 😉