90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zanulienka
29. feb 2012

@mijadave skus si nejake receptiky pohladam na-www.varecha...ja hladam tam

mijadave
29. feb 2012

@zanulienka dakujem, pozriem sa na to 😉

zanulienka
29. feb 2012

ja mam dneska 15 den dietu..tusim,nepocitam dni,idu strasne rychlo,ale som lahsia o 4 kilecka..ale dopomaham si aj kazdodennym 2 hodinovym cvicenim..

zanulienka
29. feb 2012

@mijadave pozri,skombinuj,nieco vynechaj nejake suroviny..

mijadave
29. feb 2012

@zanulienka to je super, ja idem od tohto tyzdna 3x do tyzdna tancovat, 2x zumbu a 1x nacvicovat jeden tanec 😉

zanulienka
29. feb 2012

@mijadave no pomalinky sa rozhybeme...a teraz uz u nas zacalo aj slnko svietit aj hriat,tak ta to taha von na dlhe prechadzky..

mijadave
29. feb 2012

@zanulienka presne, hoci ja sa zacinam uz od tohto tyzdna viac hybat 😉

mariannaz
29. feb 2012

baby keby ste vedeli ako som sa ojedla..... 😝 ale bolo to super a večeru si musím dať nie polovicu ale štvrtinku 😀

1lubika
29. feb 2012

@mariannaz ja som sa tiež doslova prejedla - kur. masko so zeleninkou a k tomu veľa červ. repy. Neviem, nejako mi strašne chutí a jem ju skoro ku všetkému 😝 😝 A dnes som kúpila kel - večer uvarím kelovú polievku so zemiakmi - budem mať na zajtra 😵 , aby rodina nehladovala. 😒
@mijadave ja tiež chodím na zumbu 2x do týždňa. Nie je to veľa, ale som rada, že to stíham. 😅 😅 Tam sa vyskáčeme, vytešíme. Mám veľa roboty, takže akosi viac mi to nevychádza - je február, marec - a to je veľa účtov. prác. 😠 😠 ☹ ☹ Ale aj mňa to ťahá vonku - krásne slniečko.
Musím sa pochváliť - všetky nohavice, rifle sú mi veľké - včera som si urobila radosť a kúpila rifle. Síce také pasent, ale to je hnací motor na to, aby som viac dbala na diétu. 😵 😵

mijadave
29. feb 2012

@1lubika ja viem, ze to nie je vela, ale tiez nejak nestiham, uz aj tak domacnost to citi... 😀 no u nas ma to zatial von netaha, je tu blato a hrozny vietor, hoci slniecko svieti.... 😉 gratulujem, to je super, ze su Ti velke, mne tiez, ale obleciem aj tie, co mi uz boli male a su mi volnejsie, bez opasku ani na krok 😀

lorine1
29. feb 2012

auuu, tak a je to tu maaaam deficit cukru... dnes mam skroby a mam brutalnu chut na nejaky zakusok, asi pojdem dnes spat skor... uz som vypila asi 3 litre vody a furt ma nahana mlsna musim vydrzat... :/

mariannaz
29. feb 2012

@lorine1 niesi sama, ja dnes som sa nevedela dojesť a chuť na sladké som mala neskutočnú, dala som si 4lyžice medu, myslela som si, že mi bude potom sladko až v ...... ale nie, stále som mala chuť na sladké, tak som neodolala a dala som si cukríky medové ☹ neviem čím to dnes bolo ale od začiatku diety ma to tak ešte nechytilo ako dnes.....ale zajtra pekne poctivo ďalej, spravím si zeleninové rizotko so šampionmi. 🙂

mariannaz
29. feb 2012

a myslíte, že som si dala na večeru len štvrtinku z toho čo som mala na obed? zjedla som rovnako 😀 som dnes hnusná....mám na seba zlosť, že sa neviem ovládať 😠

1lubika
1. mar 2012

@mariannaz ja tiež mám sem-tam chuť na sladké. 😝 Niekedy odolám, niekedy nie. Je to zvláštne, ale ked môžem zjesť na UH deň sladké, vtedy vôbec nemám chuť. 😒 Dnes mám škroby - mám nachystanú kelovú polievku so zemiakmi - dúfam, že sa z toho najem. 😵 A večer sa ide na zumbu. Júúúj. 😅 😅
V nedeľu mám vodový - mám trochu z toho obavy, či to zvládnem. 😖

mijadave
1. mar 2012

ahojte dievcata 😉
@1lubika ja mam tiez chut na sladke vtedy, ked sa nemoze... 😀 ja mam dnes UHT, na obedik mam halusky (bez zemiakov) s kapustou a poprazenou cibulkou, sa uz tesim 😉 ja som bola na zumbe vcera, dal nam do tela 😖 ale nevadi... a dnes sa ide zas tancovat 😉

kacenka1983007
1. mar 2012

pekny deň žienky,ja mám tiež UH dnes upečiem jadlkovy koláč,nemám chut na sladké ale včera som mala,ja neviem ale z celej diety je premňa asi najhorší asi škrobovy deň ja velmi strukoviny nemusím ☹ 😢

lorine1
1. mar 2012

Ja mam dnes pizzu, ze ako sa tesim🙂) konecne pecene cesto:P

lorine1
1. mar 2012

nakoniec som z tej pizze zjedla 2 trojuhonicky a normalne nevladzem, ze aka som natlacena🙂 to je dobre znamenie... inokedy by som zozrala celu a este by som hladala nieco sladke...dnes je to uz 7 den od zaciatku 90dnovky a rano som sa vazila a mam dole 2,5 kg... to je super... sa tesim... 🙂)) len tak dalej🙂 baby to na tej zumbe vladzete? Ja pri tych mojich draciciach vecer nevladzem nic, len sprchu a padnem do postele a konec... keby som mala este zumbovat tak ma odtial nesu asi nohami dopredu🙂chi zavidim vam tolko energie🙂 mozno sa to zmeni, ked zacnu deti chodit do skolky a ja do prace... no uvidim u tiez ta zumba fici...

1lubika
1. mar 2012

@lorine1 ja sa každý utorok a štvrtok doslova teším na zumbu. 😅 😅 Síce odtiaľ príde človek unavený, ale tak dobre unavený. Potom naozaj len sprcha a posteľ. 😔 I ked moj manžel vždy tvrdí, že najlepšie sa chudne pri sexe a to ani namusím platiť ako na zumbe. 😵 😵 😀
Dnes mám taký útlm, neviem či z počasia, ani v robote sa mi nechce nič robiť. Ved za chvíľu idem domov, tak sa možno cestou trochu preberiem. Neviem, či si mám dať ešte kávu, alebo čo. 😨 😨

zanulienka
1. mar 2012

koceny ja som schudla 4 kilecka,ale este furt sa citim taka akoby velka..vy nie?

mijadave
1. mar 2012

@lorine1 moja, ja tiez na tej zumbe nevladzem tak ako ostatne, po nej smer sprcha a potom pockam, kym mi vyschnu vlasy a smer postel... tiez si myslim, ze by som to tazsie zvladala keby som bola doma s malinkymi detmi... ale ked som v praci a sedim cely den za pc, tak pohyb potrebujem, aj ked som z prace unavena a potom este aj ulohy s detmi a domacnost... ale uz to zvladam lepsie 😉
@zanulienka ja som sa citila uz pri prvych kileckach dole stihlejsia a lahsia... 😉

kacenka1983007
1. mar 2012

ajojte,som zo seba taká neštastná..... 😠 😖 som pažravá,rano som nejedla nič o 13 som si dala asi 7 malych kusov škvarkovych pagáčikov o 17 som si dala paradajkovu polievočku s cestovinou a piekla som jablkovy koláč a makovy závin dala som si asi 10 ks som taká plná,zapila som aj pivkom,mala som naň chut. 😢 bože je mi zleeeee 😒 zajtra asi do obeda nebudem nič len vodu a potom iba ovocie, 😲

kacenka1983007
1. mar 2012

neviem dnes som akási unavená,nemožná.
😒 nič sa mi nechce a to včera v noci som robila aj brušaky,taku mam svalovku,a dnes to takto pokazím.

zanulienka
1. mar 2012

@mijadave ja neviem ja sa furt vidim velka...mozno,len ja to tak citim

kacenka1983007
1. mar 2012

@zanulienka kolko si už schudla?a kolko držíš dietu?akože kolko dni 🙂

zanulienka
1. mar 2012

@kacenka1983007 zacala som 15 februara,cize zajtra budu 2 tyzdne a 1 den 😅 ,schudla som zo 63 na 60-59,sa mi to kolise medzi vahami

1lubika
2. mar 2012

@zanulienka teším sa, že máš toľko dole - za 2 týždne 3-4 kg to je dobré. 🙂 🙂
Ja mám dnes UH - na obed mám cestoviny s parad. omáčkou. A večer bude sladké, ale neviem ešte čo. 😝 😝
Ako tak počítam, dnes mám 56 deň diety. 😨 Tak rýchlo tie dva mesiace ubehli - ani človek nestíha myslieť na to. A pomaly som si zvykla na tento štýl stravovania. 😵 😵 Taká sa cítim obratnejšia - nie také nemehlo. I ked nemám veľa kíl dole - asi tak 6-7 kg. 😕 😕 Uvidím v pondelok po vodovom. Škoda, že sa nám nedá dopisovať do tej tabuľky - ktovie čo sa stalo. Tak pekný deň babenky. 😀 😀

zanulienka
2. mar 2012

@1lubika ja koncim dietu az v maji a tiez tusim,ze dovtedy sa mi tak stiahne zaludok,ze hadam len obedovat budem za cely den 😅 .ja vodovy den vynecham,pretoze den bez uplne vynechaneho jedla mi urobi taku migrenu,ze nebudem moct jest dalsi tyzden..ja mam totizto velmi silne migreny spojene vracanim,takze neriskujem,radsej..

1lubika
2. mar 2012

@zanulienka to ma mrzí, že máš také problémy. ☹ Ja 1.vodový som celkom zvládla, ale okolo 16.00 hod som si musela dať takú zeleninovú polievku, lebo by som to nevydržala a možno by som niekde odpadla. Takže aj teraz uvidím, ako to vydržím. Ja zas nie som ten typ človeka, že striktne dodržujem. 😀 😀 Uvidíme. 😖 😖

kacenka1983007
2. mar 2012

@zanulienka ja som začala 20 februára s 63 a tiež som tak schudla 😉 len teraz mám krámi tak sa nevážim lebo vtedy mám viac kg.a na kolko by si chcela zchudnut? 🙂