90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

maruska17
7. mar 2012

aaa som zabudla teda, aspoň miery vám tu napíšem keď už neviem koľko vážim 😀 stehno:57cm, boky:104cm, pás:72cm, no nech už je to čo najskôr dole hlavne ten kufor 😀

1lubika
8. mar 2012

dobré ránko. 😅 Tak dnes mám veľký deň - voda a samá voda a nič len voda ☹ Uvidím, ako vydržím. Už mám čajík zelený na stole a môžem pracovať. 😀 Ináč pozerala som tú tabuľku - je na č. 1021, ale neviem, prečo sa nedá otvoriť. ☹ A nevie niektorá z vás nejakú takú tabuľku urobiť ?? Bolo tam meno, zač. diety pri tom váha, potom bol 1. vodový deň - váha, 2. vodový deň - váha a tretí vod. deň - váha. A na konci bola poznámka - vysnívaná váha. 😨
Naozaj to bolo dobré.

kacenka1983007
8. mar 2012

@1lubika ahoj držím palce aby ti to rychlo ubehlo a hlavne úspešne 😉

kacenka1983007
8. mar 2012

ahojte baby tak ja som taká šTASTNá 😵 😵 😵 😵 dnes mám 18 deň škroby a včera prišiel ku nám moj brácho a on že segra už nechudni viac lebo si štihla....a ja že fakt??,tak som sa dnes vážila a dalších 1,5 mám dole 😎 takže spolu 3,5kg za 18 dni.... 😵 😵 😵 no ešte 4,5kg a som najštastnejšia na celom svete 😀 😀 😀

mijadave
8. mar 2012

dobre ranko 😉
zienky a zenicky, vsetko najlepsie k nasmu dnesnemu sviatku 😉 ♥♥♥

ja som happy, lebo sa mi podarilo prekonat tu neskutocnu hranicu 60kg, dnes rano 59,5kg konecne sa to pohlo, kilecko dole.... 😉 sa vytesujem, no poviem Vam, ze som sla spat 20,30, lebo som bola hladna a v noci som zle spala, kvoli hladu... a rano o 6.00 som uz tlacila banan, lebo som nemohla stat na nohach.... 😀 ale uz mi je lepsie, hlavne po tom, co som stupla na vahu... merat sa budem vecer... 😉
@1lubika drzim pasticky, nech to zvladnes 😉

mijadave
8. mar 2012

dievcata, vytvorila som novu tabulku, tu je odkaz... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
ked, tak sa dopiste 😉

kacenka1983007
8. mar 2012

@mijadave tak sa teším s tebou 😀 😀 máme rovnaku váhu jipííííí ja mám tiež 59,5 🙂 😉 😵

mijadave
8. mar 2012

@kacenka1983007 dakujem, vazne? wow, super 😉 a nedopises sa do tabulecky? 😉

kacenka1983007
8. mar 2012

@mijadave už som sa dopísala 😉 🙂

kacenka1983007
8. mar 2012

@mijadave pekne si schudla 😉 🙂 za chvílu to máš za sebou kym sa ja ešte dlho budem trápit ☹ 😒 dúfam že tu nezostanem sama ked vy už končíte ☹

mijadave
8. mar 2012

@kacenka1983007 hej, som spokojan, dokonca aj moj mm mi dnes rano povedal, ze asi bude musiet so mnou vsade chodit, lebo ze sa zo mna stala riadna kocica 😀 mile, nie? neboj, ja sa mozno dam este na tu udrziavaciu a urcite sem pribudnu aj nove kocky... ani nevies ako sa tesim, ze uz mam 2/3 za sebou... 😉

kacenka1983007
8. mar 2012

@mijadave no dúfam že to nevzdám a dotiahnem to dokonca,aj zdravotne by mi to pomohlo,všimla som si že odkedy držím dietu vobec mi nepadajú vlasy a to predtym nenormalne padaly 😒 určite to robia tie vitamíny 🙂

1lubika
8. mar 2012

@mijadave ako dobre, že si to urobila. 😵 😵 Už som sa dopísala. A gratulujem, pekne si šla dole 🙂 🙂 Teším sa s tebou, že si to zvládla. A už nemáš veľa pred sebou skoro ako ja. 😀 😀
@kacenka1983007 neboj, ja tiež ked som začala, tak nás tu nebolo veľa, ale postupne sa nás tu nazbieralo dosť. 😵 😵 Ja tiež by som potom asi držala takto dalej, lebo moje telo si zvyklo na takúto stravu. 😝 😝
Ja sa tak isto cítim oveľa lepšie. 😅

mijadave
8. mar 2012

@1lubika rada, chybala mi tabulecka.... 😉 ano, vsimla som si, ze ste sa uz dopisali.... 😉 aj ja sa tesim, este trosku a budem happy, ale ak aj nie, uz teraz sa citim lepsie.... aspon si to udrzat 😉
@kacenka1983007 neboj, zvladnes to, aj ja som sa toho bala, a aha, kde uz som... 😉

zanulienka
8. mar 2012

@mijadave ako sa mozem napisat do tabulky?

mijadave
8. mar 2012

@zanulienka len si ju otvor a napis tam svoje udaje, ono to ulozi.... 😉

zanulienka
8. mar 2012

kocky ja som si vcera kupila take elasticke polooblecko..je to pd prsia a az po stehna..sa do toho navleciem,vnutri ma napusteny nejaky krem ktory pomaha odburat tuky,ale nemoze sa len tak sediet v tom,musis sa hybat,aby si sa aspon trosku spotila,tak som dneska z tym zbehla hned do posilovne...kedze tiez prerabame cely dom,tak sedit urcite nebudem.musim to mat 8 hodin na sebe...

mijadave
8. mar 2012

@zanulienka super a kde si to kupila? a ked mozem vediet za kolko? inak v tabulke si nedala vysku a ani cielovu vahu.... 😉

zanulienka
8. mar 2012

@mijadave tu u nas v jednom kozmetickom salone...za 50 eury,tak uvidime,ci som tych 50 eur nevyhodila len tak do kosa..ale inac je to dobre,pretoze mi zostihluje pas...a citim,ze sa mi brucho poti uz len pri najmensom pohybe...cize je to akoby som cvicila

mijadave
8. mar 2012

@zanulienka tak to je super, nech Ti to teda pomoze 😉

zanulienka
8. mar 2012

@mijadave uvidime.ale asi neskor aj pouzijem,ked si dam nieco uzsie,nech zakryje pneumatiky 😅

mijadave
8. mar 2012

@zanulienka ja mam stahovacie nohavicky aj tielko 😉

zanulienka
8. mar 2012

@mijadave tielko mam aj ja,ale strasne som sa pod nim potila,ako je to taka elasticka hnusna latka,tak koza pod nim nedychala..

mijadave
8. mar 2012

@zanulienka ja mam tielko v pohode, je to tiez taka umela stahovacia latka, ale nepotim sa pod nim, je fajne... mam dve, dostala som ich od sesterky 😉

zanulienka
8. mar 2012

zajtra mam vtaminy-mozem paradajkovu polievku?

mijadave
8. mar 2012

@zanulienka no ale nemozes si ju ani zahustit ani dat do nej nic.... ani ryzu... 😉

zanulienka
8. mar 2012

@mijadave tak nic,spapam kapustovu

mijadave
8. mar 2012

@zanulienka ale mas ju bez zemiakov, vsak?

zanulienka
8. mar 2012

@mijadave hej,bez zemiakov..zo zemiakmi ju nerobim

kacenka1983007
8. mar 2012

ja mám dnes škroby tak som mala zemiaky s kapustou na sladko,moj maly ani obed nechcel papal somnou 😎 😀 ako si oblizoval prsty som sa smiala z neho 😀 😀