90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave 😀 😀 kazdy si pomoze ako vie ja by som tiez tak zmyslala 🙂musis lahnut kolenami pod bruchom a vystrcit dupu xixix jedine tak sa polky nestretnu,smejem sa ale aj srandy neuskodi 😀 😀

mijadave
18. mar 2012

@zanulienka zial puder nemam a nemam ani kde ho kupit, lebo autom nemozem ist, kedze nemozem sediet a tak daleko do lekarne nezajdem a aj vraveli, ze tam radsej nemam davat nic... 😒 ale s tym oknom, no porozmyslam 😀

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn jasne, len keby to tak slo do takej polohy... ver tomu, ze by som uz tak bola, lebo som sama doma, takze by nebol problem, len nie je to mozne 😒 mam to este stale opuchnute az dopredu a ist len na malu a sadnut na wc je neskutocny zazitok 😀

zanulienka
18. mar 2012

@mijadave
@ketrinn a nech manzo potom fuka.. 😀

zanulienka
18. mar 2012

@mijadave nieco ako po porode,vsak?

mijadave
18. mar 2012

@zanulienka poviem, ked pride vecer, no dovtedy neostava ine, len vydrzat 😉 neviem ako po porode, ja som mala 2 cisarske 😉

zanulienka
18. mar 2012

@mijadave no tak teraz uz vies,ze ako sa citia zeny zasite az po zadok po porode..ja som vzor-po troch porodoch

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave ☹ vydis teraz musis vytrpiet ja som bola po vsetkych zosivana pri prvom ma roztrhlo az po ritku 😀 tak asi viem aka to bolest a ked sa to zapali.......veru som sa najajkala a aj jedla som po stoji pri okne na parapetnej doske ,uf nerada na to spominam vrrrrr

mijadave
18. mar 2012

@zanulienka no super, ja som zase zasita od hraze dozadu... 😀 netuzila som po tom, aby som to poznala... keby to bolo kvoli porodu, ok, no ja nemam zivy uzlicek vedla seba, mne prave odstranili 4 uzliky na zadku 😀

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn to mi hovor, ja tiez jem po leziacky alebo po stojacky, no poviem Vam dievcata, ze cisarsky tiez nie je med lizat, to su ine bolesti, no su hned zabudnute, ked sa pozriete na to roztomile babatko... 😉

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave chudatko nase ,pocuj stiahla som to ale ked som otvorila naskocila mi prazdna stranka ,nemala som sa najprv zaregistrovat po tej lavej strane? a potom odpisat kod do policka? neviem mohlo to preto nestiahnut? ci mi stranka nieco nepodporuje ci cvo

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave pocuj to ti dierkuaj zasili a mas vyvody? neviem si to predstavit ako pojdes kakat?

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn ten kod do policka treba odpisat... v stede je obmezene stahovani a tam treba odpisat ten kod a potom dat stiahnut 😉

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave hm tak som urbila napisalo ze stahuje a ked som otvorila tak mi naskocilo ze prazdna stranka ,skusim stiahnut cez gugl chrom teraz som cez operu idem na to

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn nie, ta dierka je len poobsivana, lebo okolo nej som mala tie uzliky, zilove vydute a tie odrezali a zasili, cize dierku mam, no tiez si neviem predstavit ako pojdem kakat a priznam sa, ze sa toho bojim ako cert kriza.... aj obycajne prdnutie boli, tak si neviem predstavit, aka to bude bolest.... preto musim mat makky stolicu, vela pit a jest kasovite...

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn skus.... mne to ide stahovat cez google chrome 😉

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave asi tak, cmulaj aj susene slivky alebo marhule to ti ju tiez zriedi a vlakninu (ja pouzivam psylium tusim sa to tak vola 🙂a zazenie pocit hladu

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn mam marhule, hrozienka a brusnice, lebo slivky nedam.... ale ja ani vobec nie som hladna... nejde mi, mozno od strachu, ze budem musiet na wc 😀 ale uz som zjedla polkila cerstveho hrozna, mozno preto nie som hladna 😀

inak uz mi to stiahlo a pekne mi to otvori... stiahlo Ti to?

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave este stahuje ,ked dam otvorit ,nabehne mi tabulka a tam mam kliknut co? otvorit ,ulozit atd ,ja to stahujem prvy raz v zivote 😀

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn ano, aj ulozit a potom vyber kam si to ulozis, hlavne pamataj, kde si to ulozila a potom to pekne otvoris, alebo je tu moznost dat otvorit a ked to budes mat otvorene, nezabudni si to dat ulozit 😉

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave no dala som stiahnut na lokalny disk som zvedava zatial prebieha stahovanie 🙂 dufam ze sa to podari ak nie tak mi to stiahne dcerka ked dojde vecerom ,ale zase tie jej reci ,na co nosis hlavu na krku atd...puberta mysli ze kazdy uceny padol z neba xi ,ja sa v takych veciach neako nevyznam 🙂 ak sa podari tak som sa zas naucila nieco nove xixi

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn jasne, no keby sa to dalo poslat mailom, poslala by som, no je to velke... 😒

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave nemas skipe? tam by sa to nedalo?

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn mam, no nevim je to velmi velke..... mozme skusit, poslem IP 😉

ketrinn
18. mar 2012

mijadave @mozes si ma vyhladat na skipe KATARINA JAKUBčEKOVA

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn uz so Ti poslala ziadost na skype

ketrinn
18. mar 2012

ozaj kocky mam vodovy den ,ale v sobotu som nemala vitaminovy ale bielkovinovy v strede diety v prvy mesiac som to zamenila potom som sa dozvedela ze sa nesmu dni zamienat takze som proste pokracovala vcera bielkoviny dnes voda a aky si mam dat zajtra? sachar alebo zas bielkovinovy ako v sobotu?poradte 🙂 idem von je krasny den 😀

kacenka1983007
18. mar 2012

@ketrinn tie lizatka malej robievaš z karamelu?ten moj maly je velmi na lizatka aj ked mu nechcem kupovat tak začnu vreskoty,a s lizatkami sa aj zabaví na chvílu 😀 aspoň je ticho 😀

kacenka1983007
18. mar 2012

@mijadave joj moja,vela som na teba myslela ☹ dufam že aspoň ti je už lepšie po tej operácii,chybala si nam.. 🙂

kacenka1983007
18. mar 2012

@miskakyska dufam že si vydržala včerajší ovocny deň,ja ju mám dnes a zajtra ma čaká prvá voda 😝 😲 a o tom ani nehovorím že ma zub bolí asi pojdem k zubárovi ☹