90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacenka1983007
18. mar 2012

@ketrinn ale nebojkaj zvladneš tu vodu 😉 mne tiež váha stojí... ☹ 😖

kacenka1983007
18. mar 2012

@ketrinn ja do kávy dávam aj trošku škorice,všimla som si aj čítala,že to pomáha na trávenie aj je na všetko možné vhodné. 🙂

mijadave
18. mar 2012

@kacenka1983007 dakujem, si zlata, no lepsie ako lepsie... stipe to, boli, ked vstavam, ked sa otacam a neda sa mi ani len pomysliet na to, ze si sadnem... ale to sa zahoji 😉 a bude lepsie 😉

kacenka1983007
18. mar 2012

@mijadave joj moja no nezávidím ti,to ozaj ako po porode,predtym po porode nám na to dávali taku vodičku aby sa nám to sušilo a aj my dlom sme sa maly umyvat aby sa to sušilo čím skor. ☹

kacenka1983007
18. mar 2012

@mijadave teraz si dávaj hlavne pozor aby si neprehladla.

mijadave
18. mar 2012

@kacenka1983007 neboj, davam si pozor, len mi je tak, ze doma kurim aj je mi zima, a ked sa zakryjem, zase sa potim a potom to stipe... mydlo mi zakazali, vraj len cistou vodou a 10x za den 😉

zanulienka
18. mar 2012

ja mam teraz vahu stalu tiez 58 kg,ci po obede ci nalacno,ale nevadi mi,uz dlho som nevidela tie cisla na vahe,tak si ich vychutnavam 😀 potom ich zase dlho nebudem vidiet,dufam,ze nikdy!!!

ketrinn
18. mar 2012

@kacenka1983007 dam 2 lyzice veke cukru rozpalit na karamel a pripravim si 5 malych lyziciek ,potom na kazdu naberem a polozim tak aby sa to nevylialo na tanieri a potom ked vychladnu su hladucke ,,robia ich aj tak ze este vriace namocia do mlieka alebo vody ale neodporucam popukaju narobia sa hrbolceky a maly si poreze jazyk radsej nechaj volne vychladnut a skus najprv ty ci je to dost vychladene,chladia sa cca 10 min

ketrinn
18. mar 2012

vodu zatial zvladam škrka mi v zaludku teraz som prisla z 8 km prechadzky xixi aby mi rychlo utiekol cas 😎 idem si dat kavicku a navarit dalsiu konvicu caju ale budem tu🙂aky si mam dat ten den zajtra?

@kacenka1983007

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave akurat rozmisklam nedali ti betadine? ak nie da sa to kupit v lekarni je to super po operaciach ddava sa to aj po cisaraku nevies?🙂

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn nie, nedali a ani po cisaraku som ho nemala....

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave dobre sa hoja rany a riedi sa to stehy dobre zrasteju 🙂 pocuj aby som nezabudla zrob test ci nemas alergiu na propolis na zily si nanes troska tinktury a nechaj zaschnut ak ti to nescervenie tak nemas,lebo niekto ma aj na pel aj vcela tak si vyskusaj🙂

ketrinn
18. mar 2012

mijadave@ nechaj 10 min zaschnut aspon

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn neboj, ako dieta mi liecili flaky na kozi propolisovou tinkturou, takze nie, urcite nemam na nu alergiu 😉

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave super idem kurit do ustredneho je mi zima 🙂 pridem kolo 20.00pap

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn ok, to ja tu uz asi nebudem, pride mi domov mm 😉 tak pa 😉 a pekny vecer 😉

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave som sikovna uz sa kuri 🙂 malu som vyhnala na televizor kukat na barandove tam ma rozpravky 😀

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn sikulka 😉 mne sa vratia deti okolo 19.00 a mm okolo 20.00 😉 kurit sa tiez kuri, ale uz od rana, lebo mi je zima 😒

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave necudujem sa ked sa nemozes hybat 🙂,dnes den zvladnuty uz sa nechytim nicoho po tej kave uz ani nemusim ,zasitila ma🙂

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn no ved, sem tam idem na wc, obcas vybehnm kvoli detom alebo tak, no pohyb ziadny... chyba mi zumba ☹ ta tak skoro nebude... no vidis, aka si sikulka 😉

miskakyska
18. mar 2012

@ketrinn no Kati ako?..prežila si vodu bez ujmy na zdraví?..mám otazku..ide celá kocka bujonu do tych 3dcl vody za obedom,či stači polovička?

ketrinn
18. mar 2012

@miskakyska myslis v bielkovinove dni? ak ano ja mam vzdy v mrazaku namrazene v kelimkoch .
vodu som zvladlaa pomohla kava mala som 2 krat inac pijem len raz ale musela som dat aj druhu a je fajn uz som za vodou 🙂 ak si chces urobit zeleninovy tak do 3 dc by som dala pol aj tak sa mi to zad vela asi mensiu pol ked kocka ide na 1 l vody jednu tretinu 😵

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave hej ale uz o chvilu musim of mala ma poslednu rozpravku na barandove xi

miskakyska
18. mar 2012

@ketrinn no,bielkovinové dni..no šak,slane to je jak fras,..

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn no presne, mne zas dorazi mm a on nema rad, ked som stale na pc 😀

ketrinn
18. mar 2012

@miskakyska ved daj stvrtku ,radsej prisolit 🙂

ketrinn
18. mar 2012

@mijadave xixix zas zajtra pap ja zajtra dam rano do tabulky kolko som schudla tak kuknite🙂 papa

mijadave
18. mar 2012

@ketrinn jasne, ja idem tiez off, lebo som tu cely den... zajtra neviem, kedy tu budem, idem k dr... ale tabulku kuknem 😉 pa a pekny vecer 😉

mijadave
19. mar 2012

dobre ranko dievcata,drzte paste,idem na kontrolu a maju mi to masirovat... len netusim ako to prezijem, ked to stipe a boli na dotyk.... ☹ mam z toho hrozu...

ketrinn
19. mar 2012

kocky ja dnes sok stanem na vahu a mam 78 kg ,normalne som vzala zavazie ci mi vlastne vaha dobre vazi ale predsa ano mam digi,myslela som ze som schudla len take 0.5 kila ako som sa pred tyzdnom v nedelu vazila ,to je sok !po jedno super ale dufam ze ked tu vahu uvidi endikrinolok tak mam od neho riadnu hubovacku xixix ,teraz na ranajky som si dala 2 broskine z kompotu v mierne sladkom naleve ,myslim ze mi padlo 🙂 musim asi troska povolit je to nezdrave ako som velmi schudla