90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
19. mar 2012

@mijadave ,dufam ze sa umyvas v letnej vode aby sati to nezapalilo moja ! vypila som vcera kavu o 5 poobede a nemohla som spat ,zaspala som az o 4.00 rano a spala som doteraz xi a hned vazit sa ak pocitacu 😀

kacenka1983007
19. mar 2012

ahojte babenky,tak prišiel aj moj vodovy deň,tak mi držte palce 🙂 😎 😀

ketrinn
19. mar 2012

@kacenka1983007 ok zvladnes ked uz nebudes moct urob si kafco 🙂 to ta zasiti

ketrinn
19. mar 2012

@mijadave moja nevies kde patri soja? chcem robit zemiakovy salat zajtra a mam majonezu zo soj mlieka .ci soja je neutral:?

zanulienka
19. mar 2012

@kacenka1983007 neboj zvladnes..zvladla som ja tak aj ty..... 😉

ketrinn
19. mar 2012

kto mi poradi kde mam zaradit sojove mlieko? cakam na radu do akeho dna?

mijadave
19. mar 2012

@ketrinn soja patri ku skrobom, aspon tak som citala 😉

ketrinn
19. mar 2012

@mijadave jaj tak to zemiakovy salat na zajtra urobim z sovovym mliekom robim majonezu ,kvoli malej tak ze zajtra mozem varit ,nedavam len zemiacky mrzenu zeleninku uhorku cibulku a majonezu zo sojoveho mliecka(mliecko ,horcica,olej,sol pers,zajtra dam na face foto ako davam .ak ma nemas daj si ma tam katarina jakubčekova

zanulienka
19. mar 2012

@ketrinn idem si ta pridat do fb 😉

ketrinn
19. mar 2012

ok smelo🙂 dnes som pridala co som mala na obed 🙂

mijadave
19. mar 2012

dievcata, pridala som si do albumu moja malickost dnesne fotky, len tie vlasy si nevsimajte, neda sa s nimi dohodnut a na gauci je mi to celkom jedno 😀

zanulienka
19. mar 2012

@ketrinn pocuj na fb mas este tmave vlasy,vsak?

ketrinn
19. mar 2012

@zanulienka no mala som uz som tam dala foto co som teraz fotila v siltovke aj tak tam dam novu ked o 2 tyzdne pojdem na blond ak chces aj na pokec si ma mozes pridat tam mam 123321ketrin

zanulienka
19. mar 2012

@ketrinn priadaj si ma ty,pretoze mne ukazuje vela tvojich menovkin.-zaneta zacharova

ketrinn
19. mar 2012

@zanulienka ake tam mas foto narcisky?

zanulienka
19. mar 2012

@ketrinn ano..

ketrinn
19. mar 2012

@zanulienka tak som dobre pridala xixi potvrd🙂

miskakyska
19. mar 2012

Ahojte babulienky...co papavate cez škroby a UH..v knižke same jedlá bléé..uvarím si asi kg fazule a budem cely deň o fazuli...

miskakyska
19. mar 2012

@kacenka1983007 ako?? ..vydržala?

ketrinn
19. mar 2012

@miskakyska ja mam zajtra skroby idem si urobit zemiakovy salat🙂 ale ak chces radu ,mozes uvarit zemiacky na kocky daj zel .bujon a nakoniec ked budu mekke ,zelenu fazulku 🙂 omast az po odstaveni lyzicou oliv oleja ,alebo karfiolovu postup taky isty len pridas karfiol 🙂 na uhlo ,mam v mrazaku fliacky z kapustou a ktomu uhorka kysla
mas tu knizku? k comu patri sojove mlieko do akej skupiny

miskakyska
19. mar 2012

Fliačky z kapustu? ..aj s oškvarkamiiii?..sa smejem,nemboj..a fliačky múkové?..ja robievam aj zakysankove..tie su mňamm..idem kuknut tu soju..

miskakyska
19. mar 2012

Sója - škrobový..

ketrinn
19. mar 2012

@miskakyska tak zajtra robim salat zemiakovy z sojovou majonezou🙂 fliacky znacky jednota bezvajecne 🙂kapusticku zo sudka ani mi nechybali tie skvarky nikdy ja pouzivam olivovy olej

ketrinn
19. mar 2012

@miskakyska nais mi do ip recept na tie zakysankove 🙂

ketrinn
19. mar 2012

@miskakyska kolko si dala za tu knizku?

ketrinn
19. mar 2012

@mijadave poslala som ti dnesne foto na skype )

kacenka1983007
19. mar 2012

@miskakyska ahojkajte,v pohode som vydržala,až teraz cítim hlad ale pojdem hajat takže som na zajtra zvedavá na tú váhu... 😒

mijadave
19. mar 2012

@ketrinn ano, nasla som, ved si kocka, co chces a tou dietkou pojdes pekne dole 😉 idem ja do hajan, pa 😉

mijadave
19. mar 2012

@miskakyska tu mas pekne receptiky, len sa prve zaregistruj 😉 http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

miskakyska
19. mar 2012

@mijadave ďakujeeem,kukala som tie tvoje fotky..aký prútik z teba už! ..ja mám to brucho tiež dohabané po dvoch cisarskych..