90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
21. mar 2012

@kacenka1983007 jeeej ♥ ♥ ♥

ketrinn
21. mar 2012

@mijadave mna to naucila na skipe tam ked odosles tak ti urobi cervene 🙂 ale ucila som sa ason 5-10 min ♥♥,takze dnes poslala citala som 🙂 akurat studujem knihu oddelena strava ,myslela som ze to je nieco take ako drzime ale je to zlozitejsie .

mijadave
21. mar 2012

@ketrinn mne to na skype nechce ist, neviem preco... 😒 nestudovala som delenu stravu, nechystam sa na nu prejst... zatial jem, co pride a co mozem, ale nie podla nasej dietky ;)

ketrinn
21. mar 2012

@mijadave viem moja teraz este musis opatrne ,ja som myslela ze ked skoncim 90 dnovku ze by som na tu oddelenu dala ale som myslela ze je to take podobne ako tato ale sklamalo ma to :( asi len pekne ostanem pri tej nasej 😀

miskakyska
21. mar 2012

@lorine1 môžeme si ruky podať...ja kym som sa dala na toto som sa stravovala asi takto..celý deň nič a prišiel večer čosi zobla a už to išloooo..a pitný režim? ..škoda reči..držme sa hesla CICA NEŽERRR! 🙂

miskakyska
21. mar 2012

@ketrinn Kati čo Ťa sklamalo na tej oddelenej?..šak táto je skoro taká istá,či?

ketrinn
21. mar 2012

@miskakyska tu citam ze napr bielkoviny patri aj soja ,varene rajciny ,ovocne vino ,cervene,ovocne stavy,bobulove ovocie okrem jahody a maliny,kysle jablka,hrusky,broskyne ,marhulea ceresne ,hrozno,pomarance,citron,grep,maraguja,mango okrem bananou a figi to je riadna blbost nie? pod bielkoviny? xi myslela som ze to je taka dieta ako tato nasa iba ze su tam este pridane neutral potraviny a tu citam az mi je stoho zle ,dnes dorazila kniha

ketrinn
21. mar 2012

asi to nejdem ani citat xi, a drzat sa tej nasej ked som tak pekne schudla🙂

ketrinn
21. mar 2012

ked som citala na internete o oddelenej strave nebolo to takto komplikovane ako v tejto knizke 😖

miskakyska
21. mar 2012

@ketrinn tak,tak máš pravdu,držkajme sa veru tejto účinnej diétečky..no to je ozaj riadna hovadina to čo čítaš v tej delenej..

ketrinn
21. mar 2012

@miskakyska to isto tato viem ze ucinkuje 🙂 dnes mam uhloh. na veceru som si urobila buchtu v mikro z cucor dzemom a kavu a teraz sa nalievam vodou lebo akosi sa ozyva hlad 🙂

mijadave
21. mar 2012

baby, prepacte, ze zas od temy, no mam dost.... 😲 dnes mi volal sef, ze teda ok, mozem odist z prace ako potrebujem a uz u kolegu zistoval, ze kde byvam, lebo ze sa mu zda, ze sa flakam, ze som len tak na pn, ze ma pojde skontrolovat, ci naozaj sedim doma a nemozem sediet.... 😠 no neviem to predychat 😠 sak nech dojde aj mu zadok ukazem 😝 ale do bytu si ho nepustim 😠

miskakyska
21. mar 2012

@ketrinn moooja hlad ani nespomínaj...som zjedla misku tekvicovych semien na večeru,dneska sa cítim jak sliepka 🙂same zrno a semienko,lebo už to ovocie ee

kacenka1983007
21. mar 2012

@mijadave som rada že je ti už lepšie,akurát dočítavam čo ste tu popísaly,ja to neak nezvladam to sledovat ☹ 😒 🙂

kacenka1983007
21. mar 2012

@ketrinn tie srdiečka si sa učila na fb 😉 😀 na skype to neide lebo tam su srdiečka 😀 😵 🙂 😉

kacenka1983007
21. mar 2012

@ketrinn čo píšu v tej oddelenej,prečo si z nej sklamaná???
😒

kacenka1983007
21. mar 2012

@ketrinn tak si si zbytočne vyhodila peniažky na knižku moja 😵 😀 😀

kacenka1983007
21. mar 2012

@mijadave si mala vypítat tu zlatu žilu čo ti vybraly a dat mu to ako dokaz.akože šéfovi 😀 😀 😀 😎

kacenka1983007
21. mar 2012

@miskakyska vyskúšaj ovocny šalátik,ja si stále dávam na ovocny deň,predtym som tiež bola hladná furt som zízala do chladničky,a potom som začala nakrájam ovocie na kocečky a dám naň med,je fajná 😉 🙂 a dost zasytí ja po ních vobec som neni hladná 😀 a ledva vládzem dopapat malú mysku...

kacenka1983007
21. mar 2012

no idem si ešte zacvičit a potom hajenkat 😲 😵 😅

1lubika
22. mar 2012

ahojte, dnes je zas pred nami krásny dník. 🙂 🙂 Ja mám dnes škroby, spravila som si zemiačiky s kyslou kapustou, už sa teším na obed. 😝 😅
@mijadave to tak šéfovia. Myslia si, že každý je ako na motúze, nemá žiadne problémy, ani svoje ani zdravotné a len vtedy je dobre, ked človek maká a maká do pretrhnutia. 😠 😠 A už môžeš pomaly aj sedkať? Ked ti to robili? Dnes máš 7 den po operačke? Drž sa! 🙂

mijadave
22. mar 2012

ahojte 😉
@1lubika dakujem, presne, ale uz to nejdem riesit.... 😎 uz sa snazim sediet, uz sa mi daj aj 1minutku 😀 a na speci vankusi uz aj 2 minutky, no nemam sediet s nohami dole, ale s vylozenymi a vtedy to este boli... 😒 operovali ma min. tyzden vo stvrtok 😉

ketrinn
22. mar 2012

@kacenka1983007 akoze recepty su tam celkom fajn a je to pisane na mnozstvo napr: celozrnna zemla 20g cotage ,pazitka sol ,1pl masla ,veis kolko mas povolene zjest,mas tam aj kalorie to sa mi paci, ale nasralo ma to ze skoro vsetko ovocie patri pod bielkoviny okrem bananu a figi SRANDA CO? mala som dojem ze sa to nesmie miesat a ony proste pisu ze to patri pod bielkoviny okrem tych bananou a figi tie patria pod cukry,myslela som ze to je taka dieta ako tato len tam viac je dovolene a co citam tak len hlavou krutim paradajky surove je neutral,ale uz varene su bielkoviny asi mi s tej knihy sibne 😖

1lubika
22. mar 2012

@mijadave
@ketrinn musím sa vám pochváliť, že balík som dostala tak pred 10 min. 🙂 🙂 Tak hor sa do liečenia a uvidíme, čo to so mnou urobí. Objednala som si masť aj tinktúru. To bola ozaj rýchlovka - rýchlosť blesku. 😅 😅 Zatiaľ dakujem za rady. 😵

mijadave
22. mar 2012

@1lubika aj ja som to dostala dnes, len tinktura trolinku vytiekla, ale nevadi, je to len trolinku 😉
@ketrinn ona predava aj med? nevies po kolko?

ketrinn
22. mar 2012

@mijadave moja predava ale asi nema skus jej napisat email ,ja som od nej brala aj med ci teraz ma netusim ja som si urobila od nej zasoby.🙂 ale ak chces napis jej email ci ma a aky druh a po kolko ona ti odpise ak ma ak nebude mat viem este o jednej potom ti dam na nu ona ma ale 1kg vide okolo 7 euro oni maju aj certifikaty mi tu v dedine tiez mame co tocia med po 5,50 ale oproti jej medu su to smejdy 😀 najlepsi je repkovy pastovany od nej ten zboznuje cela moja rodina a nesteka po chlebiku a krasne vonia napis jej

ketrinn
22. mar 2012

@mijadave ozaj dosiel ti aj navod?

1lubika
22. mar 2012

@ketrinn mne nedošiel vôbec návod, ale ked som si s ňou písala, tak mi tak zbežne napísala ako to mám používať. 😒

ketrinn
22. mar 2012

@1lubika moja www.mimibazar.sk najdes v hornej linke interenti klikni a vypis jej priezivku zakire vyhodi ti tam jej inzeraty otvor stranku a po pravej strane v hornom rohu je stlpec a na konci je pisane návody7 klikni nato a kolieskom si najdi tinktura a tam mas vsetko o nej aj ju odfotenu a aj naco a kolko sa pouziva 😀 dufam ze som ti pomohla 🙂

mijadave
22. mar 2012

@ketrinn dik, skusim zatial som rozhodila siete tu v okoli, ked nebude, tak sa ozvem jej... a navod mi nedosiel 😒