90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
24. mar 2012

@ketrinn Kati teraz máš chémiu nagebanú totáálne všade,či to kúpiš alebo nekupiš v lekárni...už len aby to všetko voňalo,xutilo a bolo čím viac nagebrené farbami..čo sa týka Ečiek,ja som už rezignovala..to nemá cenu kontrolovať všetko,lebo sú nagebane vo všetkom a tie najhoršie ečka tiež..och :( pokapeme ako muxy všetci za par rokov s tychto potravín dnešnej doby

ketrinn
24. mar 2012

@miskakyska mas pravdu ale ja som musela davat pozor pri malej aj davam ,nekupujem ziadne cukriky keksy a lizatka ,vobec nic co je farbene a kupujem len 100% stavy bez konzervacnych latiek a bez cukru sice dam za ne dvojnasobok ale je to zdrave aj ked v penazenke diera🙂 😠 ,snazim sa pouzivat aj kvalitne oleje a bujony a solcanku to je vsetko bez glutamanu🙂 uz 1 sa snazim,a zvykli sme si pouzivam vela biliniek a malo soli,zatial si vediem dobre,neviem do kedy ma to bude bavit 😀

miskakyska
24. mar 2012

@ketrinn moja reč,my si môžme ruky podať 😀

kacenka1983007
25. mar 2012

@1lubika ked manželovi vysvetlíš kedy čo papáš nebojsa pochopí,ten moj sa vždy opíta každy deň jaky deň mám,a rad mi nakupi,je zlaty ked je taky starostlivy,no a aky je pišny ked ma niekto pochváli že som schudla a opeknela,cely je štastny 😵 😵 😵

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
25. mar 2012

@ikulik ďakujeme..my tu držíme diétku,nenakupujeme! 🙂

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
25. mar 2012

@ikulik ja sa pridám..smer Žilina-Košice 🙂) pááána,to by bolo kíl dolu,kym by som tam dostepovala hehe

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacenka1983007
25. mar 2012

@lorine1 ale som rada aj za tvoj úspech 😉 a rada si prečíta tvoje romány 😀 len tak dalej...

kacenka1983007
25. mar 2012

@lorine1 aj ja chodievam von teraz štastnejšia nechma vydia,a obdivujú ako som schudla 😀 😎 ja aj teraz mám niekedy velké brusko ma nafukne a to hlavne vtedy ked poruším 🤐 🙄 😢

miruss_013
25. mar 2012

Ahojte baby akú diétu držíte,?ja by som ties potrebovala brusko dat dole predsa uz ide leto a treba chudnút do plaviek heh..len samej mi to nejde stále porúšim nico a uz ma to nebavý som na seba nahnevanááá..po poode som mesiacov a brusko stále este a uz som neštastná s toho☹

miruss_013
25. mar 2012

pardon ze po porode a nie poode,.. 😀

ketrinn
25. mar 2012

zenicky ja som dnes zhresila 😖 mala som sice na obed pizzu ale az o pol tretej ani cas som nedodrzala 😔 mala som od obeda navstevu do stvrtej takze navsteva papala obed a ja som na seba zabudla a potom som si dala kolo tretej pizzu a vsetko mozno kolaciky ,korbace,oriesky no namiesala som statocne 😖 ,brucho mam nafuknute ako balon musim sa ist prejst,lebo nemozem ani dychat ☹ takze dnes som vobec neni na seba hrda 😒 ale zajtra ovocie takze dam si zalezat 😵 neviem mesiac som nemala na nic chute a akosi teraz mi to nejde 😢 musim si vstupit do svedomia 😢

ketrinn
25. mar 2012

@miruss_013 drzime 90 dnovu rozlisovaciu dietu klikni do guglu vyhodi ti info o tejto diete 🙂

miruss_013
25. mar 2012

Aha,už som pučula o tej diéte..
@ketrinn

miskakyska
25. mar 2012

@ketrinn no mi vrav!..ja si do sprostyx nadávam už dve hodky..piekla som moravske koláče..no a neopáč,či sa ti vydarili 🙂 no a sme doma,žrala byx jak sviňa..hehe

ketrinn
25. mar 2012

bola som von nachvilu sa prejst ,zmalou zajtra musim na chirulgiu skocila z postele a ona tamma mreze nie podlzke ale po sirke stala na ne a skocila ,noha jej tam ostla 😢 takze zajtra muism to dat zrengenovat ,lebo nebolelo ju do teraz ale zacina jej to modriet ☹ takze som stoho nanic 😒

miskakyska
25. mar 2012

@ketrinn to máš tak..ako malé deti..z hodiny na hodinu nevieš čo sa ti pritrafí!! ,.mohla si ísť ešte dneska na pohotovosť a nemusela si do zajtra rozmýšľať

ketrinn
25. mar 2012

@miruss_013 ides sa pridat? je super nehladujes🙂cim viac tym viac povzbudeni🙂 🙂

ketrinn
25. mar 2012

@miskakyska viem moja len aj tak za bereme zajtra do mesta je to 30km na nakupi takze to bude jednou cestou ale zaber na psychiku riadni ona je taka trpezliva malo place aj ked viem ze ju boli tvrdi ze nie ale vidim ako kraca ☹ takze to urcite zajtra skontrolujem ),!uvidime co povie na chirurgii potom napisem ,som z toho nestastna co minuta to nieco vyvedie 😒 este ze ju mam jednu najmensiu ale ako sa vravi co sa ma stat tak sa stane 😔

mattahari
26. mar 2012

Caute zienky, tak za mnou vikend, na ktory som sa velmi netesila, ale bolo super, namiesto umyvania okien krasna jarna lyzovacka 2hodinky, potom 2 h opalovanie a vyvalovanie na chate na svahu, no paraaada... A skoro bez porusenia, zemiakove placky na svahu na UH v sobotu sice mastne jak svina, kym som ich odmastila, minula som asi 20 obruskov 🙂)) A vcera vsetci plnene kuracie stehna a my s mm spagety - ale bez mihnutia oka a bez akychkolvek chutiek a to aj mm, vidim, ze uz sa mu tiez telo prisposobilo, a pekne kila idu dole, co som radsej ako z tych mojich. Len vsetko znackove tricka, co ich ma v skrini asi pojdu na bazarik 🙂)
Pridavam sa aj ja k vymetackam satnika, pri jarnom upratovani som zistila, ze mam kooopec veci, do ktorych sa OPAT zmestim, hlavne nohavice na leto zo 5-6, a co je goool moj svadobny kostym co som mala po polnoci mozem v klude nosit, ked privriem vsetky oci nad modou 🙂), som myslela, ze odpadnem. Tak som spokojnaaaa a myslim na vas, ci sa vam dari viac ci menej, do leta to zvlaaadneme 🙂

mattahari
26. mar 2012

Ani spat uz nemozem, co sa tak "tesim" na dnesne vitaminy, prave som dovarila cukinovo-brokolicovu kremovu polievku, dala sprchu, co sa mi vcera nechcelo a idem este schrupnut k malej 🙂 😉

miskakyska
26. mar 2012

@mattahari normálne Ti závidim,že sa k Tebe pridala aj polovička,moj prevraca len oči zo mňa,pritom by mu tiež neuškodilo par kg dať dole a hlavne teraz po zime trocha detoxikovať..no ale,keď ma neposlúchne,no zabijem sa!! 🙂)

miruss_013
26. mar 2012

@ketrinn no baby ja neviem či sa pridat mne ani nejde tak o váhu to my je jedno kolko vázim.ja nemám zlú postavu len brusko ma trápi potrebujem pár cm dole a aj spevnit najme.tak nato asi 90 dnovka nebude ..ale rada by som sa pridala ozaj to pomáha ked sa tak baby povzbudzujú..uz som s babamy chudla na jednom fore ale to bola taká diéta ze sa nepapalo sladké mastne a tak jest 5 x denne a tak vsak to poznáte.tam mi to slo fajn za asi 3 dni a to som nehladovala len som papala zdravsie a cvicila som z brucha dala 2 cm.ale tam je to onicom napadaju ta tam svojimy narázkami ostatné co ani nechudnu a tak nieco strasné.tak som to vzdala a vzdávaju to tam pomali aj iné baby

sisanka
26. mar 2012

@miruss_013 ahoj ja nedrzim 90dnovku..teda skoncila som s nou....a tiez chcem schudnut este a cvicim kazdy den a snazim sa jest zdrvasie...tiez mi pomaha ked si s niekym o tom mozem pokecat tak ked to babam nebude vadit tak mozeme sa zapajat do konverzacie 😉

mijadave
26. mar 2012

ahojte dievcata, tak som po dnesnej "masazi", som rada, ze to mam za sebou... len mam strpnute cele nohy a je mi hrozna zima, sedim pod dekou z ovcej vlny, mam zateplene teplaky, dvoje ponoziek, tielko, tricko s dlhym rukavom a flisovu mikinu a aj tak mi je zima a to mame doma 22st 😒
@miruss_013, @sisanka dievcata, preco by ste nemohli, ved aj ja som musela prerusit dietu.... 😉 a tiez sem chodim dalej, hoci, chcem sa k nej este vratit 😉

miskakyska
26. mar 2012

@sisanka ty si trdlooo,mne osobne tu nikto nevadí,ani nezavadzia,ani nič ..šak ja som medzi 90dňovky vtrhla tiež akokeby sa ani nexumelilo, 🙂) tu sú dobré babky..

miruss_013
26. mar 2012

No baby tak ja si budem tú svoju diétku drzat takú miernejsiu ale budem vás informovat o svojich úspechoch ak neaké budú ..no snád🙂))dnes som len celozrnny chlebik zo sumkou a zeleninku k tomu na ranajky a na obed spravím ryzu a mäsko zo zeleninou🙂snazím sa cvicit tak snád zanedlho bude to brucho také ako chcem 🤐

miruss_013
26. mar 2012

@sisanka no snád nie🙂ja ties tak ako ty jest zdravsie a najme nie sladké lebo ja som zavislá na sladkom ..heh ale dnes som nepapala a kupila som si cereálne ticinky ak náhodou ..ale radsej si dám ovocie