90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
29. mar 2012

pernicek mam hotovo, len cakat na veceru xixi ale si dam mnam mnam 😝 😀

mijadave
29. mar 2012

@ketrinn ja mam tiez kolacik uz dlhsie hotovy, no narezat ho este nemozem, musi stuhnut... je v chladnicke asi 3hodky 😉 no ja si ho dam az zajtra 😒

miskakyska
29. mar 2012

@ketrinn diazepan mam po ruke od tych krcov furt..mala som aj tie tuby,teraz som ich vyhodila,skončila im zaruka a nove mi už mudr.nechcela predpísať,že to už nemusím mať doma...

ketrinn
29. mar 2012

@miskakyska dufam ze zajtra povoli,vetsinou to trva 3 dni 😢

ketrinn
29. mar 2012

@mijadave ,jas som si akurat dala na veceru mnam dnes sa velmi vydaril napisem recept skus poslem ip

ketrinn
29. mar 2012

kocky pozor od zajtra zacina mesiac pozerat do lavej strany pozor pozor na prehresky !!! teraz sa lahko pribera aj z vody🙂 az do 13 4. davajte bacha co zjete potom mozte po 13 ,telo lepsie spracuva 😀

kacenka1983007
29. mar 2012

@miskakyska mne moj starši syn je taky jemu pomohlo ked som mu taku vlažnu sprchu spravila,aj na lítko mu možeš vyskušat studeny zábal.nezavidím ti a držím palce aby ho to prešlo ☹

miskakyska
29. mar 2012

@kacenka1983007 kati take zábaly sme robili vcera celý deň aj noc a dneska ani nevravím...ale už sa mi zdá,že sa ide potiť...jupííí..no ale až to nezakríknem..šak to je na nervy takáto teplota

miskakyska
29. mar 2012

@ketrinn ja mu napozerám do ľava 🙂 bude kukať pekne doprava celé 3 mesiace 🙂) aj ja xcem recepis na perník!

miskakyska
29. mar 2012

...babyyyy ja som krava pažravá..zožrala som TERAZ VEČER skolo celý balík slaninovych mini TUCKov :( no dajte mi päť korún..a tak som sa dobre do teraz držala..

mijadave
29. mar 2012

@miskakyska a ja som neodolala a dala si pohar vinka s mm na jeho meniny aj s malym kuskom kolacika 😒 ale nejdem si nic vycitat, aj zajtra je den a zajtra to dodrzim 😉

miskakyska
29. mar 2012

@mijadave máš pravdu,.svet sa nezrúti 🙂 som sa asi moc vžila do diétky..

mijadave
29. mar 2012

@miskakyska ja som najprv bola zo seba tiez sklamana, lebo som sa k nej po vyse tyzdni vratila a hned na druhy den porusim.... 😠 lenze ja ju aj tak nemozem na 100% dodrziavat, lebo musim kvoli tomu mojmu zakroku teraz kazdy den jest jogurty a ego cereal alebo bebe dobre rano (aby som mohla ist lahsie na wc)... takze ju v podstate kazdy den porusujem 😒 no aj tak som uz celkom spokojna s vahou, hoci este by to chcelo nieco dat dole, lebo napriek kasickovej dietke som naspat na 60kg a to sa mi nepaci, ale nejak sa mi nedari s tym wc, tak je to aj v tom... 😉

1lubika
30. mar 2012

dobré ránko, ja môžem robiť čo chcem, váha mi stále je na tom istom. 😠 Raz hore raz dole, ale pod tú 78 nie a nie klesnúť 😠 . Ale priznám sa, aj aj porušujem sem-tam 😢 Už budem mať aj po diete zachvíľu a skoro za 3 mesiace som dala len 7 kg dole. ☹ Nuž čo, aspoň som trošku urobila pre svoje telo. Nie je to síce nejaká sláva, ale .... vidno na mne. Ja aj tak budem sa asi takto ďalej stravovať, celkom mi to vyhovuje. A včera som tak narástla - bola jedna kamoška, čo ma nevidela od novembra. Tá išla na mne oči nechať - že ako som schudla. 😅 😅 Lebo aj ona je taká plnšia - pekne povedané. Doslova závidela ale tak pekne. Júúúj taká som rada. 😀 😀 Hneď ma to znovu nakoplo. 😵 😵 Keď mi niekto takéto niečo povie - taká som celá bez seba a hneď ma to znovu akoby naštartuje a ide sa ďalej ..... Lebo keď zostanem stáť už mesiac na jednom čísle, tak mi je tak blbo a ma to rozčuluje. No a takéto správy tak potešia 🙂 🙂 🙂

ketrinn
30. mar 2012

@miskakyska poslat ti ho na ip ? alebona email ci?

ketrinn
30. mar 2012

@1lubika jaj ved sa netrap ze stoji 🙂 dobre je ze stoji ne? ........xixi neh stoji a nejde vyssie ,citala som ze zaklad je tie ranajky dodrziavat uz ani neviem kde ked ja vsade kukam a citam a potom mam z toho hokej 😀 ale ze posstatne je rano na lacno letna voda z 2 lyzicami citronovej stavy a lyzicka medu,potom neskor ovocie a obed po 12.00 to je tiez podstate nie prvvej ,citala som to na fore od babiek ktore to drzia uz viacery krat .ja dodrzujem toto vzdy ved aj som pekne schudla 😅 veceru mam o tej 4-5 neskor nie a potom len pijem cajik alebo vodu 🙂 po vodny som drzala poctivo ale teraz uz poobede zhresim malo ale predsa 😀 😀 zatial vaha stoji na 78 tak je dobre nech len stoji ale chcela by som 70 kg ale to ma cas este 2 vodne dni predomnou a operacia stitnej zlazy takze pomalicky ,aby som si neublizila xixi

ketrinn
30. mar 2012

@mijadave ako kolacik mm chutil? no co kedsi zhresila to je minim ved si ho nezjedla cely plech xixi ,ja som vcera namiesto 3 kuskou dala 5 🙂 taky bol dobry!a dnes len nan kukam ale nedam si dnes mas katarina ovocie!!!!! uz som zjedla pomaranc,a caka ma mrkvovo-pomaranc-jablkova 100% stava bez cukru o 11.00,tak sa snazim vydrzat ked som prehnala vcera zo pernikom ale u mna neni problem (neporusila som este od rana az do poobedia )porusim ak porusim tak poobede 😀

miskakyska
30. mar 2012

@mijadave zlatá žila je zlatá žila..aj tak si sa rýchlo vrátila k diéte...aaale šak už máš dobrú figúru..som Ti už písala,že si ako prútik

miskakyska
30. mar 2012

@ketrinn Katuška už mi ho mijadave večer poslala 🙂 ale dík

ketrinn
30. mar 2012

@miskakyska tak som ho este raz poslala mas 2 xixi teraz som odoslala ip xixi

miskakyska
30. mar 2012

@ketrinn to newa..oprobujem obi2 🙂) ...prečo mi nejde označit,že sa mi páči príspevok?..niekde mi to skočí a niekde nie..šľak ma ide pritom trafiť..a ešte vysvetlite takemu antitalentovi ako ja,čo značí za textom tá obálečka so šípkou a ten vykričnik v trojuholníku..díky..a ozaj mala si pravdu s tou teplotou Kati,chválapanubohu je to dneska lepšie..zatiaľ

ketrinn
30. mar 2012

@miskakyska som rada 🙂 ze je lepsie ta obalocka je to ip cez to sa da poslat sprava ked mas toho viac alebo ako ja som poslala ten recept🙂ten vykricnik znamena ze mozes nan kliknut ak tu niekto posle nieco co sa ti zda vulgarne alebo ze sa tu niekto vtrie len tak a pyta o reklamu ,jasne ze medzi seba pustime dalsie chudnuce macicky ale nie aby sme tu niekomu klikali aby nieco vyhral alebo podobne 🙂 dnes akosi blbne aj mne net robi si signal co chce 😀 u nas snezi a snezi joj uz som myslela ze je tomu koniec !uz som zas musela vytiahnut lopatu 🙄 no co uz aspon lepsie schudnem 😵

ketrinn
30. mar 2012

@miskakyska to su tie iste xixi aj jej som ho poslala ja 😀

miskakyska
30. mar 2012

@ketrinn viem Kati,veď som sa smiala 🙂 a díky za vysvetlivky,som múdrejšia..no u nás to tiež vyziera na sneh..hory pred nami sú už zasnežené..dúfam,že nesranduje ten sneh

mijadave
30. mar 2012

@ketrinn no velmi chutil mm aj vsetkym ostatnym a aj mne 😀 a uz sa na neho tesim, ked si ho dam na veceru 😉
@miskakyska podla mna nie az tak rychlo 😀 chcela som skor, no mm mi vyvaral, tak som nemala to srdce... 😉 ale uz to vie, ze zas dietujem, tak uz nepokusa az tak... 😉

lucia084
30. mar 2012

lucia084 caute baby....som 2 mesiace po porode....neobleciem ani jedny rifle a leginy mi uz lezu na nervy.poradte mi....co to drzite za dietku? a ci s nou mate dobre skusenosti.....nechce sa mi citat vsetky prispevky..... 😀 .....bavim maleho,lebo sme trosku chori. ☹ musim dat aspon 10kg dole 😝 za odpoved velmi pekne dakujem

mijadave
30. mar 2012

@lucia084 ahoj, drzime 90 dnovu rozlisovaciu dietu a ja mam s nou 11kg dole, do konca dietky mi ostava 10 dni 😉 ja som sa nikdy k ziadnej diete nevedela donutit a ak aj, nevydrzala som ju... ale tato je super 😉 tu je link, kde si k nej mozes stiahnut ofotenu knizku: http://www.ulozto.sk/9797292/90-dnova-rozlisova... vela bab Ti to tu potvrdi, ze sa to da zvladnut 😉

lucia084
30. mar 2012

@mijadave lucia084 Vdaka velka...uz si to stahujem 😀

mijadave
30. mar 2012

@lucia084 nie je zac 😉 a tu je odkaz na stranku s alternativnymi receptami k tejto dietke, no najprv sa na nu musis zaregistrovat: http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

miskakyska
30. mar 2012

@lucia084 ahoj..ja potvrdzujeeem tiež...za 3tyždne 5kg doluu..no ale ak kojíš neviem,neviem