90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
1. apr 2012

@kacenka1983007 ja mam tiez dnes bielkoviny a robila som grilovaneho lososa len na masle, k tomu grilovane americke zemiacky a k tomu holandska omacka, mnamka, len ja som namiesto zemiakov mala grilovane sampiony a cerstvu nastruhanu mrkvu a uhorku, no bola to mnamka a zeleninova polievocka bola, no vsetci sme si pochutili 😉 konecne sa mi podarilo urobit lososa, aby nebol suchy 😉

miskakyska
1. apr 2012

..bože baby ako Vám závidim,že Vás Vaše polovičky podporuju v diéte..moj len gúúľa očami,že či sa chcem usušiť :( pche,aj tak ma neodradí..dneska som si robila pizzu...niva,hermelín,moravské mäsko,mňaam..samoška ja len oparadajkovaný posúch..sliny mi tiekli,to Vam poviem..ja mäso nemusím,ale syryyy...

mijadave
1. apr 2012

@miskakyska no moj najprv neveril, ze to vydrzim 😝 ale postupne si zvykol a uz sem tam mi aj sam navari, ked uz neviem, ze co by som zjedla 😉 a teraz je rad, ze som tak pekne zhodila a ze som uz tak daleko, uz mam pred sebou len tyzden dietky 😉 potom asi prejdem na tu pokracovaciu 😉

ketrinn
1. apr 2012

@kacenka1983007 ahojky:ň na tej diete je dobre to ze sa tesis na ten bielkovinovy alebo na ten treti xixi kedy si mozes dat zakusok ,nic tu nieje zakazane ze by si to nemohla 🙂

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave moja ata holanska omacka to je co alebo ako sa robi?

ketrinn
1. apr 2012

@miskakyska ja som minule robila ale dala som si ten sir a paradajku ,papriku porik,cibulku,kukuricu baranie rohy ,bola mnamka a nepribrala som z nej xixi mam za tyzden 1 kg dole takze mam dole od zaciatku 9kg ☹ citala som ze syr nieje taky prehresok ako ked si das mesko ,klobasu ,vajcia a este ak je kupovany domaci no tak to hej to by bol prehresok obsahuje vela tuku xixixi ,ale kto prisne drzi jasne ze ruky prec od syra 😀 😀 😀

mijadave
1. apr 2012

@ketrinn no robila som to podla tohto receptu, no nie presne, skusila som to len z 2 zltkov.... a bola fajnaaaa s tym lososom... viem, ze by som take nemala, no ja som si dala len kavovu lyzicku ;) tu je receptik: http://www.receptiky.sk/holandska-omacka/

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave mnam az mi nasli slinky musi byt dobra ,skusim idem odpisat 🙂

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave kolko si tam dala toho vinka? lyzicu dve ? ci kolko ja by som tam pridala aj horcice ,skusim tak podla recept a potom skusim z tou lyzickou korcice niekedy🙂 na velky piatok urobim k rybkena masle🙂

miskakyska
1. apr 2012

@mijadave no preeesne,ani mne neveril..sa mu ani nečudujem,lebo som začínala,každy pondelok,al.vždy 1-ho.. 😀 ja mám za necele 3tyždne 5kg dolu..je to dobré?..počula som,že váha na začiatku nejde dole,až neskôr pomaličky klesá..a ja mám taký dojem,že zo mňa opadlo to čo malo,hneď prvé dva tyždne a už mi viac dole nepôjde...

mijadave
1. apr 2012

@ketrinn ja som dala vino od oka 😀 podla chuti 😉
@miskakyska ja som mala po 4 tyzdnoch tusim 7kg dole, niektorym to ide pomalsie, niektorym rychlejsie 😉

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave ved to asi podla metabolizmu 🙂kazdy sme iny ,zajtra a pozajtre tu nebudem mam zase behacky ,z malou po chirurgii a v utorok do kubina kvoli mojej stitnej zlaze takze tu budem malo 🙂 to si pekne tiez schudla skoro ako ja🙂ja som ten prvy mesiac dala zalezat teraz troska flakam ale idem dole aj tak🙂uz sa mi asi nastartovala latkova vymena 🙂

kacenka1983007
1. apr 2012

@miskakyska ale pojde to dole neboj sa,treba len verit,vieš aj psychika robí svoje... 😒 ja tiež som neverila že mi to pojde ale pomaly moja váha klesá 😉 a prvy mesiac asi mne šlo najmanej 😒 ale hlavne že to ide 😎

mijadave
1. apr 2012

@ketrinn, @kacenka1983007 no mne to slo rapidne dole prvy mesiac a potom mi vaha mesiac stala a potom sa pohla a zas stoji... nevadi, ide sa dalej 😉

miskakyska
1. apr 2012

...to má akože čo znamenať baby toto-malý mal streda,štvrtok vysoku horúčku,piatok klesala,sobota super,.úplne bez teploty a dneska zas horúčka..to čooo :-O pritom ma antibiot.od štvrtku..

ketrinn
1. apr 2012

@miskakyska hm takze dostal chorobu v chorobe aj my sme tak mali zapal priedusnice antibiotika a do toho dostala aj mums mozno mas take antibiotika co nezaberaju na tu choorobu co mu vysla ,chod si zajtra k doktorke,to je najrozumnejsie,mozno mas aj slabe antibiotika mozno da silnejsie a bude ok

ketrinn
1. apr 2012

@miskakyska vies ze sme tu 3 katariny co mame vsetky za muzov pertov? xiix 😀

miskakyska
1. apr 2012

@ketrinn to vážne?..ja umremm! 😀 to my tri chudnúce Katuše?! ..

ketrinn
1. apr 2012

@miskakyska ok presne tak xixi,sme ale hviezdy 😀 😀 😀 myslela som si ze sme 2z kacenkou ale teraz pozeram tvoj profil a vidim ze aj ty mas peta xixxi,ja mam 3 sestry a vsetky mame petou riadna nahoda xixi co?

miskakyska
1. apr 2012

@ketrinn ...sme sa hľadali! 😀 To sa len tak nevidí..

ketrinn
1. apr 2012

@miskakyska ved to hej 😀 ,musim idem pokukat hlas na telke, 🙂

kacenka1983007
1. apr 2012

no ja som mala aj prvého chlapa peta :D
@miskakyska a pred 6 rokmi som byvala blizko teba,teda v okrese 🙂 byvala som presne vo Varíne.

miskakyska
1. apr 2012

@kacenka1983007 pochádzaš z Varína?

kacenka1983007
1. apr 2012

ale nie,moj prvy partner ja z Varína,žila som tam 4 roky.
@miskakyska

miskakyska
1. apr 2012

@kacenka1983007 už som kukla profil Trebišov...Ťa riadne vietor zavial do Varína

kacenka1983007
1. apr 2012

to áno 🙂 napíšem ti ip ak sa mi to podary,maly je na prsníku ☹

miskakyska
1. apr 2012

@kacenka1983007 čítala som Kati,si si toho už teda užila riadne moooja..a ta malá potvorka čo už nespí..hm,hlad je zlý

kacenka1983007
1. apr 2012

@miskakyska on sa cicky používa ako cumel,no má živy cumel, 😀 no neprajem to nikomu čo som musela prežit,ale po 3 rokoch samoty ma našiel "Amor" 😀 teraz som už štastná a to trpenie čo som prežila,aspoň si partnera vážim lebo on je opak prvého partnera,aj on si si užil prvú partnerku takže sa lubkáme a sme štastny... 😉 🙂

miskakyska
1. apr 2012

@kacenka1983007 Vám to spolu sekne...ste zlatííí!

kacenka1983007
1. apr 2012

@miskakyska dakujem pekne si milá 🙂 😉 😵