90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
1. apr 2012

@kacenka1983007 ...no Kačiatko idem chrňať,lebo o tretej mame antibiotika a o pol šiestej stááávam..papáá a brú nocku.

kacenka1983007
1. apr 2012

@miskakyska peknu a kludnu noc aj tebe a držkaj sa malému skoré uzdravenie a pobozkaj aj za mňa 🙂 😉

miskakyska
2. apr 2012

@ketrinn
@mijadave
@ketrinn baby ako mam pripraviť čerstve šampióny,aby boli jedlé..ja som to v živote nejedla,ja len v konzerve...

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 katulííík,ani ty nie si na príjme?

kacenka1983007
2. apr 2012

ahojte baby ahoj
@miskakyska aky deň máš dnes?

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska šampiňony su vyborne podusit s cibulkou,ale neviem aky deň máš s čim chceš papat,?

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 vitamíny...môžem šampióny?? 🙂 to som chcela naobed,ale už som zmiešala všetku možnu zeleninu s pestom..mám až hrče za ušami 😀

miskakyska
2. apr 2012

V kauflande som kúpila kokos za 0,30 centov..sa budem asi naň dívať..šak to s motorovu pílu musím ist rozrezať..hehe..či to mam hodiť o zem,či čo s tym mám robiť..

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska možeš to je zeleninka takže v klude.možeš ju aj podusit na cibulke ako som písala.

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 ..dlho sa to musí dusiť?..môže sa to opiecť aj ako karfiol,že?...díky moje zlatko..

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska možeš netreba dlho dusit ono pustí štavičku,ja som z nej spravila aj polievočku,mňam
😉

kacenka1983007
2. apr 2012

ja mám ryžu so zeleninou ale mi nikak nebere.

miskakyska
2. apr 2012

,. som osladila aspoň mojím dietkam trošku život goframi :-P ale že mne nešli nachuť,.faakt

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska mňam....joj ako by som ich teraz zhltla celé,dostala som M a potrebujem sladkéééééé ☹ 😢 😖

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 to je skúška rozhlasu 🙂) čakám,že po mne niekto niečo hodí...teraz nemávam moc chuť na sladké ale keď príde budem jak urvatá z reťaze

kacenka1983007
2. apr 2012

asi počkám do velkej noci a potom si riadne dám sladkého,ked prehrešok tak riadny nie 😒 ale dufam že vydržím,zajtra mám uh tak možem jest sladké dovtedy si asi dám polievočku na večeru aby som malateplučké na moje boool ☹

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 však si daj nejaku malú čokoládku,alebo drobnosť..svet sa nezrúti

kacenka1983007
2. apr 2012

našla som toto na nete su tu veci ako posobí na nas mesiac dufam že to niekomu pomože mne určite 😉 🙂 http://www.k-vital.sk/pre-klientov/lunarny-kale...

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska a nie zatial to vydržím možno si dám kafé a prejde ma to ale ked ma niekto na " Serinka" tak ho asi prehryziem hlavne ked to bude chlap 🙂

kacenka1983007
2. apr 2012

@miskakyska Samko sa má už lepšie?moji 2 tyždne kašlu ale malému som prestala dat antibiotiká lebo začal mat hnačky a normalne tie lieku mu doslova vyžrali pokožku na rytuly tak si nechcem ani predstavit čo mu spravily so žaludkom a črevami,hroza.mohla som mu naň davat mastičky,ale som mu spravila kamilkovy kupel to mu pekne vysušilo

mijadave
2. apr 2012

ahojte dievcata, tak toto bol den 😠 mala som ist na chiru na kontrolu, no od 1.4. nemocnica vypovedala zmluvu mojej zdravotnej poistovni, tak ma nevzali, sa clovek moze ist past, kym neumiera... no sila, tak riadne nasr.ta som sla do pobocky a tam mi ponukli, ze mozem ist na chiru do vedlajsieho mesta... no to iste... tak som odmietla, tak mi vybavili jednoho lekara tu v meste, no to som netusila, ze je to traumatolog 😠 ale nakoniec ma vysetril a bol zlaty, sa smial, ze so zlatou zilou na traumu... ale som si musela zaplatit prednostne osetrenie, inak by som tam este teraz sedela, tolko tam bolo ludi...no proste sila... teraz len nech mi netreba ist na rtg alebo nejake ine vysetrenie do nemocnice, lebo proste smola... kym nie som urgentny pripad, v ich preklade neumieram, tak mam smolu... ironia je, ze som nasla brozurku mojej ZP, kde pisu, ze neplatici poistenia maju narok na osetrenie len v urgentnych pripadoch... ale ja si platim poctivo a tiez ma neosetria, to je proste sila... od nervov som porusila aj dietu, som si musela dat kusok cokolady... ☹

ketrinn
2. apr 2012

@miskakyska moja ahojky ,ja si davam zeleninu mrazenu aj tam su sampiony povazujem za zeleninku 😀 😀 ,dobre su ked cerstve podusis na cibulke ako ti pisala tretia kacenka ,ja som ich robila aj na pore z cibulkou bola to mnamka , 🙂

miskakyska
2. apr 2012

@kacenka1983007 tiež ostal riadne kašľať..ale aspoň nemá teplotu..keď bol maly tak mu dala mudr penbene,ale z neho takú srajdu dostal..aj teraz ho má,ale nerobí mu to nič,mám taký dojem,že ho ani nelieči..nedavaš malym probiotika s antibiotikami?

ketrinn
2. apr 2012

@miskakyska moja ahojky ,ja si davam zeleninu mrazenu aj tam su sampiony povazujem za zeleninku 😀 😀 ,dobre su ked cerstve podusis na cibulke ako ti pisala tretia kacenka ,ja som ich robila aj na pore z cibulkou bola to mnamka , 🙂 ako davas tie fotky tu? tie gofry su mnam akurat mne na veceru xixi

miskakyska
2. apr 2012

@mijadave si si užila,Ti poviem..ja som tiež išla s dcérou na kožne o šiestej ráno a vratili sme sa pred jednou..škoda reči

miskakyska
2. apr 2012

@ketrinn ahoj Katulík ..ty ako na xirurgii..? Fotky normalne..ako píšem text,pod ním mám pridať fotku,.

ketrinn
2. apr 2012

@miskakyska jaj ty mas cez mobil tak preto 🙂 ci sa to da na nete aj cez buk? ja som pochodila fajn len stresy este som mala vybavovacky na poste atd ,ledvy som postihala ,bala som sa ze ma chirurg zjazdi ,nemohla som dat rady tak som malej dala dole dlahu musela by som ju nosit a to som mala este barle a buginu a tasku ,a sla som autobusom ,tak som dala dole ,mala sla po svojich a ja som niesla buginu a barly do autobusu a jasne tasku ,doktor sa len usmial ze co už ,dal jej to do stahovacieho obvezu a povedal ze za 10 dni aby sme sa prisli ukazat ale ze ked beha ako srnka ako aj vydel tak povedal ze vsetko ok.ochotny takze som obisla fajn 😀 teraz som dopila kavicku navecerala som sa uz ,nafuklo ma ako balon ixixi idem zakurit a potom pridem potukat este 🙂 zajtra ma caka endikrinologia v dolnom kubine takze zase cestovanie .

mijadave
2. apr 2012

@miskakyska to hej, ale tie nervy, ked Ta ako zobraka nechcu nikde osetrit, to je sila.... 😠

ketrinn
2. apr 2012

@miskakyska aha uz som to nasla ,no čo som bola slepa xiixi ,hladala som to tam kde je ip 😀 😀 iqe hupaci kon xixiix

ketrinn
2. apr 2012

@mijadave aku mas poistovnu ,dufam ze nie vseobecnu?