90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sajmonkaf
16. apr 2012

@viera22 veru,treba surodenca.ja mam dvoch čertov,tam mam akurat dost.

viera22
16. apr 2012

@sajmonkaf heh no ja som mala po pôrode popôrodnú depresiu dosť silnú a dosť dlho som sa z toho spametávala tak teraz by som aj brala ale najprv schudnúť a odsťahovať sa od svokrovcoch to sú moje priority

ketrinn
16. apr 2012

@viera22 ok skus viac pit 🙂 telo zacne po tyzdni si zvykat na ten kolobeh )na tie 4 dni ,nezamienaj dni a pi veeeeeeeeeeeela 🙂 poradim ti najlepsie je jest na ranajky grep,pomaranc,mandarinku alebo kiwi,ja som len tieto striedala lebo z jablk ma naduvalo aj z hrusiek, mozno ti to pomoze 🙂 jec zasadne po 12.00 prv nie ulozi ti to ak zjes nieco prv ,papaj v rovnaku hodinu aj obed aj veceru ja som jedla po 12.(v rozmedzi 12-13 hodiny a veceru som mala medzi 4-5 hodinou ,v pripade nudze mozes zeleninovy vyvar alebo navecer zeleninku k televizii 🙂 mozno ti to pomoze ak budes mat otazky pytaj sa smelo🙂 mne teraz hraju muzikanti v bruchu a to je dobry znak 😉 nepi mineralkya ak tak bez bubliniek !a sladke vody vobec,kavu caj slad len medom ,slabe caje su najvhodnejsie ,a cista voda,ja som mala problem hrozny ja som sa musela prinutit pit vodu a poviem ti to bolo zo vsetkej diety najhorsie ale ked pijes vela telo vyplavuje toxicke latky z tela a ten tuk sa tiez bude menit na tox.latky tak som aj citala na 1kg vahy musis vypit 4dl vody tak krat xixi kukam farmu jasne🙂

mijadave
16. apr 2012

@viera22 dakujem, dufam, ze to bude tak 😉

sajmonkaf
16. apr 2012

@ketrinn ja to tiež tak robim,dnes som mala večer sladke,a na čokoladu som nemala ani chut tak som si dala len 2 kocky.

viera22
16. apr 2012

@ketrinn no jesť jem správen asi to bude tým pitím na lačno vipijem pohár vody a potom až neviem kedy som ale ja lajdak heh..najradšej pijem čistú vodu z vodovodu tak tam problém nieje nepotrebujem žiadne sladené a podobné veci.....len piť treba

sajmonkaf
16. apr 2012

@mijadave prvy dojem je doležity,tak super že si spokojna,ja si hladam pracu ale nejak to nejde.

ketrinn
16. apr 2012

@sajmonkaf super ked ja som skor bola meskarka tiez som sladke nemusela niekedy som dala kocku 2 ale niekedy nic proste nemohla som ,milu si mozes dat v uhlohyd .ja ked som nemala zakusky alebo sladku buchtu tak som dala milu kavicku 🙂 a vtedy som dala aj tie 2 kocky to sa vtedy zmestilo xixi

sajmonkaf
16. apr 2012

@viera22 rano si priprav do velkej flase vodu a daj na take miesto,kde si najviac,aby si ju mala na očiach.A po trocha popijaj...

ketrinn
16. apr 2012

@viera22 ok presne tak vypocitaj kolko musis a nesmies menej 🙂

sajmonkaf
16. apr 2012

@ketrinn ja lubim aj mesko ale aj sladke 🙂 🙂 🙂 🙂 doma mame tooolko sladkosti a zistujem,že to so mnou nič nerobí.predtým by som zjedla všetko a hlavne takto večer k telke,na posedenie kludne cela čoko.

mijadave
16. apr 2012

@sajmonkaf jasne, ja viem, tiez som rada, ze som sla z jednej prace rovno do druhej 😉 nie je to sice take dobre ako ta predtym, no tu je moznost aj postupit, co tam nebolo... 😉

sajmonkaf
16. apr 2012

@viera22 tak super,že to mas pekne naplanovane.na všetko mas cas.

ketrinn
16. apr 2012

@sajmonkaf to je dobre znamenie ,vydno ze to beres vazne a rozhodla si sa razne 🙂 len tak dalej pokracuj drzim palce ,ja tiez som sa dala na boj tak som bojovala a aj dalej budem kym neuvidim na vahe 70 kg xixi 😵

viera22
16. apr 2012

@sajmonkaf no asi budem musieť toporiešiť s tou fľašou a donútiť s apiť ej keď ani čas niekedy nie je.....no mám naplánované s tým bábom len či to tak aja víde heh

ketrinn
16. apr 2012

@mijadave dakujem moja tam sa mi to da otvorit 🙂 ,ako v praci?

sajmonkaf
16. apr 2012

@ketrinn ja tiež musim dat dole tie moje pneumatiky,naviac velmi dobre sa citim,mam akoby viac energie a nie som nervozna na počudovanie.ško len že moj mm ma v tom nepodporuje,a neveri mi,že to dokažem,o dovod viac bojovat!!!!.A okrem toho,v septembri sa vydava moja sestra,to bude velka slava,tak chcem sa predviest v niečom peknom,ale snat to bude na "novom" tele.Aj režim mam ako ty.rano grepy,predtym voda nalačno,obed 12-13 hod a večera 16-17.medzitým nič len tekutiny,len čista voda alebo čaj nesladeny,jedinym prehreškom asi kava so sladidlom.Ale ani tá sa mi tak nežiada.predtým som mala 3 denne,každa s 2 cukrami a teraz 1 denne.

sajmonkaf
16. apr 2012

@viera22 alebo si daj do každej izby,uvidis,že to pojde.

ketrinn
16. apr 2012

@sajmonkaf tak sa drzkaj aj ostatne kocandy ja som skusala vseliake dietky a nic nezaberalo a tato no proste super idem uz spinkat papa

ketrinn
16. apr 2012

krasne sničky kočandy !idem lahnut k malej pa zajtra 🙂

mijadave
16. apr 2012

@ketrinn moja, no je toho vela, co sa budem musiet naucit, ale je to v pohode... ked sa zaucim, tak to bude pohoda 😉

sajmonkaf
16. apr 2012

@ketrinn dobru noc.dakujem 😉 😉 😉

sajmonkaf
16. apr 2012

idem si namočit sušené slivky na ráno a hajde spať 😵 😵 😵

sotia
16. apr 2012

kočky, v tom vitamínovom dni, ak si dám na večeru zeleninu,môžem koľko chcem, či nie?

lubinka26
16. apr 2012

moja mamina schudla vyse 30 kg, tak dufam, ze ja dam aspon 20. v tehotenstve som pribrala 37 kg 😠 a to som sa fakt neprezierala. u mna budu najhorsie ranajaky a pitie tekutin.. s malou vstavame dost neskoro a este nesmiem po zobudeni hoidnu pit ani jest kvoli liekom na stitnu zlazu. a este musim nejak vyriesit ochutnavanie jedla, ked krmim malu, ci nie je horuce 😝
no dnes som to celkom zvladla. na veceru som si dala s malou prazenicu s 2 vajicok a uhorku. pred tym som ale zjedla jeden kalerab, pretoze som naposledy dojedala o 12tej ranajky po malej - prazenicu z jedneho vajicka. bolo ta malinko. planovala som si dat vecer este pohar mlieka, ale nastastie som to nejak ustala. ale teraz som hladna ako vlk. ale ja to zvladnem, musim!!!

viera22
16. apr 2012

@lubinka26 určite to zvládneš ako vravíš musíš musíme......aj mne treba aspoň 20 kg ale v pláne mám 25 kg pribrala som v tehotenstve 47 kg tak o niečo som lepšia heh

viera22
16. apr 2012

no nič babulky idem ja si ľahnúť lebo sa ozívajú cvrčky v mojom bruchu...hlad je svinstvo ani spať človeku nedá môj najnovší problém lebo naposledy jem do tej šiestej a potom má o desiatej hlad chytá och joooj nič to idem si laškať a zajtra zumba po druhý krát tak uvidíme ako to zmáknem dúfam že ma prebere lebo som nejaká na nič zo začiatku plná energie čo som dlho nemala pri iných diétach a posledné dva dni taká som nanič ....... nič to .... tak dobrú nôcku prajem vám....... 😉

lubinka26
16. apr 2012

@viera22 no pekne,doteraz som nepoznala nikoho, kto by pribral vaic ako ja 😅 ale neboooj, dame to vsetko dole a mozno aj viac a vsetci budu ziiirat a my sa budeme konecne cititi lepsie 🙂

kocky, nemate nahodou niektora knizku v maili? kamaratkina mama by ju chcela.
ak by sa nasla, tak poprosim na lustrbova@gmail.com
dakujeeeem 😵

1lubika
17. apr 2012

dobré ránko dievčatká. Joj ako je dobre, že vás je tak moc. 🙂 🙂 Naozaj, hlavne treba veľa piť. Ja som si tiež zvykala, ale telo si potom samé žiada. Hlavne veľa vody do obeda - že by sa malo 2/3 tekutín z celého dňa vypiť do obeda. Takže aj 2-2,5 l , snažím sa aj teraz to dodržiavať. Naozaj, tým, že človek viac pije, necíti taký hlad. Mám rôzne čaje aj zelený a tie idú u mňa aj 3 doobeda. 😅. Pekné chudnutie ahojte.
@mijadave som rada, že sa ti páči v robote. A s tou pokračovacou dietou kedy začínaš? dnes?

adikad
17. apr 2012

Ahojte, tak ja som vcera zacala s touto dietou, lebo uz bolo na case nieco so sebou spravit.

Pred tehotenstvom som mala 57 kg pri vyske 158cm, pred porodom 75kg, po porode som dost zhodila, len prisli Vianoce a ja som sa nemohla dozrat sladkeho, ktore mi obec nechutio pocas tehu. TAk som na vahe 72kg, co je pre mna katastrofa, nemam si co ani obliect a nove veci si kupovat nechcem, kedze verim, ze este schudnem. Chcela by som to dat na 59kg aspon. 😀
A vcera som si bola kupit aj elipticky trenazer, tak dufam, ze pomoze.