90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
19. apr 2012

bozenku dala som babovku piect bez kypriaceho ja kačena!som zvedava co bude stoho ja vzdy davam pol lyzicky sody este ,tu som dala ale kypriaci som zabudla 😒 potom odfotim vysledok xixi

zoya1
19. apr 2012

@ketrinn Ako si to môžem zväčšiť? Ked na to kliknem zväčší sa to, ale nevidím prečítať ingrediencie 😀

ketrinn
19. apr 2012

sacharidovy den babovka banan,coko,vanlka pudinkova,bola by vyssia ale zabudla som na kypriaci len som dala pol lyz sody ale je super som spokojna.kusok somzobla ale len ako orech 😉

ketrinn
19. apr 2012

uhlohydratovy den vyssie som sa pomylila 😀 😀

ketrinn
19. apr 2012

@zoya1 ak niesi na face tak ti poslem ip ale chcem si to zjednodusit 🙂

viera22
19. apr 2012

ahojte babulky tak ja dnes škrobový deň čiže zemiačiky varené zo včera čo mali majé polovičky a k tomu kukurička hrášok fazuľka .. fazuľka v paradajkovom náleve aby to nebolo suché hmmmm fajne fajne......dnes zase zumba teším sa.....včera som si šla kúpiť v poprade nahovice že o číslo menšie a ako na truc akurát tie nemali lebn samé väčšie čo stále len tie menšie majú vrrrr tak nič musím hľadať.....dúfam že dostanú rada kupujem v takku...majú super strih na moje hrozné hrubé nohy heh.....ale nakupila som si aspoň spodné predlo bola akcia 50% na nekúp to heh.....škoda tých nohavíc by som sa potešila tioe na mne už visia....teším sa keď sa zajtra ráno postavím na váhu dúfam že tam bude zas o niečo menej u rodičoch sa nevážim aby som neostala sklamaná heh každá váha váži inak vraj tak si počkam na ráno.....

ketrinn
19. apr 2012

skrobovy den zeleninova polievka
zemaiky,mrkva ,petrzlen,hrach,zeler,
sol pepr,zel bujon,majoran,ol olej lyzica
po dovareni.mozet zatrepat skrobom zemiakovym alebo trenym zemiakom
dochutit vegetou,magi,

miskakyska
19. apr 2012

Baby to je najhoršie čo môže byť to Vaše váženie ráno,na obed a večer...potom Vás to deprimuje...keď sa riadite do bodky pravidlami tejto diéty,tak snažte sa dodržať aj to pravidlo VÁŽENIE PO VODOVOM DNI počkajte aké budete prekvapené!
@ketrinn ty máš zaseee škroby?..veď si mala mať vitamíny..kde si sa zas zabudlo? 🙂)

sajmonkaf
19. apr 2012

Ahojte babulky,tak už odfukujem po "obede", mala som bylinkové zemiačiky a brokolicový šalát,chlebik a vyvar som už nemohla.Ale tých zemiakov som sa nevedela dojesť,bolo ich trochu viac,sa priznam 😅 😅 😅 ,tak večera bude asi len salatik 🤐 🤐 🤐 a vodááááá.tento týžden sa nejdem ani važit,ale citim torchu na obleceni,rifle mi lepšie sedia,ale aj tak pneumatika prevísa von ☹ ☹ ☹

ketrinn
19. apr 2012

@miskakyska moja vitaminky nemam lebo striedam len b,s u,tie nedavam lebo mi je stoho zle prehanama liečim sa mam vityminy ale v tabletkach ja striedam iba tie a rano davam suchy chleba caj a vcera som skusila z vyzivou a nic mi nebolo tak pomali sa budem snazit pridavat jemnejsie druhy dnes somzjedla pol grepu ale len vycucala a tak ma rozbolel zaludok a hlava sakra! este nieje vhodny cas nasadit to ovocie a zeleniny ma strasne zduva a nemozem ani grgnut ani puknut 😀 😀 zajtra mam uhloh,,dam si z tej babovky co povies bude mi spatne? ked je pecena hm .......neviem bojim sa.alebo olupem vrch to pripecene a vnutro skusim spapat🙂

ketrinn
19. apr 2012

@miskakyska moja dnes mi dorazili vysledky stitky doktor mi napisal ze mam ok ,ze sa mozem ist v pondelok objednat na chirulgiu na operaciu 🙂 takze mi bude lepsie uz sa na to tesim 🙂 uz som tam aj volala a sestricka povedala ze musim osobne prist a doktor ize objednava na koniec malja tak asi koncom malja ma objedna este dam vediet potom 🙂

miskakyska
19. apr 2012

@ketrinn však oprobuj čo to spraví..ak nič,tak zbáchaj pol bábovky... Ti dovolím :o)))

ketrinn
19. apr 2012

@sajmonkaf v pohode si daj zemiacky len nie uz tak vela ,ovsem ak ti nieco ostalo xixixi .

ketrinn
19. apr 2012

@miskakyska oj nedam maxi 2 kusky kedze bez koze tak 3 xixi aby som zas nebola hladna🙂,takze ked vysledky ok a super som schudla a nezhorsila sa vo vysledkoch takze dieta nema zly vliv::len dufam ze dovtedy vyzdraviem a nebude problem lebo pred operaciou musis byt zdrava🙂

miskakyska
19. apr 2012

@ketrinn ja som bola dneska na krv ..vysetrenie plus vysledky za tyžden..jasnačka,že dieta nemá zlý vplyv..to,čooo ti napadlo :o) ja sa chystam aj darovať krv ..za mlada som chodila,len teraz akosi sa nemôžem dokopať..

zoya1
19. apr 2012

@ketrinn Co ti budú operovať???? Teda ak môžeš tak prezrad 😉

sajmonkaf
19. apr 2012

@ketrinn nozostalo ☹

sajmonkaf
19. apr 2012

@denisa87 prave pozeram na moju mikrovlnku,a tam mam max 700 w,a toto sa pečie na 750.mam to piect o minutku dlhšie?teraz neviem....a mohla by som to piect napr.v nejakej plastovej dozičke,co moze ist do mikrovlnky???

sajmonkaf
19. apr 2012

strašne mi zachutil šalat s pupavovými listami,škoda len,že na sidlisku kvoli psom ju zbierat radšej nebudem ☹ ☹ ☹

sajmonkaf
19. apr 2012

@ketrinn ja som minule zabudla dat cukor,tak som sa ponáhlala,robila som toho naraz viac.aj sa mi zdal korpus nejaky divny,a nakoniec skončil v koši...škoda tých drahých vajec bolo.... 😀 😀 😀

miskakyska
19. apr 2012

@sajmonkaf púpavove listy?...to je jedlé!?..no zas som mudrejšia?

ketrinn
19. apr 2012

@zoya1 idem na operaciu stitnej zlazy .uz ju liecim 5 rok a nic stale jej sibe vyskakuju hormony.
@sajmonkaf ako papas tie listy a aj stonku? robis nalev ci co? daj inspirejšn 😀
no nato ze som dala len pol lyzicky sody bola super uz sa zaprasilo🙂 manzel prisiel z prace ,dcera zo skoly a bolo po nej🙂

lubinka26
19. apr 2012

ahojte. dakujem za infosky 🙂 tak mne to dnes rano nedalo a odvazila som sa. v nedelu som mala 82,2 a dnes 79,6. ja viem, ze to je len voda, ale tak ako motivacia super. budem sa uz vazit iba kazdy pondelok, tak dufam, ze nepolavim.

inak dnes vitaminky. rano jedna hruska, obed grep a hruska, vecera ladovy salat, uhorka, redkovka + nalev. pred 8mou si dam este jednu hrusku asi 🙂

zajtra bielkoviny, obed bude prazenicka a vecera tiez + veeela zeleniny 🙂
v sobotu ma caka zatazkavajuca uloha. ideme na obed k svokre. mam vtedy skroby. nechcem, aby vedeli, ze drzim dietu. ako sa s tym vysporiadat?

miskakyska
19. apr 2012

@lubinka26 nóó,svokra nesvokra budeš sa musieť priznať :o))

viera22
19. apr 2012

ahojte tak sa môžemkonečne pridať k debate.....
@lubinka26 ja som tak bola u sestry z ktorou sa ako tak vláske máme a tiež nerada som keď o všetkom vie....kecov veľa zas by mala.....našťastie piekla kura a ja som mala bielkovinový deň síce jej bolo divné že ryža a hranolky ostali heh

miskakyska
19. apr 2012

...dneska tu je akési podozrivé ticho! :o)
@ketrinn Katuška sa už venuje polovičke a ostatné?? :o))

viera22
19. apr 2012

aj ja sa chem venovať polovičke len tá moja je v práci .. :((..........tak ďalšie hodina zumby za mnou normálne asik svalovku na ruky budem amť čo som nečakala vôbec že ruky si pri tom cvičení vymakám

miskakyska
19. apr 2012

@viera22 u nás sa nikde nablízku nezumbuje,doparrroma...

viera22
19. apr 2012

@miskakyska joooj moja keby si vedela z akej diery som ja len ta cvičiteľka asi sa zameriava na dediny lebo robí po mojom celom okolí ako po dedinach a ku tomu je z mesta kde ani necvičí vraj

miskakyska
19. apr 2012

@viera22 tak ju pošli aj ku nám 😀D