90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
14. aug 2008

Tak asi tu teraz nikto nie ste, tak idem sa venovať malej, lebo tá si už vižaduje veľa pozornosti, keď ma vidí, tak vždy by len chcelaabay som sa jej venovala a niečo jej ukazovala...............a vie už sama pekne sedieť!!!!!! 🙂

luciap
14. aug 2008

Miresta - to je super, ze uz mala pekne sedi sama. Neboj, ono to teraz zacne ist rychlo, plazenie, po stvornozky a zrazu bude chodit, rozpravat... No uz budete mat take akcnejsie obdobie. Dakujem za pochvalu. Aj ked dnes som zhresila - prave som sa vratila od kamosky, kde som si dala jeden kolac a jednu malu strudlu. Mozem sa utesovat, ze v obidvoch bolo ovocie, kedze mam dnes ovocny den 😀 . No snad sa nic hrozne nestane a pojdem aj nadalej s vahou dole, alebo aspon s cm. Mas to super, ze mozes chodit plavat, ja mam plavanie asi najradsej zo sportov. Namiesto toho vsak sedim v robote. Rano som vsak robila brusaky, aby aspon nieco bolo a teraz idem upratat byt, takze aj pri tom sa trochu pohybem 😉.

Maminkatn - blahozelam k 3 kg, len dufam, ze to nie je prilis rychlo, aby sa ti nevratili rychlo spat a nepriniesli dalsie kg navyse.

anaret
14. aug 2008

ahojte, ako vidím každej z Vás sa darí, to som rada...
my sme včera boli dcére vybaviť OP, našťastie na poliícii nebolo veľa ľudí, tak sme dlho nečakali... pobolieva ma hlava, keď je takto teplo...
ozaj - včera som si kúpila nohavice a tričko - nohavice len "L" !!!žiadne XXL alebo XL... neviem ako dlho sa mi podarí váhu udržať, a budem ich môcť nosiť, ale je to super!!!! takú radosť som mala !!! a k tomu ešte úzke tričko- žiadne široké strihy - no ak priberiem - potom ho zdedí dcéra.... ale je fajn mať dole nejaké to kilečko, že???

janetka
14. aug 2008

vy uz ste za vodou, 10 kil to su dve konfekcne velkosti... super... dufam, ze aj u mna sa to prelomi... zajtra mam ovocny den, tak snad bude zas kilecko dole 😉
miresta: mne sa maly uz sam posadi v kociku a chce vyliezt, takze pekne popruhy funguju u nas, a to pri prvom som slovo popruhy ani nepoznala 😉

miresta
14. aug 2008

Kočky akurát som si vás prečítala, ale volala mi mamka, je jej veľmi zle tak utekám, večer sa zastavím. papa

maminkatn
14. aug 2008

cafko luci ja to mam uz vyskusane a viem ze si budem musiet davat pozor stale ..tesim sa jak blazon-xi xi 😀 😀 😀

janetka
14. aug 2008

miresta: vsetko ok s mamkou?

gucz
14. aug 2008

ahojte kočky, tak vidím, že všetkým sa nám tu darí, sme proste skvelé žienky 🙂

miresta dúfam že tvojej maminke je už lepšie. Moja malá je už viacmenej zdravá. Včera mi večer odkväcla a zaspala rýchlosťou blesku, tak som jej aj zabudla dať lieky. Ráno bolo trošku počuť hlien, ale cez deň to prešlo. Musí tie antibiotiká poctivo dobrať a myslím že to bude ok.

Ja som dnes zasa zhrešila, dala som si rohlíky s paštékou a kopou zeleniny na obed. Takú som mala na to chuť, že som neodolala. Moje telo ma však už za to potrestalo, tak ma riadne prehnalo, že sa z toho ešte spamätávam 😀
Tak mi treba!!!

gucz
14. aug 2008

No vidím že tu nikto nieje, tak idem hajať, dobrú nocku prajem

luciap
15. aug 2008

Anaret - tak to je super, ze si uz mozes kupit mensiu velkost. Poznam ten pocit, kedze aj mna vcera potesilo, ze som sa vliezla do mensich nohavic. Dnes som sa odvazila a mam tesne po 68 kg.

Miresta - je mamka v poriadku?

Gucz - asi nase telo tusi, ked zhresime, pretoze mna vcera po tych kolacoch pichalo na lavej strane pod rebrami. Pritom odkedy som na diete, mam pokoj s bruchom (ja som po operacii zlcnika a byvalo mi dost zle, nafukovalo ma).

Dnes mam bielkovinovy den a budem mat na obed hovadzie maso so slivkovou omackou. Celkom sa tesim po vcerajsom ovoci.

janetka
15. aug 2008

caute, tak mne sa to pohlo dolu opat o pol kila... tak som rada a dufam, ze dnes po ovocnom sa to tiez pohne, nech to zaokruhlim na 3 kg :o)
z toho ovocneho mam vzdy des.. ale potom cez den je to ok, a dnes idem na pedikuru a doplnit gel nechty, tak budem rozbehana a dufam, ze to nepocitim.
Vcera som mala mat zakusok na veceru, tak sme sli s manzelom a detmi na kavu a dala som si marlenku medovnikovu, tak mi to dobre padlo 😀

gucz
15. aug 2008

čauko baby, ja som dnes mimo, malá v noci buntošila, takže som spala nejakých 3,5 hodiny, a som hotová. ...... No idem si dať druhé kafe, sprcha ma neprebrala ☹

anaret
15. aug 2008

ahojky. mňa už 3.deň bolí hlava, už ma to unavuje,ale to bude asi z tepla...

je strašne dusno, ani dýchať sa nedá...

dnes som mala prehrešok - bola som so 4-ročným synkom v meste na výlete a doobeda som si dala cesnakový koláč s Viedenskou kávou - viem, že krútite hlavou, aj ja som sama nad sebou, ale povedala som si, že keď výlet, tak si ho trošku užijem...

luciap
15. aug 2008

gucz - take stavy poznam. Divim sa, ze som to zvladla s obidvomi detmi a co je najdivnejsie, vtedy som mohla vstavat aj celu noc a teraz staci, ze raz za cas sa nieco deje a musim sa dvihnut z postele a nie som schopna.

Anaret - tu bola rano taka hmla, ze som sa len cudovala, kde chcu vziat 34 stupnov. No cez obed sa vytiahlo a taka horucava a dusno nastalo, ze zo mna tieklo ako z krhly (skoda, ze nie tuk 😉 ).

Dnes som sa snazila nezhresit, aj ked chute by boli, ale som si povedala, ze vcera stacilo. Zajtra si asi urobim zeleninove rizoto. No idem pokracovat vo vysavani, lebo vcera som nezvladla upratat viac ako kuchynu. A musi to byt teraz tip top, kedze v nedelu cakam "svokrovcov" prvykrat na navstevu.

gucz
16. aug 2008

čauko baby tak sa hlásim tuším zasa ako prvá. V noci u nás bola strašidelná búrka, zobudilo ma to pár krát, strašné počasie. Teraz sem tam prší, je chladno, ale dá sa. A aj sa čudujem, ale nejak ma hlava nebolí 😕 . Ja tento týžden hreším kade chodím, ale povedala som si, že mám akože dovolenku, tak od pondelka idem na tvrdo.
Dnes mala byť opekačka, ale pri tomto počasí pochybujem. Budeme radi, ak sa bude dať ísť zajtra poobede ku kolotočom (hody), našej by nechýbali, ale neterky sa určite tešia. Tak rátam s tým, že ešte do zajtra večera určite zhreším, a potom snáď pôjdem asi zasa na tvrdo

luciap držím palce, aby návšteva dopadla podľa tvojich očakávaní, ale neboj sa, si fajn baba (žena), tak sa im budeš určite páčiť 😉

anaret čo hlava, už nebolí? Dúfam že nie, mňa bolieva ako koňa, a nie je to bohviečo. Pozerám, že malý sa volá Timotej, v prípade, že by sa moja malá narodila ako chlapec, mala byť buď Richard, alebo Timotej. Nevedeli sme sa rozhodnúť, tak to príroda vyriešila za nás 🙂 . Ako mu hovoríš? Timko? Je to krásne meno

lucxy
16. aug 2008

ahoj gucz,,,vidim ze sa ti pekne dari 11kg a kolko mas este do konca? 🙂

gucz
16. aug 2008

ahoj ani neviem, dnes som sa vážila a bolo to 10,4 kg dolu, ono mi to behá hore dole. Ja som o 4 dni menej ako aniel.

lucxy
16. aug 2008

tak to si dobra,,,aj u vas je taka zima? aniel je dovolenke ze?

lucxy
16. aug 2008

co mas dneska dobre? ja varim sosovicovu polievku ale taku bez mlieka s mrkvou a zemiakmi na cibulke 🙂

gucz
16. aug 2008

aj u nás je chladno, aj keď sa mi zdá, že to nebude také strašné ako hlásili, dokonca teraz aj svieti slniečko, ale samozrejme sú aj mraky, také riadne. V Trnave nad ránom zomreli dvaja ľudia, zavalil ich strom, cez tú búrku. Smutné 😢 Ano aniel je ešte na dovolenke, ale tam by malo byť krajšie ako tu na západe.
Ja varím malej akurát obed, a sebe ešte neviem, možno aj nič, lebo hneď po dvanástej cestujeme, tak sa najem asi až u svokrovcov

janetka
16. aug 2008

caute, no teda burka riadna, dokonca nam jeden strom nahlo, satelit nefunguje, velky slnecnik na zemi prevrateny..
gucz: a kam idete na hody? Si to uzi...
Ja som sa dnes odvazila po ovocnom dni a dole mam 3,2 kg, tak sa tesim 😉 na obed si urobim velaaa leca 😉

aniel
16. aug 2008

ahojte babenky,tak už som doma a pôjdem si

aniel
16. aug 2008

vás prečítať .Ja som na dovolenke vôbec nedodržiavala dietku a je to vidieť aj na váhe ,1kg hore,ale nabehnem na ńu opäť až od pondelka .Dnes svokra robí pirohy a tým neodolám 😀

aniel
16. aug 2008

luciap super ,že sa ti tak darí 😉

anaret ja si dám ešte jedno opakovanie,keby som to dodržiavala poctivo ,možno by som už neopakovala,ale teraz to porušujem ,tak určite zopakujem 😵

janetka-ty sa tiež dobre držíš a ešte śi bola aj na svatbe 😨

miresta ,gucz dúfam,že malé sú zdravé 🙂

janetka
16. aug 2008

aniel: tak ta vitame opat spat 😉 kilo hore to je ok, ked zacnes s dietkou sa odvodnis a bude dole...
My ideme buducu sobotu zas na svadbu, ale opat to tak urobim,z e budem jest viacmenej len bielkoviny + jeden dva kolaciky a biele vinko 😀
A chces akoze drzat este jeden 90dnovy cyklus? ci uz len pridas + 30 dni?

aniel
16. aug 2008

veronkaj ty si tu ozaj dlho nebola ,ale super,že ti väčšina oblečenia veľká 🙂

gucz -vybehnite aspoň do ZOO 😉

luciap- aj mne sa už dá obliecť aj menšie veci a dokonca som si kúpila jedny športové gate na dovolenke o číslo menšie 😀

miresta -dovolenku som si užila aj deti ma rozmaznávali aj manžel ,takže som si oddýchla aspoň od varenia,len ma trošku bolia nohy z túr,ale to je v pohode.Teraz som zistila,že musím viac športovať asi nejé fitko 🤐 😵

aniel
16. aug 2008

janetka -až do vianoc ,čiže celých 90 dní.tebe pekne idú kilečka dolu. 😀

maminkatn prajem skoré uzdravenie a gratulujem ku kilečkám,ktoré šli dolu 😵

baby tak ja som si na dovolenke moc nepospala, malá sa stále budila a ráno mi dávala budíček na 5.30,ale nevadí a na počudovanie ju tam vôbec nepreháňalo a ke´d bola pokakaná,tak maximálne 2krát.Počasie sme mali super až na jeden deń a to sme šli do jaskyne,takže sme zmokli ,len tak akurát.Síce v jaskyni nám bolo trochu zima,ale stálo to zato.Prešli sme 860 schodov a keď sme vyšli von už nepršalo ,dokonca sa nám zdalo ,že sa oteplilo ,ale to len preto ,že v jaskyni bolo mínus 5 stupňov .Inak dovolenka super 😵

janetka
16. aug 2008

aniel: a aj so Sofi ste boli v jaskyni? ja mam posledne roky klaustrofobiu uz aj v jaskyniach, buee

janetka
16. aug 2008

aniel: uf, ked az do vianoc, to budes ako sexi modelka 😉

jesika26
16. aug 2008

ahojte štíhlošky, tak ako sa Vám darí?????Ahojky aniel, gucz, lucxy 🙂