90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
22. apr 2012

@mijadave vies ono je to tak ,ze vies ze si uz schudla fajn a mas mozno sice male nedostatky ale si zo sebou spokojna 🙂 mozno keby ti vysely pleumatiky tak sa snazis viac tak to je ja som musel ist kvoli operacii ,mam aspmu tak doktor povedal ze by som mala aspon 5 kg aby sa mi lepsie dychalo ,ale nemusim ale ja som citila ze som znicena bez ducha vsetko ma bolelo aj klby a riadne nemohla som ani spat 😲 ateraz mam 10kg dole a citim sa super ,klby presli a bavi ma vsetko 🙂 som plna elanu ,len keby nie ten pankrac ,nemozem ovocie a zeleninu takze koncim z dietou lebo doktorka povedala ze musim vylucit na 3 tyzdne aspon!,potom zas ta operacia atam musis v nemocnici jest co ti daju ,takze som sa rozhodla ze sa zotavim po operacii ,nasadia mi eutyrox a pokracujem potom urcite dalej🙂,neboj neopustim vas tu.

ketrinn
22. apr 2012

@sotia kukala som ja som zapisovala kazdy tyzden,ja som sla v prvy tyzden-3kg 🙂 drzim palce si na tom lepsie takze sa snazis vidno 😎

mijadave
22. apr 2012

@sotia ja som mala presne taky ubytok na zaciatku, to jedine si pamatam 😀

mijadave
22. apr 2012

@ketrinn no to dufam, ze nad neopustis 😉 a mas pravdu, som spokojna, no este to chce trosku, lebo staci, ze porusim a hned som ako balon 😀 ale je to o tom, ze uz nemam take vycitky, lebo som na seba hrda, ze som to vydrzala dodrziavat, aj ked nie celych 90 dni, no ta moja poopetacna dietka nebola az takym porusenim 😀 drzim pasticky, nech si cim skor ok, nech operacia dobre dopadne 😉

sotia
22. apr 2012

@mijadave hmmm len keby to tak išlo ďalej????Ja viem, že to asi len začiatok je taký rýchlejší, potom to pojde určite pomalšie, ale potrebujem dole aspoň 10-12 kg

mijadave
22. apr 2012

@sotia to by sme brali vsetky 😉 neboj, este pojdes dole, ja som sla.za celu dietu 11kg, tak drzim pasticky, nech Ti to ide pekne dole 😉

1lubika
23. apr 2012

dobré ránko - čítam a nejdem sa dočítať, čo ste toho veľa popísali. 😒
@sotia ja som napr. šla dole za celú dietu len 7 kg ale aj tak som rada a to išlo hned 1. mesiac a teraz to kolíše 1kg dole, potom hore. Ale váha niekedy nie je dôležitá, každý má inú stavbu tela. Na stehnách, zadku a páse mi to išlo viac dole, každý mi hovorí, že som musela dať dole aspoň 10 kg. 🙂 🙂 Ja váhu veľmi ani už neriešim. Veci, čo som nosila pred polrokom som musela dať preč, lebo mi boli strááááášne veľké - nohavice a sukne. 😅 😅 Keď som triedila veci - júúúúj taká som bola radááá. 😀 😀 Preč s nimi a už ich nechcem ani vidieť.
@mijadave ja tiež už nedržím dietu, ale sa stravujem zdravšie a je mi lepšie. Nestriedajú sa mi 4 dni, ale jem to na čom mám akurát chuť 😝 😝 -. Do obeda ovocie a potom raz mäso obed,večera, alebo UH, alebo škroby. Všetko tak, len nie zaradom. Niekedy mám aj 2 dni za sebou mäsko, alebo UH.A váha sa drží, nestúpa a to je podľa mňa hlavné. 😵 😵 😵
@ketrinn krásne tiramisku a bolo určite aj úžasné a mňamky.

miskakyska
23. apr 2012

...teraz neviem,či som sa do...,. ozaj z tej pizze,alebo mám brušnú virózu..dnešne vitamíny pôjdu asi bokom,že
@ketrinn?..tiramiska sa Ti vydarila

sajmonkaf
23. apr 2012

@miskakyska kolko tej pizze sa vlastne može?

sajmonkaf
23. apr 2012

@ketrinn katka len dráždi a dráždi a dráždi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miskakyska
23. apr 2012

@sajmonkaf podľa toho čo to so mnou spravilo asi jeden kusok..brďo ja už nechcem o pizzi ani počuť..dúfam,že nebola v nej nejaka salmoneloza,keď už aj teplota beží hore...

majakuca
23. apr 2012

Ahojte, cez víkend som skúšala rifle, či sa už konečne do nich zapnem a veru aj zapnem. 😵 No vo vrecku som našla obalček z čokoládového bonbóna 🙂 Ktovie prečo som sa asi predtým do nich nezapla? 😀 😀 😀

lubinka26
23. apr 2012

ahojte. takze aj ja mam dnes tyzden za sebou a vaha ukazuje o 3 kg menej. som rada, kedze som v sobotu porusila.
dnes mam vitaminy a celkom aj bodnu.rano som mala 38,1st. teplotu, chora som jak nikdy ☹
@sotia gratulujem, krasny ubytok 🙂

sajmonkaf
23. apr 2012

@miskakyska fúha,tak snad to nebude nič vážne,držkaj sa!

sajmonkaf
23. apr 2012

@majakuca ten obal od čoko bol asi pre výstrahu 😀 😀 😀 😀 😀

kacenka1983007
23. apr 2012

@miskakyska no dufam že už to bude lepšie,starosti a starosti.drahého krsna chce somnou držat dietku lebo bude u nas byvat tak asi to potiahnem dalej s ňou,ja som tiež mala riadnu triažku ked bolo zle ti poviem,ani jest sa mi nedalo vobec,ani spat,no to najhoršie asi len príde ale dajak bude.

sajmonkaf
23. apr 2012

dnešný obed-škroby:bylinkove zemiačky,restovana cibula a medvedí cesnak....mňamka 🙂 🙂 🙂

ketrinn
23. apr 2012

@miskakyska dakujem ,mohla byt krajsia xixi ale chutovo bola vyborna!
@lubinka26 lieč sa!teraz leti vyroza za vyrozou,aj mi sme uz od zaciatku jary 2 krat chory,ale zvladame len medom a pelom a propolisom 🙂
@sajmonkaf ty si akosi vela uzbierala ze ti aj na obed ostalo xixi ,ozaj teraz tie cucoriedky nebudu ak tak ku jeseni ,minuly rok bol slaby na zber vela pomrzlo takze bolo velmi malo ak bude dobra uroda tohto roku tak ti dam vediet .

ketrinn
23. apr 2012

takze zenicky moje,akurat som sa vratila z chirurgie 31.5 idem do nemocnice a na druhy den je operacia stitnej zlazy takze este tu privas popisem jajaj 🙂 dufam ze sa dovtedy nic nezomelie 🙂 nesmiem ochoriet !!!! takze asi tak po vcerajsom tiramisu ma dnes chytil zas pankrac bola som za doktorkou ale ona povedala ze to je skor asi zlcnik ☹ ,takze mi predpisla 2 liekou ,uvidime ci povoli 😔 ked sa najem tak mam tlaky pod prave rebro ako keby som nemohôa grgnut ,potom odgrgnem troska povoli ,ale ked sa najem chce sa mi hrozne spat ako keby som bola pod vplyvom toxickych latok ,moze to byt zlcnik ??? mate niektora taku skusenost boli ma to az na chrbte zozadu ak mate napistemi co je na to dobre 😉 dakujem

sajmonkaf
23. apr 2012

@ketrinn veruže vela sme nazbierali,dva dni som s tým doma robila,ale konečne sa všetko spracovalo,a trochu som si nechala na dnešný obed.dakujem že si sa spýtala na tie čučoriedky 😉 😉 😉 .

sajmonkaf
23. apr 2012

@ketrinn no tak to mas ešte daleko.pozor na virozy,všade okolo mna nejak každy chorý,aj menši syn bol cely tyžden doma,kašlal.moj mm ked vypije turecku kavu,tak ma take bolesti,ale nič s tým nerobí,radšej nepije kavu,tak ti neviem.A čo ti na to vravela lekarka?čo je na to dobre?len tie lieky?

viera22
23. apr 2012

ahojte baulky tak ja dražím diétu 10 dní a dolu mám 2,5 kg no nič moc kto vie prečo .... ej čo už aspoň niečo a to cvičím popri tom tak ja už neviem ...... kto drží ako ja 1O dní prosím napíšte mi koľko vám šla dolu váha Ďakuuuuujem

sajmonkaf
23. apr 2012

@viera22 ahoj,my sme začali spolu,že?tak ja zatial 3,5 kg.ale zatial som nič neporušila,snažila som sa velmi.to je u každeho individualne,a aj už citis tie kila dole?ja trochu na rifliach a že aj v tvári nie som taka "opuchnutá" 😀 😀 😀

viera22
23. apr 2012

@sajmonkaf páánečku krása.....to by som aj ja chcela.....no ja mám tých kíl viacej dolu ale od kedy somzačala 90DD tak len tých 2:5kg inak asi dva tri týždne pred tým som držala delenú a dukanovú skúšala som ktorá mi bude vyhovovať....tak od vtedy mám 7 kg dole dokopy je to fajn ale chcelo by to viacej

ketrinn
23. apr 2012

@sajmonkaf hej a dietu ,ale ved dietujem som jej povedlal aj som vysadila kavu 😖 vies ako mi je lubim kavu a vcera som si dala 2v1 ,neviem ci aj to vadi?
@viera22 kukni tabulku tam mas na pisane kolko ktora sla dole po 1 vodovm🙂

sajmonkaf
23. apr 2012

@viera22 keby som už dala aspon 10 kg dole,už to by bol uspech.ja som tiež pokukovala po dukanovej,ale tam sa neje ovocie,tak tato vyhrala.A predtym som nikdy nedržala žiadnu dietu.tak ja sama som zvedavá.Ale 7 kg je podla mna uspech,nezufaj!!!!!čo si dnes papala?ja som už po obede aj kavu som si dala,a pojdem sa doliat vodou.

sajmonkaf
23. apr 2012

@ketrinn ved 2v1 to podla mna ani kava nie je,je jej tam uplne minimum.aj ja som kavičkarka,skor zo zvyku.teraz si davam len taku malinku.MM to ma len po tureckej,tak ti neviem,ale tie nesky su slabšie,rieď s mliečkom.

sotia
23. apr 2012

@lubinka26 prajem ti skoré vyzdravenie, veľa viróz je v tomto období, snáď sa to nezvrhne...

sotia
23. apr 2012

@viera22 no ja zatiaľ -3,5 kg, dnes je týždeň

viera22
23. apr 2012

@sajmonkaf ja som mala dnes škroby....tak ryže a biela fazuľka z konzerva je v paradajkovej omáčke aby to nebolo suché a doobedu som asi dokopy zjedla 4 mandarinky a tú ryžu mám aj na večeru